The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > GOLDEN MEDIA

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #41  
Стар 21-11-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Далавераджията така не се научи че приемник на УЙндоус няма !!!!
Идиотите са си идиоти
Я ми кажи ти бе умнико , колко платки си направил през живота си ?
Я ми кажи ти колко помогна за развитието на този "ВЕЛИКОЛЕПЕН ЧУДЕСЕН, ИДЕАЛЕН , СМАЧКАН и КУЦ БЕЗоперационен" приемник ?
Колко ми кажи само ? Само ползваш на готово и други да вършат работата на принципно всички ползватели!!! Ти написа ли едно писмо през шибаното си ползване на тоя приемник да им кажеш нещо на производителя, каквото и да било ? НЕ СИ , а само много знаеш да лаеш и тъй като си нямаш разбрах и идея от никаква електроника остава само да млъкнеш и повече да не се забъркваш в материя , която никога не си виждал отблизо . Сателитни приемници съм пипал и настройвал още през зората на аналоговата сателитна телевизия , така че и по тоя въпрос може тотално да спреш да ми говориш .
Аз знам езика на който са писани(защото директно съм питал и са ми казали какъв е) ама ти даже и това няма да научиш защото ще си останеш "многознайко" , разбра ли сега ?
Поинтересувай се и ще разбереш че фирмуерите НЕ са УЙНДОУС ! повтарям НЕ са !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! имат друга насока .
И може би за да останеш с още по-голям пръст в устата ще ти кажа че НЕ са и ЛИНУКС, а нещо съвсем трето . Това се отнася най-вече за платформите на Mstar и ALi какъвто чип Ali360 ползва "ВЕЛИКИЯ НЕЗАМЕНИМ" унибокс-уникум.

А това че не ми разбираш какво съм бил пишел си е твой проблем защото май само ти си в това положение , няма други . Следователно мисли над себе си защо " не ми" разбираш............
Гледам горе са изтрили някой пост в който май някой те е захранил както трябва или ти си писал пак велики глупости и чак модераторите не са те изтраяли - едно от двете но по скоро да е първото.

Последно редактирано от Йовчо Димов : 21-11-2013 на 22:10
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Йовчо Димов за този полезен пост
Rafaello (21-11-2013), STUDITOV (22-11-2013)
  #42  
Стар 22-11-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Йовчо Димов Вижте мненията
Далавераджията така не се научи че приемник на УЙндоус няма !!!!
Идиотите са си идиоти
Я ми кажи ти бе умнико , колко платки си направил през живота си ?
Я ми кажи ти колко помогна за развитието на този "ВЕЛИКОЛЕПЕН ЧУДЕСЕН, ИДЕАЛЕН , СМАЧКАН и КУЦ БЕЗоперационен" приемник ?
Колко ми кажи само ? Само ползваш на готово и други да вършат работата на принципно всички ползватели!!! Ти написа ли едно писмо през шибаното си ползване на тоя приемник да им кажеш нещо на производителя, каквото и да било ? НЕ СИ , а само много знаеш да лаеш и тъй като си нямаш разбрах и идея от никаква електроника остава само да млъкнеш и повече да не се забъркваш в материя , която никога не си виждал отблизо . Сателитни приемници съм пипал и настройвал още през зората на аналоговата сателитна телевизия , така че и по тоя въпрос може тотално да спреш да ми говориш .
Аз знам езика на който са писани(защото директно съм питал и са ми казали какъв е) ама ти даже и това няма да научиш защото ще си останеш "многознайко" , разбра ли сега ?
Поинтересувай се и ще разбереш че фирмуерите НЕ са УЙНДОУС ! повтарям НЕ са !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! имат друга насока .
И може би за да останеш с още по-голям пръст в устата ще ти кажа че НЕ са и ЛИНУКС, а нещо съвсем трето . Това се отнася най-вече за платформите на Mstar и ALi какъвто чип Ali360 ползва "ВЕЛИКИЯ НЕЗАМЕНИМ" унибокс-уникум.

