The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #8021  
Стар 26-05-2020
Аватара на martinstz
martinstz martinstz не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Мнения: 45
Благодари: 25
Получил благодарност:
24 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Чудесно е че има алтернатива.
Ще постнеш ли видео или описание за действията с ProgTV за андроид?
Колко профила може да се създават и има ли някакво ограничение за тях?
Има ли избор на различни устройства за емулиране,защото нерядко се изисква определено устройство за да се клонира съответния портал?
Нали не иска някакви пари след време,или при инсталиране
Аз ли трябва да я върша тази работа? Пратил съм линк. Изтегли, инсталирай и провери всичко, което те интересува. Въпросът беше, къде могат да се гледат тези портали, които вече не тръгват на STBEmu, аз съм отговорил на него. Всичко останало, което Ви интересува, можете да го констатирате, като си инсталирате въпросното приложение.
Отговори с цитат
  #8022  
Стар 26-05-2020
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от martinstz Вижте мненията
Аз ли трябва да я върша тази работа? Пратил съм линк. Изтегли, инсталирай и провери всичко, което те интересува. Въпросът беше, къде могат да се гледат тези портали, които вече не тръгват на STBEmu, аз съм отговорил на него. Всичко останало, което Ви интересува, можете да го констатирате, като си инсталирате въпросното приложение.
Извинявам се,че Ви затруднявам с въпросите си!
Как си позволявам да ги задавам,особено във форум,където уж е за взаимопомощ
Имах няколко въпроса,на които определено не сте задължен да отговорите, поне на един бихте ли отговорили:
Колко профила могат да се задават с различни МАС и портали?
Благодаря предварително за евентуално положените усилия от Ваша страна!
Отговори с цитат
  #8023  
Стар 26-05-2020
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от martinstz Вижте мненията
Аз ли трябва да я върша тази работа? Пратил съм линк. Изтегли, инсталирай и провери всичко, което те интересува. Въпросът беше, къде могат да се гледат тези портали, които вече не тръгват на STBEmu, аз съм отговорил на него. Всичко останало, което Ви интересува, можете да го констатирате, като си инсталирате въпросното приложение.
P.S. Дааа,това приложение съм го инсталирвал нееднократно,много тежко и неприятно за ползване,мисля че го имаше в някои от моите бекъпи,които съм споделял.

Претенциозно,създадено основно за платени сървъри.
Тежко и неудобно за ползване приложение.

Експеримент с неизвестен край

Последно редактирано от yavor1 : 26-05-2020 на 13:33
Отговори с цитат
  #8024  
Стар 26-05-2020
Аватара на martinstz
martinstz martinstz не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Мнения: 45
Благодари: 25
Получил благодарност:
24 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Извинявам се,че Ви затруднявам с въпросите си!
Как си позволявам да ги задавам,особено във форум,където уж е за взаимопомощ
Имах няколко въпроса,на които определено не сте задължен да отговорите, поне на един бихте ли отговорили:
Колко профила могат да се задават с различни МАС и портали?
Благодаря предварително за евентуално положените усилия от Ваша страна!
Бъркате понятията "взаимопомощ" и "някой да ми свърши работата".
Колкото до въпроса Ви - нямам никаква представа, колко профила могат да се добавят. Аз съм добавил само един и той си върви без проблеми.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на martinstz за този полезен пост :
Мимозка (26-05-2020)
  #8025  
Стар 26-05-2020
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Пич, извинявай. Но точно Явор на колкото хора е помогнал в този форум абсолютно безвъзмездно, колко рома, бекъпи и приложения е споделил тук, то ти и няколко живота да тичаш срещу него няма да го настигнеш.... Като чета тона ти аз на това му казвам висша форма на неблагодарност. Но нека всеки го разбира както си иска.
Отговори с цитат
Следните потребители (8) благодарят на Цец0 за този полезен пост
1ivjak (03-06-2020), ogibo (26-05-2020), oldman (14-06-2020), polomski (26-05-2020), tsv_vatev (01-12-2020), wisco (26-05-2020), yavor1 (26-05-2020), гларус_ (26-05-2020)
  #8026  
Стар 26-05-2020
Аватара на Мимозка
Мимозка Мимозка не е на линия
RouterOS
 

Дата на присъединяване: May 2017
Местоположение: Варна
Мнения: 179
Благодари: 10
Получил благодарност:
113 пъти в 67 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Post

