The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 20-01-2011
марио_лем73 марио_лем73 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 8
Благодари: 5
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Избор на оператор с пакет TV и internet

Имам нужда от съвет и помощ относно избора на оператор в центъра на София /района на началото на женския пазар/ Необходим ми е интернет достъп и телевизия в пакет. Имам изградена вътрешна мрежа и за двете /LAN и коаксиална/. Телевизорите са 4 на брой и идеята ми е да имам достъп до каналите и интернет през всеки един. Звънях и разпитвах много компании но само една ми предложи това: NET1, за съжаление те нямат техническа възможност за свързване каквото и да означава това. Blizoo ми обясниха че вече не предлагат статични IP адреси а интернета знам че им е трагичен. Другите компании които предлагат подобна услуга винаги изискват свързване на допълнително устройство което аз искам да избегна и да използвам или аналогов или цифров сигнал през тунера или CI интерфейса на телевизора. По този начин избягвам ползването на 2 дистанционни а може би и 3 понеже смятам да свържа и nettop устройства към телевизорите които да се ползват и като монитори. Разбира се мога да се свържа към отделни лан и телевизиннен оператор но цената става доста по-висока. Моля да ме посъветвате за оператор с подобна пакетна услуга.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
internet, tv, Избор, на, Оператор, Пакет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Избор на оператор за dreambox500s btt Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 9 18-03-2015 13:36
Избор на оператор с пакет ТВ и интернет в центъра на София марио_лем73 ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 3 24-01-2011 12:30
Cyfrowy Polsat launches wireless internet сат-инфо Новини 1 02-02-2010 14:55
Polsat looks to the internet сат-инфо Новини 0 28-10-2009 10:20
DVB launches Internet TV study сат-инфо Новини 0 25-05-2009 21:40


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:25.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.