А това че не ми разбираш какво съм бил пишел си е твой проблем защото май само ти си в това положение , няма други . Следователно мисли над себе си защо " не ми" разбираш............
Гледам горе са изтрили някой пост в който май някой те е захранил както трябва или ти си писал пак велики глупости и чак модераторите не са те изтраяли - едно от двете но по скоро да е първото.

Пак ме развесели, като изпълзя от мизерията и простотията си. Да беше си седял там сега нямаше да се заливам от смях от невежеството ти! По прост и заблуден от теб едва ли има и не само тук във форума, а изобщо на Земята! Ти май не можеш и да четеш, привиждат ти се разни несъществуващи положения . Да не страдаш от някакво много яко заболяване, да нямаш раздвоение на личността. Едно виждаш, друго пишеш и трето четеш! "Приятел" ти си за психиатър, невролог, очен и кои знае още за какви лекари. Що не вземеш първо да четеш /ако знаеш де/, после да мислиш /ако има с какво/ и после да пишеш ПРАВИЛНО /стилистично и правописно, ако можеш/ . За пореден път доказа колко ограничен, захлупен и прост си. Казах ти преди да почнеш да пишеш си плати на някоя кака да те "освободи", след като жена ти него прави. Навъртя един куп постове с един ефирен приемник. Нема що! Така и не прочетох от теб, нещо смислено по сателитен приемник или по тема за сателитна техника. Да не напълни гащите от радост като ти подариха един ефирен приемник и стана герой на бабите и дедовците, А?
Това аз какво съм писал относно Golden Media Unibox 2 и къде съм го изпратил, теб това не те засяга. Ако си нямаш работа ходи си играй в някое ъгълче с нещастното си "пищовче" и не ме карай вече да се превивам от смях на простотиите ти.
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #43  
Стар 22-11-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ма на тебе само каки ти в изветрялата глава бе "далавераджия" .
Вземи малко се отърси от величието , а? Аз не знам що тъй хората не ти гледат много мненията и под моите коментари има "еди кой си благодарил " . Я вземи малко се събуди от каките . Както виждаш всеки път ти пиша нещо да се осъзнаеш малко , ама ти си явно по-зле и от магаре . Не съм изпълзял от никъде защото много добре следя форума и даже помагам на други хора , а не като тебе да седя и да гледам жално , понеже не можеш две думи на кръст да кажеш смислени и само се мислиш за разбирач. В същото време една връзка с производител неможеш да направиш даже да му благодариш за продукта - жалък измислен герой такъв. Ама не се притеснявай още и още хора ще те поставят на мястото ти на невежа най-вече - като гледам все повече стават .Виж малко разгледай темите какво и къде пиша и защо го пиша и тогава ми давай мнение аз колко съм прост , смотаняк такъв ! Ако не друго поне провокираш хората да те обиждат с правилните думи. Заради такива глупендери като тебе българските форуми са подигравани навсякъде . Това нещо си го набий в облата глава ! Освен това ако искаш да знаеш МАЛОУМНИК, приемника решиха да ми го дадат МНООООГО след като аз вече бях направил много неща за него . Това че завиждаш не ме прави мен прост , а теб ! Писал си някой друг път на някой аз пък да ти кажа ...И да ти кажа още нещо глупак такъв !!! Аз съм си купил отдавна тоя приемник и съм почнал да помагам на всички , които го имат да се подобри. Втория приемник е подарък на добра воля . Тъй че не ми излизай тука с разни глупости че някой ми го бил подарил . Все повече започваш да ми приличаш на палячо , извинявай ! Ако има тука модератори досега да бяха махнали дразнители като тебе от тук. Само че не си улучил точния човек , който ти си мислш че по някакъв начин дразниш . Напротив мен ми е кеф че хората виждат какъв си загубеняк и какво даваш като доводи . Пълна излагация ..... Можеше поне да си направиш труда да питаш вносителя на Фергюсън защо ми е подарил приемник гащник такъв ! На тебе ако някой ти даде и едно внимание - пак ти е много .

