The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 17-10-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,030
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,755 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Добре бе хора, що не пишете на кзп,, ами се оплаквате тука ? Прилагате договора и фактурите и си щракате с пръсти
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17-10-2021
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 489
Благодари: 140
Получил благодарност:
317 пъти в 131 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За да може, тези, които не са се опарили, да знаят къде и как ги краде триглавата ламя.
Колкото повече хора споделят тук проблемите си, толкова повече ще се разкеиват игрите им с народонаселението на територията.
А и да видим , колко са жалки в стремежа си да печелят и кзп няма да помогне, защото играят заедно.
__________________
TomTomMaps
HereWeGoMaps
Waze
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на spgi за този полезен пост
angelvarna (25-10-2021), Leoni (18-10-2021), Ченгел (25-10-2021)
  #23  
Стар 18-10-2021
Leoni Leoni не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Местоположение: Германия Бавария
Мнения: 368
Благодари: 97
Получил благодарност:
124 пъти в 58 поста
Сваляния: 30
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spgi Вижте мненията
За да може, тези, които не са се опарили, да знаят къде и как ги краде триглавата ламя.
Колкото повече хора споделят тук проблемите си, толкова повече ще се разкеиват игрите им с народонаселението на територията.
А и да видим , колко са жалки в стремежа си да печелят и кзп няма да помогне, защото играят заедно.



Забелязва се тенденция да ни карат не пишем по форуми , а да пишем на КЗП.Е, ама хората не искат да пишат на Келепир За Простаците оти файда няма.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 20-10-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,030
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,755 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Напротив, файда има, ама като ви е толкова акъла. Кой ви спира да пишете тук ? Още повече , защо не пишете тук с резултата от КЗП ? Сега единствено давате оправдание на кзп и виваком, като се оплаквате само на арменския поп. А всъщност, всички знаем, че и трите оператора са еднакви, и даже и да прочетем въпросното информативно мнение(което така и не е с приложена снимка на фактурата) няма как да го избегнем...
И още повече, за да не съм просто прах във въздуха:
Цитирай:
2020-година - Жалба в КФН срещу отказ на ЛЕВИНС за изплащане на обезщетение по застраховка гражданска отговорност - в резулат изплатени 740 лв
2019-година - Жалба в КЗП срещу емаг и отказ за възстановяване на сума за върнат телевизор - в резултат - възстановени 500 лв
2017-ходина - Жалба в КЗП срещу теленор и забавен телефон от сервиз - резултат - замяна с нов телефон от страна на Теленор.
Цитирай:
Виваком - при всяко преподписване на договор следва чат и разговор по телефона след две или три фактури и изчистване на всички надплатени суми по непоискани добавки
А1 - при всяко преподписване на договор следва чат и разговор по телефона след две ил итри фактури и изчистване на всички надплатени усми по непоискани добавки
В резултат всяка година имам по няколко големи фактури и по няколко -нулеви след това. Просто четем договорите като подписваме...
Може и държавата да не работи, но ние по никакъв начин не правим нещо за да променим това... И още - всичко подадено е ОНЛАЙН, няма загубени документи, прилагам си в жалбите и кореспонденцията с въпросните търговци и застрахователи...
В същото време думнах колата в една шахта на пътя в центъра на града - заведох дело срещу общината, оказа се , че шахтата се намира на път собственост на АПИ, които пък отговориха, че шахтата е собственост на ВИК , които пък отговориха, че шахтата е част от общинската мрежа... и се отказах

Последно редактирано от TUISTERa : 20-10-2021 на 08:35
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20-10-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,030
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,755 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Leoni Вижте мненията
Забелязва се тенденция да ни карат не пишем по форуми , а да пишем на КЗП.Е, ама хората не искат да пишат на Келепир За Простаците оти файда няма.
Тенденцията е , че си имам достатъчно проблеми , за да си прибавям и чуждите. Просто плюене по форумите не помага, понеже те си го местят в другия крачол.... дай да се похвалим как ние сме им го турили....

И един цитат от не помня вече къде:
"Ако си мислите , че секса е хубав, не знаете какво е когато се научите да преебавате системата"
Отговори с цитат
  #26  
Стар 25-10-2021
angelvarna angelvarna не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Мнения: 87
Благодари: 17
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Винаги когато оператора откаже да съдейства за нормално разрешаване на проблема, се обръщам към КЗП и където още може.
Понякога от КЗП се активират, друг път не. Но не пречи да се заведе оплакване (нали си водят статистика колко оплаквания срещу кого са постъпили).

За домашен нет в моя случай вариантите ми са Виваком и може би Булсат, всички останали съм ги пробвал и са в пъти по-зле, с граничеща до неизползваемост услуга.

