The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Цифрови приемници - Техническа информация, Ревюта и Презентации > Цифрови САТЕЛИТНИ Приемници [DVB-S, DVB-S2] > XTREND

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 25-01-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,852
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,163 пъти в 2,326 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
Thumbs up Xtrend ET 5000 review

Така,след 3 дневна игра и тестове да пообобщя впечатления:
Като изключим дървеното дистанционно,евтината пластмаса и изработка ( като го включих за първи път,още като пипнах копчето On/Off си пролича ) приемника за тия пари е супер
Пробвах AAF,VIX и PLi имидж,като най-ми харесва PLi,другите са пълни с излишни простотии,които бавят работата на приемника,трябва да се правят допълнителни магии за да има емулатори,липсват ъпдейти,докато при PLi те са всекидневни
Сега съм с ъпдейтнат до последно PLi имидж,закачена 16гб флашка за записи и таймшифт ( като паднат цените,ще му ръгна SSD ) и всичко е на 6.Таймшифт,записи,стриим по мрежата от лаптопа ми по wireless,всичко тръгва без проблем,MKV,divx,mp3,субтитри,без да сече ( wireless N standart )
Картината е перфектна,като на Ipbox с DGS имидж,която е еталон за качество,признат от доста уважавани членове на различни сат.форума.Доста е бърз,което личи най-много при зареждане на енигмата.Чувствителноста на тунера също е на ниво,слабите трансподнери на Астра са гледаеми целодневно.
Ползвам newcs+mbox ( сатбг крипто карта )със стандартния за имиджа softcam панел,има емулатори за сваляне,поне тия дето повечето хора ги ползват аз като ползваш нестандартен,свалих CustomCAM,и на негово място си сложих мбокса.Може да се старира cardserver+emu едновременно,което е плюс.Със HD Glass скин с разкарани простотии и шарении,GUI е на 6.Задължително трябва да се сложи плъгина за backup,за да си имате подръка работещ и настроен имидж,защото може да уцелите някой неработещ ъпдейт,както аз онзи ден.
На сървъра на PLi има доста плъгини,така че може да си качите каквото ви е нужно.
След подмяната на оригиналното дистанционно с това от телевизора ми,вече всичко е наред.Е...липсва ми дисплей на бокса,не знам защо са спестили 2-3$,но тяхна си работа,хубавата вест е,че има плъгин,който подкарва инфото от бокса на digital foto frame,даже има и снимки на направен мод с 2.5' рамчица,цената на която е около 13-14$ в китайските уеб магазини

Това е засега от мен....

ПС.За тези които не са наясно,от 2005 съм ползвал само Ipbox,последния беше Ipbox 9000,сравнението е базирано на опита ми с него.

__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
5000, review, xtrend


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Xtrend ET 5000 review Veskop Xtrend 40 25-02-2014 18:05
Xtrend 5000-проблем с харда. PayNera Xtrend 28 02-05-2013 02:29
xtrend ET 5000 като алтернатива? gax Xtrend 0 17-10-2011 11:39


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:44.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.