Като гледам че от 2008 година си получил 56 благодарности а аз за два месеца съм на половината на твоите ... извинявай вземи се скрий някъде а ? От 7-8 години насам нямам никаква нужда от сателитни приемници въпреки че следя развитието им , а ти от скръндзене за 70 80 лева отгоре си си купил приемник, на който даже един плъгин не можеш да сложиш ? разбирач такъв !
А можеше да си вземеш един Triplex на GM или двойника му на Amiko (Alien 2, имащ го България) и тогава ПОНЕ да ми се правиш на разбирач по сателитни приемници . А като те гледам как си плащал яко за марки и логота като всичко останало вътре няма никаква разлика с други модели приемници от същия сорт ... направо ставаш нула ще ти кажа само.

Последно редактирано от Йовчо Димов : 22-11-2013 на 10:47
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Йовчо Димов за този полезен пост :
STUDITOV (22-11-2013)
  #44  
Стар 22-11-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

До тук частично относно каките позна . Не са само в главата ми, а и в ръцете ми, а и на оная работа ми се въртят дето ти явно я нямаш или по скоро не я ползваш.
Има една много красноречива българска поговорка, явно е сътворена за теб: "Убий простака с мълчанието си!" Всъщност в българската мъдрост има още доста поговорки за такива като теб!

За приемника GOLDEN MEDIA UNIBOX 2 мога да напиша само хубави неща, без да му правя реклама. Убеден съм, че всеки който си го е купил е останал очарован от него. Който иска да има разкошен DVB-S2/T2/C приемник - горещо му го препоръчвам.
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #45  
Стар 22-11-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Както виждаш аз никъде и никога не съм казал че приемника не е хубав или пък че е боклук или друго, което ако си го разбрал не е така. . Казах само че приемника не е от така наречените велики. И това е само и единствено към теб това ми мнение . А ако искаш да кажа няколко думи за него , ето какво :
Одобрявам това че приемника е оборудван с всички възможни тунери - абсолютен и безспорен ПЛЮС . Точно затова и харесвам Triplex-a .
Второ - аз уважавам немската техника . Тук ще оставя на страна че както почти всички приемници и този е OEM на Китай . Знае се това и смятам няма да го оспорваш.
И на последно място единственото , което не одобрих в приемника е това, че възможността му за Операционна система е отрязана буквално и то още на хардуерно ниво - което казвам директно НЕ е болка за умиране, но това което предлага самия той беше идеално да има и ОС , за което между другото е и направен Triplex-a , съгласи се . Видели са че нещо му е липсвало на такъв тип многофункционален приемник и ето на бял свят GM Spark Triplex . А можеха да си спестят бюджет за предишен приемник който да ги няма тези неща . Не съм ли прав ? Правя този извод защото разликата между Унибокс-а и триплекс-а е максимум 80 лева , хайде в някой магазини 100. И това че още го няма тук не е проблем, защото негов двойник е на лице както казах Амико Алиен 2. Ето това искам да ми кажеш дали е резонно мислене извън всички обиди дотук и пререкания , който в крайна сметка аз предлагам да прекратим.
Никога и никъде няма да видиш аз да призовавам или разубеждавам някой да си купи този приемник . Мнението ми за ОС-а си е лично мое и може да послужи за хора , които да се замислят просто над мнението . Това е...

Последно редактирано от Йовчо Димов : 22-11-2013 на 12:15
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
golden, media, unibox


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нов софтуер за Golden media -1.2.60 viktor GOLDEN MEDIA 22 18-12-2012 09:04
Golden Media 990 HD and AV v_88_z GOLDEN MEDIA 5 30-10-2012 23:47
golden media N_1 Кошче 0 26-02-2012 18:38
Купувам HD приемник Golden Media Unibox Динко Приключили продажби 0 03-10-2011 22:25


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.