За мобилни услуги - махнах се от Теленор, понеже 2+ години не можаха да си оправят покритието (и явно нямат изобщо намерение) в популярен квартал в града, който е в равнинна местност и няма проблем да му се осигури нормално покритие...но инсталирането на клетка струва пари.

Виваком - положението в квартала ми с услугата им е средно. Тарифата горе-долу бива.

А1 - най-добро покритие в квартала, но след като се наиграх с домашния им интернет тази година, повече не искам да чуя за тях.

Хубаво е да си споделяме някъде кой с какви схеми се е сблъскал за да може когато дойде време да преподписваме договор - да знаем за какво да си отваряме очите/да имаме едно на ум.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25-10-2021
демиров демиров не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Местоположение: Варна
Мнения: 417
Благодари: 44
Получил благодарност:
106 пъти в 80 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Във Варна че и околните морски села/Близнаци-Приселци и Кранево и Теленер и Виваком имат перфектно покритие на 5Г дори вече.

Не съм видял никъде в околноста проблем с покритието и в дивите гори.
НО напратив - дори в центъра и на два метра от клетката да си - ако си в панелно помещение изчезва и 3Г-то даже!

Тъпотия на гсм мрежата - в дивите гори има обхат! Но в центъра на голям град в панелно помещение няма обхват никой оператор...недай си боже да е пакетирано/затворено помещението от панели - тотално никакъв обхват!

От варненските оператори - бягай далеч от М САТ!!!

Аз съм доволен от Виваком файбър нет 500 мбит...бетон е и на телефона...139 мбит скорост в 4Г ЛТЕ+ мрежата имам на Ънлимитед 50....

Последно редактирано от демиров : 25-10-2021 на 12:18
Отговори с цитат
  #28  
Стар 25-10-2021
angelvarna angelvarna не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Мнения: 87
Благодари: 17
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В Младост 1, в сграда ново строителство - 1 или 2 черти от 4 на LTE, ако изляза на терасата - 3 от 4.
На А1 обхвата е 4 от 4 без значение в коя стая съм, дали съм на тераса или в самата сграда.
На Теленор - разговорите се разпадат докато съм в сградата, или докато говоря половината от казаното отсрещната страна не успява да го чуе.

Разбирам да съм в някое село в планината, ама...

Иначе някои от операторите нямат обхват или граничат с липса на такъв в райони като Галата и нататък, село Калиманци, село Чернево и т.н.

Всички тръбят как инвестират в развитието на мрежите ама нещо...освен да обновяват модули май инсталация на нови клетки почти няма.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 25-10-2021
PhilipZ PhilipZ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 527
Благодари: 115
Получил благодарност:
143 пъти в 104 поста
Сваляния: 188
Ъплоуди: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angelvarna Вижте мненията
За домашен нет в моя случай вариантите ми са Виваком и може би Булсат, всички останали съм ги пробвал и са в пъти по-зле, с граничеща до неизползваемост услуга.

А1 - най-добро покритие в квартала, но след като се наиграх с домашния им интернет тази година, повече не искам да чуя за тях.
Решението е много просто - взимаш си домашен нет от vivacom и мобилни услуги от А1. Какво значение има че пестиш някой лев, а ти късат нервите 2 или повече години. Винаги съм твърдял, че в България единствения оператор с качествено покритие от самото начало, още от ерата на 2G е Мтел. Не говоря за цени, разни шмекерски номера които правят и други. Говоря за техническата част на услугата. Как може с карта от Мтел/А1 в гаража който е под земята да мога да водя разговор с "HiFi" звук (не помня техния термин какъв беше, но това се случва преди 5-6 години, като по онова време само те го имаха, а с карта от vivacom или telenor няма връзка. И не е само в гаража под земята. Като пътувам през цяла България предимно по главни пътища или магистрала и си пусна радио от телефона през мобилната мрежа с карта на Мтел/А1 нито веднъж да не прекъсне а с другите 10-15 пъти като съм виждал моменти в които не 2G а никаква мрежа няма.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 25-10-2021
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Щото аз съм правил мрежата на А1!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
Ченгел (26-10-2021)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, виваком, изчисления, магически, непроследими, сметки


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
виваком новихан ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 7 15-04-2017 20:37
Тънките сметки на грубата игра ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 11 09-01-2013 01:00
За BTV HD при виваком сат тв noirdeto ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 6 12-10-2012 10:47
внимание виваком тв набутвация и автогол за виваком uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 57 08-03-2012 22:36
ВиваКом ТВ vivacom bg Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 264 29-08-2010 21:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:28.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.