The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 06-01-2015
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
Защо сте го захапали така момчето бре!
Нормално е на тази възраст да демонстрира самочувствие от нещата, които е успял да научи.
После, след години, след като научи още много други неща, ще разбере защо така го кодошите, но сега само го помпате с адреналин...
Абе то момчето е с леко прошарени коси, но е с млада душа. И гледа ако може, да не учи много много излишни работи. Например немски не ще да научи и това си е. А ходи на пазар често често в немачко.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 06-01-2015
Аватара на БОБИ
БОБИ БОБИ не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: София
Мнения: 1,920
Благодари: 387
Получил благодарност:
906 пъти в 452 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Люкс, това е твоят тАлАвизор, Грундиг взимай го,че като те гледам как си тръгнал... може и до Япония да стигнеш да видиш Японката на въжето... Ама и там може да не ти хареса нещо...
Отговори с цитат
  #53  
Стар 06-01-2015
Аватара на pantsiani
pantsiani pantsiani не е на линия
ентусиаст
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: 2,60/2,40/2,10 - София
Мнения: 688
Благодари: 111
Получил благодарност:
481 пъти в 186 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Абе то момчето е с леко прошарени коси, но е с млада душа. И гледа ако може, да не учи много много излишни работи. А ходи на пазар често често в немачко.
Може да живееш в Люксембург, но по-добре да не се хвалиш с това, понеже все си си същия "Андрешко". Колко време ти трябва вземеш решение да купиш евтин телевизор в ниския клас? Тук без пари хората повече достойнство имат. За твоя местен стандарт са пари за семки, и ако работиш, няма да ги мислиш дребните. На твое място от географското ти положение би ме било срам да споменавам този ценови клас , че ми е цел, заради която няма да спя 2-3 месеца. А пък като гледам си и с претенции (заради теста с японката) и наистина очакваш да е*еш дявола във въздуха. А пък ние в БГ просто работим повече за целите си.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 06-01-2015
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БОБИ Вижте мненията
Люкс, това е твоят тАлАвизор, Грундиг взимай го,че като те гледам как си тръгнал... може и до Япония да стигнеш да видиш Японката на въжето... Ама и там може да не ти хареса нещо...
Ти като не ги разбираш нашите западняшки начини на гледане на телевизия, що се обаждаш неподготвен ?
Причината за тестването на Грундиг е следната:

http://www.fransat.fr/tv-compatibles/

французите са го похвалили че е съвместим с гледането на френска телевизия ( от сателит) без абонамент с един CI+ модул и карта забучени в телевизора.
Значи трябва да се пробва един 49 инчов Грундиг, да се види дали не насича.
Тая работа с телевизорите е пълна мистерия.
В един магазин не тръгва един панасоник да работи от флашките ми, а половин час по-късно друг панасоник си работи в друг магазин. Па един продавач ми показа даже и 200 херцов ( вероятно реално 100) Томсон как не насича, ама беше много голям, няма да влезе в каруцата ми.
Като си го избера най-накрая, ще ми е кеф да си го гледам, щото ще знам че аз съм го тествал и не съм се минал като с ЛГ-то ми, дето го купихме набързо с булката.

