The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 17-11-2014
Мартел Мартел не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 46
Благодари: 2
Получил благодарност:
10 пъти в 8 поста
Сваляния: 96
Ъплоуди: 0
По подразбиране Playstation4 или XBOX One

Може ли да изкажете мнение коя от двете конзоли е за предпочитане?Плейстейшъна изисква задължително плащане на плестейшън+ за да се играят игрите.За сметка на това пък май поддържа ултра ХД резолюция.Не знам как стоят нещата с XBOX ONE.От предишните версии на конзолите знам,че джойстиците на плейстешъна са по надеждни от тези на хбокса,но от приятел знам,че тези на 4-ката са разочарование спрямо тези на 3-ката.Ако някой има мнение по въпроса ще се радам да го сподели.Благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17-11-2014
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,943
Благодари: 3,693
Получил благодарност:
1,719 пъти в 1,135 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами малко е субективно , но :
ПС4
+ пълна поддръжка за България с БГ стор (онлайн магазин) , ваучери и т.н.
+ по-добър хардуер - с малко , но съществено
+ джойстиците са по-удобни (поне за мен) - има проблеми с "гъбичките" на аналоговия стик в някои партиди , но проблема е предотвратим със силиконови такив за 2-3лв
+ по-добър дизайн - субективно ,, но онаво нещо приличащо на IBM работна станция или старо VHS видео (ХО) просто е ужасно грозно и обемно - поне за мен
- вече трябва да плащаш "плюс" абонамента , за да играеш онлайн , но пък към него получаваш месечно по 2 игри за ПС4 , 2 за ПС3 и 1 за Вита ... ако не играеш онлайн , разбира се не е задължително да плащаш .
- каталога с игри все още е беден , но бързо вече се запълва
За ХО , нямам преки впечатления , но -
- онлайн играта също си се заплаща , така си беше и за x360 , докато за ПС3 не
- никаква официална поддръжка за България - за M$ не съществуваме
+ добре ,че поне вече ХО не е регионално заключен и (за сега) няма проблеми
- вече другото е ексклузивите за всяка конзола - ако повече ти харесват тия на M$ - купуваш ХО , ако повече тия на Сони - ПС4 , мултиплатформените игри вече са по-добре на ПС4 и за в бъдеще положението ще е такова с оглед хардуерното предимство .
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Дедал за този полезен пост :
sleeper (17-11-2014)
  #3  
Стар 17-11-2014
Аватара на patzi
patzi patzi не е на линия
rossoner
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 858
Благодари: 178
Получил благодарност:
355 пъти в 147 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Още поне година старите конзоли ще са по изгодни финансово. Един хакнат хбох360 ще ти излезе по изгодно от колкото да си купиш 5 игри за новите модели. Игри бол. Даже и новите излизат за тях. Ако е за да се хвалиш в махалата, то си купи и двете.Че има фенове и на м$ и сони и тряа си актуален.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17-11-2014
Аватара на oktay89
oktay89 oktay89 е на линия
Hi-Tech Fan
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Местоположение: Добрич
Мнения: 757
Благодари: 157
Получил благодарност:
98 пъти в 76 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ексклузивите наистина се броят на пръсти - Forza Horizon 2, Killzone, Sunset overdrive, Driveclub, Knack. Ако някоя от тях много ти харесва - купи си съответната конзола. За хакване в следващата 1 година и въпрос не може да става, така че броят на игрите, които ще играеш ще е ограничен. За разлика от пс3 и хбох 360 и двете конзоли имат връзка с Twitch, където може да стриймваш как играеш.
Лично на мен от игрите само форца ми хваща окото, но джойстиците на хбокс са ми много големи и грозни. Също така и power supply-a на конзолата. Ако беше за пс4 можеше да се замисля да я купя. За момента чакам април 2015 заради Mortal Kombat X, която при всички конзоли ми е била любима.
__________________
Maximum T85 - 0.8E+7E+13E+16E+19E+23.5E+39Е
Triax TDS88 - 30W <-> 52E
Gigablue UE 4K TeamBlue 6.3 + MediaPortal + IPTV
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17-11-2014
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,943
Благодари: 3,693
Получил благодарност:
1,719 пъти в 1,135 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Игри има вече доста от всички жанрове , а и тия 3-4 месеца са от най-натоварените в това отношение . Лошото при Сони (за сега) е че няма автомобилни симулатори (поне за мен , че аз почти само на такива игри засядам ) - само NFS Rivals и Drive Club , която има шанс да се превърне в най-голямата издънка в гейм индустрията - не че е лоша играта или графиката и не е добра , но вече повече от месец не им работят коректно сървърите и половината и възможности са неизползваеми - уж обещават утре да пуснат пач с фиксове (и допълнителни екстри) ама да видим ... За съжаление пак отложиха Project C.A.R.S. (за март) и остава само предстоящата The Crew (2 дек.) - в другите жанрове вече има доста какво да се играе (пък и утре излиза GTA5...)
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17-11-2014
Аватара на росен08
росен08 росен08 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Италия
Мнения: 143
Благодари: 36
Получил благодарност:
14 пъти в 13 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз искам тенис игра за xboxa оne ама все още няма да пробвам тоя кинект ама
__________________
DM600PVR DM500S TP-LINK MULTIFID 13 16 19.2 PARABOLIC 80; 39 E PARABOLIC 60
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18-11-2014
Мартел Мартел не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 46
Благодари: 2
Получил благодарност:
10 пъти в 8 поста
Сваляния: 96
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря за мненията!Определено съм се насочил към Плейстейшън,но понеже нямам представа за какво става дума при Ексбокс и реших да попитам тук.Да се надяваме,че ще има повече спортни игри за Сони,понеже те са ми приоритет. Благодаря пак!Поздрави на всички
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11-02-2015
Михаил-Иванов Михаил-Иванов не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Местоположение: Варна
Мнения: 147
Благодари: 38
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Лошото при Сони (за сега) е че няма автомобилни симулатори (поне за мен , че аз почти само на такива игри засядам ) - само NFS Rivals и Drive Club....
Моля? Ами великата поредица на Gran Turismo,която е само за Плейстейшън и се прави от Polyphony Digital - подразделение на Сони?
Само заради тази игра бих си взел PS4,но ако си вземем такава джаджа аз няма да завърша университет,а брат ми най-вероятно ще го изгонят от работа.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11-02-2015
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,943
Благодари: 3,693
Получил благодарност:
1,719 пъти в 1,135 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Gran Turismo за PS4 още ням , няма и обявена дата за излизане - още е в разработка , дано тоя път не им отнеме 3-4 години
За сега DriveClub e най-силното "авто" заглавие , другият месец чакаме Project C.A.R.S. =
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
playstation4, xbox, ИЛИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
xbox 360 4gb ? boboturboto Дъра-Бъра 12 03-03-2014 14:42
xbox 360 записване на игри ? martinakis Дъра-Бъра 13 29-12-2013 19:44
Extreme Sports Channel с ЛАЙВ СТРИЙМ НА СПОРТНО СЪБИТИЕ ЧРЕЗ XBOX 360 Chello Central Europe СПОРТ 1 14-03-2013 18:54
XBOX 360 slim Петио77 Въпроси и отговори 2 08-08-2012 17:17
Xbox to deliver Sky Player TV сат-инфо Новини 0 29-05-2009 02:20


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:19.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.