The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > OPENBOX

OPENBOX SkySat Majestic, Openbox X800, Openbox X300 и др.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 19-05-2014
Batko_dani Batko_dani не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 69
Благодари: 0
Получил благодарност:
12 пъти в 11 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А ти какво очакваш за 84лв? Предполагам не очакваш да работи като приемник за 500-1000лв!?

Направо ти се чудя като си такъв спец как е възможно да си купиш най-евтиното дърво и да чакаш да работи и с шеринг "коректно". Като ти четох поста и помислих, че става дума за поне 150-200лв приемник, но като стигнах до цената и щях да падна от смях.

Това си е чиста проба FTA приемник и без да съм го виждал дори съм убеден, че за фри програми ще бачка ок.

Последно редактирано от Batko_dani : 19-05-2014 на 00:11
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19-05-2014
гичо гичо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2013
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
9 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Joe, май си имал предишния модел, а? За него не мога да кажа, имам наблюдение върху други евтини приемници (не линукс) и поне откъм стабилност тоя е най-недоклатеният. А помня времената на GS7001 и серийния шеринг...
Това което казваш за евтиното и тарикатлъка - хм, имам два въпроса: защо си го купил ти, като си знаеш че няма как да работи за толкова пари, и защо след 6 месеца си купил скъп приемник, след като този е работил? Да, ясно, екстри, туй-онуй, софтуерен съпорт - ама това не значи че има смисъл да се купи това дърво?

За 84лв очаквам да работи каквото пише на сайта на продавача. Под работи разбирам на нивото на конкуренцията. Ако някой има поглед и посочи друг не-линукс приемник който се дъни така на шеринг, да казва - ще го приема за нормално. Но имам поглед върху евтини машинки и там няма такива проблеми.
Ако ревях че не съм намерил начин да му кача енигма 2, разбирам. Отделно тоя приемник (и въпросните 84лв) съм ги прежалил отдавна. Ако съм има други мераци да съм го върнал първите 7 дни.

Нямаше и да пиша тук, ако не бяха ми изтрили мненията (и не само моите) в техния форум. Щях да си чакам нов софтуер и така.

Който иска да пробва, да знае какво ще получи. И ако види проблеми да връща навреме.

Не се и съмнявам че в идеални условия приемника може и да не покаже прекъсването на шеринг - т.е. ако връзката към сървъра е 100% стабилна няма да се провокира тоя проблем. Но когато стигнем до елементарно реконектване и повтаряне на заявката, този се дъни.

Който е сигурен в линията си да не се притеснява. Моята препоръка е да се гледа другаде - дори в този ценови клас има алтернативи.

Последно редактирано от гичо : 19-05-2014 на 00:57
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19-05-2014
Аватара на косама
косама косама не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Мнения: 247
Благодари: 17
Получил благодарност:
19 пъти в 18 поста
Сваляния: 146
Ъплоуди: 0
По подразбиране

пълен боклук е приемника
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19-05-2014
Аватара на pe6o1975
pe6o1975 pe6o1975 не е на линия
F..k the System
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Мнения: 1,418
Благодари: 541
Получил благодарност:
640 пъти в 292 поста
Сваляния: 75
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колеги ,както виждате в подписа ми имам sky sat master shd -не мога да се оплача от приемника като за цената си работи повече от добре.

На 100% съм съгласен с мнението на колегата @joe за този приемник.
__________________
4 ръждиви булсатки & Ariva 152 combo DVB-T2,Sky sat master shd, Dm 500 s,://Stalker IPTV portal и медна тел за DVB-T
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19-05-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

За 5 лева свирка, за 5 лева свири
Но колегата по-горе е прав, че въпреки ниската си цена, поне това, което е обявено, че поддържа, трябва да работи.
За компонентите вътре, то е ясно, че за тази цена няма как да се очаква да са от най-качествените. Просто къде ще му излезне края. Най-вероятно себестойността на приемника я има 20% от цената, я не.
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #16  
Стар 19-05-2014
Аватара на pe6o1975
pe6o1975 pe6o1975 не е на линия
F..k the System
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Мнения: 1,418
Благодари: 541
Получил благодарност:
640 пъти в 292 поста
Сваляния: 75
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Със сигурност е -по добър от някой "захарин" на БСК
__________________
4 ръждиви булсатки & Ariva 152 combo DVB-T2,Sky sat master shd, Dm 500 s,://Stalker IPTV portal и медна тел за DVB-T
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19-05-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pe6o1975 Вижте мненията
Със сигурност е -по добър от някой "захарин" на БСК
Е то захарина е операторски приемник, там нещата са доста по-изпилени, но пък вади картина трепач
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на дрим за този полезен пост :
д.е.м.т (19-05-2014)
  #18  
Стар 19-05-2014
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Е то захарина е операторски приемник, там нещата са доста по-изпилени, но пък вади картина трепач
Картината е уникална,а zhd 100 буутва за 15 секунди
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19-05-2014
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от д.е.м.т Вижте мненията
Картината е уникална,а zhd 100 буутва за 15 секунди
Даже и 15 сек. са му много ако ме питаш мен...то вътре почти няма компоненти които да се буутват...
Да не говорим пък са софтуер...

Но всъщност сега видях, аз наистина говоря за Sky SAT Master SHD, докато колегата Гичо говори за Sky Sat Master PLUS...

Възможно е да има някаква разлика при изпълнението на двата модела. Специално от SHD нямам оплаквания. Но пак казвам, че за 90-100 лева няма как да очаквате нещо подобно на Гига, Ву или Хтренд. Ако искаш Порше, бъркаш се за половин милион и си купуваш. За 3 бона Порше няма как...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19-05-2014
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,025
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Даже и 15 сек. са му много ако ме питаш мен...то вътре почти няма компоненти които да се буутват...
Да не говорим пък са софтуер...

Но всъщност сега видях, аз наистина говоря за Sky SAT Master SHD, докато колегата Гичо говори за Sky Sat Master PLUS...

Възможно е да има някаква разлика при изпълнението на двата модела. Специално от SHD нямам оплаквания. Но пак казвам, че за 90-100 лева няма как да очаквате нещо подобно на Гига, Ву или Хтренд. Ако искаш Порше, бъркаш се за половин милион и си купуваш. За 3 бона Порше няма как...
АА ...няма , всичко става . Представи си пише в обявата. Фирма с опит в областа на автомобило строенето предлага автомобил с би-турбо, аеродинамична форма, комфортно копе, всички екстри, 6 цилиндъра двигател, ускорение от 0 до 100 за 6 секунди само за 3000лв.
За такива обяви си говорим ама кой ни чува!?

ZHD-100 казват ,че е разработка на база ip box. Демек Порше ама за Българският пазар.

Последно редактирано от CITRON : 19-05-2014 на 15:18
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
master, sat, sky, За, мнение


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Вьпрос за Sky Sat Master SHD rico82 OPENBOX 15 09-01-2015 11:36
Мнение за LG Цветомир_Илиев ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 18 09-10-2013 21:28
Satellite TV PC Master 6.0.1 thunderstorm6 IPTV (Internet Protocol Television) 0 18-09-2009 09:03


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:18.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.