The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 26-04-2017
Красимир киряз Красимир киряз не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Вива ком в ангия помощщщщщщщ

Здравеите
Имам вивако в англия от 5 години вече с чиноя мисля 90 см и от около няколко седмици проблемите са налице.пътво малкия е бесе защото в децката стая втория приемник спря и следователно нямаме бебе тв мн е растоян горкия хахаха.в същото време ми спряха нд каналите на другия приемник добре бесен съм но ще го провъзмогна . И от миналата седмица всичко спря мир на праха и хахах пробвах да сменя сателитите на сат 3 и виваком исер си хващам 15 дб качеството играе и засича супер мн нестава за гледане . Та въпроса е мога ли да напрая нещо да помогна на малкото изнервено човече и да му върна бебе тв някак си пък и аз да гледам някои мач между джейми оливер .....бшагодаря
  #2  
Стар 26-04-2017
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Красимир киряз Вижте мненията
Здравеите
Имам вивако в англия от 5 години вече с чиноя мисля 90 см и от около няколко седмици проблемите са налице.пътво малкия е бесе защото в децката стая втория приемник спря и следователно нямаме бебе тв мн е растоян горкия хахаха.в същото време ми спряха нд каналите на другия приемник добре бесен съм но ще го провъзмогна . И от миналата седмица всичко спря мир на праха и хахах пробвах да сменя сателитите на сат 3 и виваком исер си хващам 15 дб качеството играе и засича супер мн нестава за гледане . Та въпроса е мога ли да напрая нещо да помогна на малкото изнервено човече и да му върна бебе тв някак си пък и аз да гледам някои мач между джейми оливер .....бшагодаря
По-неграмотно не можеш ли да пишеш?
Брех за няколко години в чужбина веднага забравяте родния си език. Ето затова не трябва да имат права за гласуване българите избрали да живеят и плащат данъци извън България
Следните потребители (6) благодарят на Дато за този полезен пост
11012V (27-04-2017), 4oker (27-04-2017), floydogi (28-04-2017), jovito (27-04-2017), Васил (27-04-2017), Стефо (27-04-2017)
  #3  
Стар 26-04-2017
Красимир киряз Красимир киряз не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Първо пиша от тел с стъклен протектор и е доста трудно.второ форума няма мобилно приложение още по трудно. Трето ти си никои да казваш кой ще гласува и кой не хората извън граница не взимат 50 лв за глас а стоят по 8 часа пред секций да гласуват в студове и дъждове и ако искаш да си говорим за политика тук не е мястото
  #4  
Стар 26-04-2017
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Красимир киряз Вижте мненията
Първо пиша от тел с стъклен протектор и е доста трудно.второ форума няма мобилно приложение още по трудно. Трето ти си никои да казваш кой ще гласува и кой не хората извън граница не взимат 50 лв за глас а стоят по 8 часа пред секций да гласуват в студове и дъждове и ако искаш да си говорим за политика тук не е мястото
Проблема не е в телефона ти, а в неграмотността ти при писане. Нищо лично, но е недопустимо и е липса на уважение към съфорумниците да се опитваме да схванем нишката на мисълта ти. Особено при липсата на край на изреченията и целият текст да представлява едно изречение
Следните потребители (3) благодарят на Дато за този полезен пост
11012V (27-04-2017), floydogi (28-04-2017), Васил (27-04-2017)
  #5  
Стар 26-04-2017
Красимир киряз Красимир киряз не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дато Вижте мненията
Проблема не е в телефона ти, а в неграмотността ти при писане. Нищо лично, но е недопустимо и е липса на уважение към съфорумниците да се опитваме да схванем нишката на мисълта ти. Особено при липсата на край на изреченията и целият текст да представлява едно изречение
Колко се засегнах няма да мога да спя тази нощ.щом ти е трудно да разбираш моля подмини.тук став дума за въспитание но ти няма да ме разбереш явно за какво говоря. Но аз ще ти простя нали мама и тати ти платиха образованието няма да ги обиждаме сега . Поне едно признавам грамотен си евала а това да влезеш в положение на някой или да си тактичен ми първите 7 ама и това няма да разбереш явно.
  #6  
Стар 26-04-2017
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Здравей,

1/ форума има мобилно приложение - TAPATALK се казва.
2/ стъкленият протектор е нещастно оправдание за нечия неграмотност. Сори дюд, бът уи алсо хаве айфонес уит гласс протекторс енд самсунг ас велл. Та много добре знаем как се пише със стъклен протектор.
3/ вероятно надали някой ще ти отговори, защото поста ти е тотално неграмотен и защото има писано, писано. писано, писано по темата... Ама Бай Ганьо и в Англия си остава Бай Ганьо - ако може да му е наготово... Хайде дюд, потърси във форума. Ако можеш да четеш ще разбереш за какво става реч.