Цитирай:
Първоначално написано от martinstz Вижте мненията
Бъркате понятията "взаимопомощ" и "някой да ми свърши работата".
Колкото до въпроса Ви - нямам никаква представа, колко профила могат да се добавят. Аз съм добавил само един и той си върви без проблеми.
Да приложението е много добро,да не кажа едно от най-добрите които съм използвал във времето и продължавам да го използвам. Предлага доста опции като запис,timeshift,времеотместване ,тв справочник и други. Ръчкал съм го доста,на портали не съм го тествал тъй като не ги ползвам ,тествал съм го и на Sat>ip и си работи прекрасно. С две думи за мен е най-доброто,освен на бокса ми вкъщи гледам тв и на телефона със него.
Отговори с цитат
  #8027  
Стар 26-05-2020
Аватара на martinstz
martinstz martinstz не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Мнения: 45
Благодари: 25
Получил благодарност:
24 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Пич, извинявай. Но точно Явор на колкото хора е помогнал в този форум абсолютно безвъзмездно, колко рома, бекъпи и приложения е споделил тук, то ти и няколко живота да тичаш срещу него няма да го настигнеш.... Като чета тона ти аз на това му казвам висша форма на неблагодарност. Но нека всеки го разбира както си иска.
И къде точно тонът ми не е като трябва? Човекът пита нещо, аз му отговорих, после пак пита, аз пак отговорих. Ако погледнеш хронологията на постовете, ще забележиш, че точно той е човекът, който използва неправилен тон, ако мога така да се изразя, във връзка с това, че не смятам, че трябва аз да тествам дадено приложение, за да му кажа какво може и какво не, при положение, че на него му трябва приложението. Ако можеш да ми дадеш разумен отговор - защо да го правя, като не ми трябва, ще го направя! Това, което знам за приложението съм го споделил, от там насетне, кой каквото иска да разбира допълнително в него, да си го тества. Ако и сега не разбираш, какво искам да кажа, няма смисъл да продължаваме дискусията. И още по-малко ме вълнува, кой на колко човека е помогнал. И аз в случая му помагам, но той вместо Благодаря, почва да нахалничи, а накрая и аз излезнах виновен, за това, че съм му помогал Ха, сега де Айде малко по-сериозно!
Отговори с цитат
  #8028  
Стар 26-05-2020
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от martinstz Вижте мненията
И къде точно тонът ми не е като трябва? Човекът пита нещо, аз му отговорих, после пак пита, аз пак отговорих. Ако погледнеш хронологията на постовете, ще забележиш, че точно той е човекът, който използва неправилен тон, ако мога така да се изразя, във връзка с това, че не смятам, че трябва аз да тествам дадено приложение, за да му кажа какво може и какво не, при положение, че на него му трябва приложението. Ако можеш да ми дадеш разумен отговор - защо да го правя, като не ми трябва, ще го направя! Това, което знам за приложението съм го споделил, от там насетне, кой каквото иска да разбира допълнително в него, да си го тества. Ако и сега не разбираш, какво искам да кажа, няма смисъл да продължаваме дискусията. И още по-малко ме вълнува, кой на колко човека е помогнал. И аз в случая му помагам, но той вместо Благодаря, почва да нахалничи, а накрая и аз излезнах виновен, за това, че съм му помогал Ха, сега де Айде малко по-сериозно!
Въобще и изобщо не съм търсил помощ от тебе
Интересно с какво си ми помогнал,че и на велик се правиш
Попитах те най-възпитано дали има възможностите и с какво е по-добро рекламираното от теб приложение,което съм пробвал преди години, от STBEMU, ти се направи на гоулемата работа,че съм ти обърнал внимание,помощнико измислен от всякъде
P.S. Аз на STBEMU имам над 120 профила на различни портали с различни МАС адреси и пароли,за това попитах Вас като рекламен агент на приложението,а Вие подскочихте като ощипана госпойца
Естествено и на телефона и на всички боксове съм с STBEMU заедно с всички профили.

Последно редактирано от yavor1 : 26-05-2020 на 17:18
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на yavor1 за този полезен пост
polomski (26-05-2020), гларус_ (26-05-2020)
  #8029  
Стар 26-05-2020
Аватара на martinstz
martinstz martinstz не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Мнения: 45
Благодари: 25
Получил благодарност:
24 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Въобще и изобщо не съм търсил помощ от тебе
Интересно с какво си ми помогнал,че и на велик се правиш
Попитах те най-възпитано дали има възможностите и с какво е по-добро рекламираното от теб приложение,което съм пробвал преди години, от STBEMU, ти се направи на гоулемата работа,че съм ти обърнал внимание,помощнико измислен от всякъде
P.S. Аз на STBEMU имам над 120 профила на различни портали с различни МАС адреси и пароли,за това попитах Вас като рекламен агент на приложението,а Вие подскочихте като ощипана госпойца
Естествено и на телефона и на всички боксове съм с STBEMU заедно с всички профили.
Оф! Човек! Къде си видял нещо да рекламирам?! Някой беше питал за алтернатива на STB, където да вървят портали, които не тръгват на STB и единственото, което бях написал е името на програмата и линк за сваляне. И къде точно се правя на голяма работа? Като не смятам, че трябва да тествам разни приложения вместо някой друг ли? Ами, че който иска да си ги тества! Аз на никого нищо не дължа, че заради това, че съм драснал на някой отговор на запитване, да ми се държи сега сметка! Това ми е последният отговор по дебата, защото не намирам смисъл в него.
Отговори с цитат
  #8030  
Стар 26-05-2020
Аватара на mcmlxx
mcmlxx mcmlxx не е на линия
Доктор
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 72
Благодари: 29
Получил благодарност:
321 пъти в 59 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Няколко регионални:

Отговори с цитат
Следните потребители (11) благодарят на mcmlxx за този полезен пост
aiiinur (28-05-2020), lynx (27-05-2020), ogibo (26-05-2020), petko1 (26-05-2020), polomski (27-05-2020), гларус_ (26-05-2020), димитър52 (26-05-2020), Ивован (26-05-2020), марчони (26-05-2020), Мюзикбой (27-05-2020), Петкови (26-05-2020)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, ИПТВ, плейлист


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 150 (4 членове и 146 гости)
mitkobs, веско5, димитър65, росенколев
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Копувам евтин иптв бох jack82 Приключили продажби 5 05-09-2011 18:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:01.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.