п.п.
Ти па ако знаеш от колко националности съм си пробирал съпруга и колко време е отнело, направо ще ти падне шапката. Ако съм бил взимал акъл от разбирачи разни, е трябвало да си взема една селско момиче, да ми върти къщата като добра домакиня и да се радва че е станала софиянка. Ама аз къто съм тъп и упорит, съм си намерил такава дето взима 10 пъти повече пари на месец от 95% от нашенките.
Ти с ква булка движиш ?
Отговори с цитат
  #55  
Стар 06-01-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Люкси, избиваш го на комплекси, спри се... Жена ти никой не я закачаше, не я вкарвай в темата Колкото до това колко взима тя - искай 200-300 евро от нея за тв и мини в среден клас...
Там вече ще може да се наслаждаваш на танца на японката
Отговори с цитат
  #56  
Стар 06-01-2015
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pantsiani Вижте мненията
Може да живееш в Люксембург, но по-добре да не се хвалиш с това, понеже все си си същия "Андрешко". Колко време ти трябва вземеш решение да купиш евтин телевизор в ниския клас? Тук без пари хората повече достойнство имат. За твоя местен стандарт са пари за семки, и ако работиш, няма да ги мислиш дребните. На твое място от географското ти положение би ме било срам да споменавам този ценови клас , че ми е цел, заради която няма да спя 2-3 месеца. А пък като гледам си и с претенции (заради теста с японката) и наистина очакваш да е*еш дявола във въздуха. А пък ние в БГ просто работим повече за целите си.
Точно ти беше човекът, който не иска да ми го дадеш името на българския сайт, на оная тема за 60 - 65 инчовите.
Аз не ги мисля парите. Ама знам какво мога да купя с колко пари и гледам да не ги прахосвам на вятъра, за да има да си купувам повече играчки.
Например тази есен похарчих 300 евро за две антени и чарколяци за тях.
Е, като го купя един телевизор 300 евро по-евтино, щото съм карал половин час по магистралата в источна посока, после за тези пари ще си купя още антени например.
В Франция и Бенелюкса прилагат една много курвенска политика при продажбите на телевизорите. Нарочно продават модели без тунер за сателит, та ако искаш такъв с тунер, да ти пробутат точно за 300 евро повече друг модел. Днес точно това се получи с панасоници едни и самсунг.
Тука за да се изфукам на комшиите с телевизор, ще трябва да е 75 инча, иначе няма да стане номера. Щото и те залитат яко по-големи. Значи няма им се фукам с телевизор.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 06-01-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тогава не взимай тв с тунер ами си вземи и тунер/приемник. За 300 евро ще хо намериш от високия клас
Отговори с цитат
  #58  
Стар 06-01-2015
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Люкси, избиваш го на комплекси, спри се... Жена ти никой не я закачаше, не я вкарвай в темата Колкото до това колко взима тя - искай 200-300 евро от нея за тв и мини в среден клас...
Там вече ще може да се наслаждаваш на танца на японката
Няма нужда да й искам кинти, имам си.
А избиването на комплекси е здравословно, това от мен да го знаеш.

На танца на японката мога да се наслаждавам и на 48 инчов за 609 евро с 100 реални и 400 фалшиви херца. Видял съм го че си работи.
Ограничението ми ще е по-скоро по размера на кутията му, трябва да може да влезе в каруцата. Иначе лесно може и 55 инчов да взема от германците, пак от същата класа и пак ще си работи.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 06-01-2015
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Тогава не взимай тв с тунер ами си вземи и тунер/приемник. За 300 евро ще хо намериш от високия клас
Ще им дойдевремето и на приемниците, лятото в София може да си купя един, от един конкурентен магазин. А па може и два три да си купя, да си имам.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 06-01-2015
Аватара на pantsiani
pantsiani pantsiani не е на линия
ентусиаст
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: 2,60/2,40/2,10 - София
Мнения: 688
Благодари: 111
Получил благодарност:
481 пъти в 186 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Точно ти беше човекът, който не иска да ми го дадеш името на българския сайт, на оная тема за 60 - 65 инчовите...
Тука за да се изфукам на комшиите с телевизор, ще трябва да е 75 инча, иначе няма да стане номера. Щото и те залитат яко по-големи. Значи няма им се фукам с телевизор.
Проблема не е само в инчовете. Ако си вземеш 75-инчово дърво, няма да си по-хепи. Първо умния човек си избира технологията, после се ориентира за ценови клас и размер, според желанията и бюджета си. И накрая се гледат (препоръчително и тестват) конкретни модели. Аз в БГ много по-трудно спестявам парите, но гледам на един от най-добрите телевизори, създавани някога. Ако толкова те интересува модела, може да тестваш японката на 65VT60. Но в магазините не разбират от калибрация и супер добри телевизори. За целта ще трябва повече да четеш, а не само да обикаляш. А още по-добре да изкарваш повече, за да не ни занимаваш с твоите пари за семки...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
32, 700, lcd, led, до, ЛЕВА, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ИЗБОР НА 3 ДЕ ТЕЛЕВИЗОР ДО 2500 ЛЕВА хикиро ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 74 27-12-2012 18:11
КЗК глоби с 30 хил. лева "Близу" за заблуда на клиенти Джак ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 5 17-12-2011 23:49
46 Лед Лцд Телевизор до 2100 лева рокнролл ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 12 24-11-2011 17:50
60 лева данък "телевизор" Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 26 17-06-2010 17:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.