О ревоар

Уи спийк нот онли инглиш, бут френч ас уел.
Следните потребители (8) благодарят на Joe за този полезен пост
11012V (27-04-2017), fen (26-04-2017), jassen (27-04-2017), амиго (27-04-2017), Виктор (26-04-2017), МИМО (26-04-2017), мнн (26-04-2017), Стефо (27-04-2017)
  #7  
Стар 26-04-2017
Красимир киряз Красимир киряз не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Здравей,

1/ форума има мобилно приложение - TAPATALK се казва.
2/ стъкленият протектор е нещастно оправдание за нечия неграмотност. Сори дюд, бът уи алсо хаве айфонес уит гласс протекторс енд самсунг ас велл. Та много добре знаем как се пише със стъклен протектор.
3/ вероятно надали някой ще ти отговори, защото поста ти е тотално неграмотен и защото има писано, писано. писано, писано по темата... Ама Бай Ганьо и в Англия си остава Бай Ганьо - ако може да му е наготово... Хайде дюд, потърси във форума. Ако можеш да четеш ще разбереш за какво става реч.

О ревоар

Уи спийк нот онли инглиш, бут френч ас уел.
Благодаря ти .поне ти ми помогна за приложението.
  #8  
Стар 26-04-2017
Аватара на pantsiani
pantsiani pantsiani не е на линия
ентусиаст
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: 2,60/2,40/2,10 - София
Мнения: 688
Благодари: 111
Получил благодарност:
481 пъти в 186 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Красимир киряз Вижте мненията
Вива ком в ангия помощщщщщщщ

Здравеите
Имам вивако в англия от 5 години вече с чиноя мисля 90 см и от около няколко седмици проблемите са налице.пътво малкия е бесе защото в децката стая втория приемник спря и следователно нямаме бебе тв мн е растоян горкия хахаха.в същото време ми спряха нд каналите на другия приемник добре бесен съм но ще го провъзмогна . И от миналата седмица всичко спря мир на праха и хахах пробвах да сменя сателитите на сат 3 и виваком исер си хващам 15 дб качеството играе и засича супер мн нестава за гледане . Та въпроса е мога ли да напрая нещо да помогна на малкото изнервено човече и да му върна бебе тв някак си пък и аз да гледам някои мач между джейми оливер .....бшагодаря
Все съм виждал неграмотници, ама ти счупи тъпомера бре ганьовец.
Следните потребители (2) благодарят на pantsiani за този полезен пост
11012V (27-04-2017), ЗЗлатев (29-04-2017)
  #9  
Стар 26-04-2017
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Е, Панци, човека поне благодари за TAPATALK-а.
Има надежда все пак.

ПП. Лек офф топик - ама малката много пораснала. Леле, каква красавица е станала. Пу, пу, да не й е уроки. Да е жива и здрава.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Joe за този полезен пост :
pantsiani (27-04-2017)
  #10  
Стар 27-04-2017
Аватара на Дред
Дред Дред не е на линия
Знаещ
 

Дата на присъединяване: Nov 2013
Местоположение: По морето
Мнения: 279
Благодари: 1
Получил благодарност:
51 пъти в 33 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не бях се забавлявал така , направо се подух от смях !
Иначе Ганьо е модерен , ама неинформиран и .... напред с рогата .
Сори дюд , трай агейн , .... лейтър ,... мей би !
__________________
Heavy metal forever !
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ангия, ВИВА, ком, помощщщщщщщ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Вива ком за Дрезден Германия Телийскидимитър Монтаж и настройка на антени 5 29-04-2015 20:18


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.