The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #2541  
Стар 27-06-2017
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CuMo Вижте мненията
Заради тази глупост вече нямаме CANAL+Futbol HD
Новият канал е варненски подобно на HMTV, така че явно това е причината толкова бързо да се появи и при MSAT
Отговори с цитат
  #2542  
Стар 28-06-2017
Аватара на CuMo
CuMo CuMo не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 130
Благодари: 32
Получил благодарност:
28 пъти в 18 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дато Вижте мненията
Новият канал е варненски подобно на HMTV, така че явно това е причината толкова бързо да се появи и при MSAT
Да,да,знам,вчера се разхождах в Морската и на една сграда имаше няколко големи лога на този канал,точно над Делфинариума.Подозирам участие на дулбоко неуважаваната групировка с три букви.
Отговори с цитат
  #2543  
Стар 10-07-2017
гогидм гогидм не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Мнения: 11
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дато Вижте мненията
Пускат измислени каналчета, а толкова години не се сетиха да пуснат най -после Bg Music Channel SD/HD , FEN FOLK, HD версиите на Fox Life, Fox Crime, 24 Kitchen, FEN, Balkanika. Filmbox групата канали и др.
И аз ги чакам но уви... Някой от доставчиците във Варна има ли ги?
Отговори с цитат
  #2544  
Стар 11-07-2017
Аватара на Веселин Цонев
Веселин Цонев Веселин Цонев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 260
Благодари: 28
Получил благодарност:
28 пъти в 23 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Виваком.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
__________________
http://picbg.net/u/7404/4359/738703.jpeg
Отговори с цитат
  #2545  
Стар 07-08-2017
Мартйо Мартйо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2017
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте!

Първо искам да се извиня, за това че не съм изчел всички постове в тази тема, доста са

Имам питане дали на някого му се е случвал следния проблем с JVC LT-32VF52K LED.

На MSAT се ползва само с кабел (телевизорът е на тъст ми и е в тях), когато се опитам да премина от цифрови канали на аналогови или обратно, телевизорът "забива" и не може да се прави нищо повече с дистанционното. Решението да тръгне отново всичко е да се спре от щепсела!!!

Телевизорът е купен преди 5 дни, ходихме и в Технополис, откъдето сме го купили, там ни го смениха с друг и пак същото.... Казаха ни, че е "възможно да е от кабелната телевизия, защото имала някакви кодировки, несъвместими с този модел най-вероятно". Още не знаели кои модели правели такива неща и с кои оператори

Някой запознат с тези нови технологии и възможно ли е да е наистина от кабелната и по-точно с MSAT???

Благодаря предварително за отговорите и помощта!

Поздрави
Мартин
Отговори с цитат
  #2546  
Стар 07-08-2017
Аватара на ПоповП
ПоповП ПоповП не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Varna
Мнения: 2,822
Благодари: 399
Получил благодарност:
1,030 пъти в 695 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

С 4 годишен 32" Самсунг нямам проблем при превключване МСАТ каналите цифров/аналогов, аналогов/цифров.
__________________
1.2м парабола @ Strong 2100 H-H, Inverto 0.3dB(95Е->30W); 1.1м офсет @ Moteck 2100A, Sky Sat 0.3dB; 0.82x0.9м oфсет @ парабола окачване;
DVB-T2 SRT8201, активна външна китайска антена;DAB+ FM Renkforce NE-6208.

Последно редактирано от ПоповП : 07-08-2017 на 17:58
Отговори с цитат
  #2547  
Стар 07-08-2017
Мартйо Мартйо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2017
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пробвахме с 5 годишен Panasonic Viera smart - проблеми няма, а JVC e модел 2017 ...
Отговори с цитат
  #2548  
Стар 08-08-2017
Ender Ender не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 460
Благодари: 17
Получил благодарност:
108 пъти в 88 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В крайна сметка ако толкова си харесвате новия телевизор и няма опция да го върнете заради този проблем винаги може да се гледа и с приемник.
Отговори с цитат
  #2549  
Стар 08-08-2017
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 506
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мартйо Вижте мненията
На MSAT се ползва само с кабел (телевизорът е на тъст ми и е в тях), когато се опитам да премина от цифрови канали на аналогови или обратно, телевизорът "забива" и не може да се прави нищо повече с дистанционното. Решението да тръгне отново всичко е да се спре от щепсела!!!
Изключи кабела и пробвай да преминеш от цифрови към аналогови, ако пак забие, явно е проблем в софтуера на телевизора.
А защо въобще има потребност от гледане на аналогови канали? Телевизоът няма ли слот за CA-модул? /последното е риторичен въпрос/
Отговори с цитат
  #2550  
Стар 16-08-2017
Аватара на CuMo
CuMo CuMo не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 130
Благодари: 32
Получил благодарност:
28 пъти в 18 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мартйо Вижте мненията
Здравейте!

Първо искам да се извиня, за това че не съм изчел всички постове в тази тема, доста са

Имам питане дали на някого му се е случвал следния проблем с JVC LT-32VF52K LED.

На MSAT се ползва само с кабел (телевизорът е на тъст ми и е в тях), когато се опитам да премина от цифрови канали на аналогови или обратно, телевизорът "забива" и не може да се прави нищо повече с дистанционното. Решението да тръгне отново всичко е да се спре от щепсела!!!

Телевизорът е купен преди 5 дни, ходихме и в Технополис, откъдето сме го купили, там ни го смениха с друг и пак същото.... Казаха ни, че е "възможно да е от кабелната телевизия, защото имала някакви кодировки, несъвместими с този модел най-вероятно". Още не знаели кои модели правели такива неща и с кои оператори

Някой запознат с тези нови технологии и възможно ли е да е наистина от кабелната и по-точно с MSAT???

Благодаря предварително за отговорите и помощта!

Поздрави
Мартин
Aз съм със SAMSUNG 32'' от 2010 г.,за 7 години не ми се е случвало такова нещо.Явно има някаква несъвместимост между телевизора и кабелния оператор.Пробвай ако имаш възможност с друг оператор дали ще има същия проблем.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cable, msat, Канали, на, Параметри, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 118 (0 членове и 118 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите канали на DCC-Пловдив Pevge Оператори в гр. ПЛОВДИВ 769 22-06-2023 12:06
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 19:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 22:19
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 17:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 17:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:25.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.