The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 21-07-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тия от А1 големи тъпанари бе. Мотат ме 10 мин по телефона напразно.

Първо чаках да се докопам до сътрудник да питам може ли да се абонирам само за тяхното IPTV и да го гледам през интернета на друг доставчик, без да опъвам втори кабел. От там ми казаха, че може. И предложиха да ме свържат с отдел продажби, за оферта.

В отдел продажби, казаха, че могат да опънат кабел на адреса до 10 дни. Аз ги питам - ама какъв кабел ще опъвате, аз си имам кабел от друг интернет-доставчик? Те ми викат - коаксиален.

Не можело без техен кабел, не знаят какво са ми казали от обслужването преди това - само с техен кабел става.

Баси тъпаците, при условие, че това е интернет-телевизия, какво значение има, по чий интернет-кабел ще им достъпвам сървърите?

Да си наврат IP-телевизията във външният отвор на ректума!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21-07-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,034
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,755 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Разбира се , че има значение по чий кабел ще дойде телевизията. През техния върви по мултикаст, през чуждия върви по уникаст. По техния е локал пиъринг, по чуждия е бг пиъринг, да не кажа че може и международно да го врътне Трафика който ще изразходиш за твоята телевизия те трябва да го платят... И твоя доставчик трябва да го плати също...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21-07-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А от Kartina.tv да не би да са ми опънали кабел от Русия или от Германия (където са базирани)?

Аз си имам телевизия с много канали (освен сателитната), но покрай Kartina.tv вече усетих удобството на IP-телевизията и ми е некомфортно да гледам “линейна” телевизия. Друго си е да имаш архив 2 седмици назад на всички канали и предавания и когато имаш време само да се насландисваш и избираш какво да гледаш.

На А1 ми хареса софтуера на приемника и наличието на архив и 4К-канали, ме правят потенциален техен клиент, при условие, че не трябва да се опъват излишни кабели.

Същото важи и за Булсат и Виваком. И при тях ли не става с интернет от друг доставчик?

Ако им е проблем трафика, да сложат малко по-висока такса за клиенти извън тяхната мрежа…

Последно редактирано от Светия Дух : 21-07-2021 на 21:15
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21-07-2021
n.botov n.botov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2015
Мнения: 63
Благодари: 5
Получил благодарност:
24 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При Вива и Булсат може.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на n.botov за този полезен пост :
Светия Дух (21-07-2021)
  #25  
Стар 21-07-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На кои софтуера на приемника е по-добър? Имам предвид потребителският интерфейс - да е изчистен и добре организиран.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22-07-2021
Станимир СС Станимир СС не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 43
Благодари: 23
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
На кои софтуера на приемника е по-добър? Имам предвид потребителският интерфейс - да е изчистен и добре организиран.
Чувам, че на Вивата е по-добър. Аз ползвам Булсат. При тях недостатъка е, че при мобилното им приложение / което е безплатно/ нямаш архив. При Виваком чрез ЕON имаш архив и на мобилното, както при А1. Ако това те интересува разбира се.
Видеотеката при Вива също е по-добра.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Станимир СС за този полезен пост :
Светия Дух (22-07-2021)
  #27  
Стар 22-07-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Булсата се правят, че нямали права за каналите и затова нямало архив, но по-скоро ми се струва, че нямат програмисти да им оправят приложението.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22-07-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не знам, ама инсталирах на Хроумкаста приложението на EON - да видя ще стартира ли, преди да се занимавам с Виваком. Тръгва, но в началните стъпки дава код за активация, който трябва да се въведе в страницата за подръжка на моя интернет доставчик и списък с интернет-доставчици (за България 3-4), сред които моя не фигурира...

По-рано, от телефона на вивата ми казаха, че става и през друг интернет доставчик и че трябвало да му се обадя, за да активирал ЕОN. На мен тогава ми се стори странно, ама си помислих - тая какичка не знае кво говори.

Та ставало през друг интернет доставчик, но да се доуточни, че не от всеки а от 3-4 други доставчика... Поне толкова ми излизат на мен в приложението им за Андроид.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 24-07-2021
pe6ogo6o1 pe6ogo6o1 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2020
Мнения: 61
Благодари: 5
Получил благодарност:
30 пъти в 14 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пробвай B-BOX на Булсат. Там засега не виждам такива ограничения и проблеми.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24-07-2021
n.botov n.botov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2015
Мнения: 63
Благодари: 5
Получил благодарност:
24 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Не знам, ама инсталирах на Хроумкаста приложението на EON - да видя ще стартира ли, преди да се занимавам с Виваком. Тръгва, но в началните стъпки дава код за активация, който трябва да се въведе в страницата за подръжка на моя интернет доставчик и списък с интернет-доставчици (за България 3-4), сред които моя не фигурира...

По-рано, от телефона на вивата ми казаха, че става и през друг интернет доставчик и че трябвало да му се обадя, за да активирал ЕОN. На мен тогава ми се стори странно, ама си помислих - тая какичка не знае кво говори.

Та ставало през друг интернет доставчик, но да се доуточни, че не от всеки а от 3-4 други доставчика... Поне толкова ми излизат на мен в приложението им за Андроид.

Кои са доставчиците,че ми стана интересно? Явно Вива имат договорки с някои доставчици.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, платена


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Voyo става платена услуга ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 06-02-2020 22:41
Iptv на Azbox ???? nadinst IPTV (Internet Protocol Television) 1 09-04-2011 17:50
Относно IPTV tarabas_ IPTV (Internet Protocol Television) 3 10-06-2010 15:41
Спътниковата платена тв в Източна Европа е със висок ръст ТИНТИН Новини 0 15-11-2009 11:00
Astra: HD Plus като предварително платена услуга berks HDTV нови канали и новини 3 20-07-2009 14:56


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.