The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 13-06-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране булсатком много сте го закъсали щом до мен опраяхте престанете с психическия тормоз

булсатком най любезно ви приканвам да престанете с този досаден психически тормоз по телефона с цел да си намерите клиенти !

не знам от къде сте ми намерили домашният телефон и защо сте решили да тормозите мен а и предполагам други хора по телефона с вашите куци оферти за телевизия и други глупости ????

бил съм ва клиент преди но не искам , а и не желая повече да бъда не съм доволен от услугите ви както и от вашият начин чрез томболи от които ни примамвате с какви ли не скъпи подаръци а ни пробутвате най-вече безброй комплекти за сателитната ви телевизия за да ни обвържете с незигодни за нас договори .

това не е начина за привличане на клиенти от мен да го знаете !

както и да ми звъните да досаждате и психически да ме тормозите със вашите куци оферти за да ви стана абонат ....

аз съм абонат на виваком тв в момента и след като приключа и с тях не желая да си имам повече работа със който и да е БГ сателитен оператор не благодаря !!!
имам си достатъчно телевизии и без ваша помощ.

спрете да ми звъните на телефона защото накрая ще взема да подам жалба срещу вашата фирма за психически тормоз над личноста ми!!!

  #2  
Стар 13-06-2011
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
...не знам от къде сте ми намерили домашният телефон и защо сте решили да тормозите мен а и предполагам други хора по телефона с вашите куци оферти за телевизия и други глупости...
Вероятно ти или някой от семейството ти е дал телефона като е попълнил талон в томбола където си има клауза с малките букви че си съгласен данните ти да се използват с рекламна цел.Така че могат да ти звънят колкото си искат и копче не можеш да им кажеш.
Жалба няма за какво да подадеш или поне не по този параграф.
__________________
aatns
gmkd
  #3  
Стар 13-06-2011
Triax Triax не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 484
Благодари: 2
Получил благодарност:
98 пъти в 87 поста
Сваляния: 56
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Просто казваш, че няма такъв човек на този телефон и ще го задраскат от списъците им...
  #4  
Стар 13-06-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране ремикс

интересното е че те не ме търсиха по име а само ми предлагаха да се включа а и няма как да ми имат телефонният номер тъй като след като спрях да им бъда абонат преди време си смених и домашният телефонен номер него не съм го давал никъде дори съм помолил бтк да не предоставят информация за моят домашен телефонен номер на други лица без моето съгласие ???
  #5  
Стар 13-06-2011
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Тц и с това, че не е този човек, пак не става. При мен наистина търсят друг човек вече година и малко, и всеки път обяснявам, че няма такъв човек. Операторките казват, че ще го задраскат и след 2 месеца пак и така.
  #6  
Стар 13-06-2011
филасат филасат не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 386
Благодари: 153
Получил благодарност:
87 пъти в 56 поста
Сваляния: 221
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Ония винаги са били по напред от тия.Ами тия ако вземат да фалират,какво ли ще бъде???Не моам да мислим ,както казват едни по други.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на филасат за този полезен пост :
hajduk (13-06-2011)
  #7  
Стар 13-06-2011
Аватара на зизо
зизо зизо не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Хасково
Мнения: 203
Благодари: 229
Получил благодарност:
35 пъти в 20 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Те даже незнаят какво продават-каките.
__________________
HD COMBO GOLDEN INTERSTAR VOYAGER 2-Triax TD-110- Motor Optibox DM2400-Triax TD 88-1 x 60cmБог да пази България
  #8  
Стар 13-06-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Тази практика не е от вчера или от днеска, така, че смятам темата за напълно безмислена.
Точно по този начини от бск си осигуриха близо милион потребители още през 2008-ма, най-глупавото е, че най-вероятно сами сте им дали телефоните си и сте се съгласили да ви звънят когато сте попълнили талона за "томболата" или просто от итв са ви продали данните ви, a от бск се възползват на момента, също стара практика. При всички положения вината си е ваша, трябва да внимавате къде и на кой давате телефоните си.

Цитирай:
Първоначално написано от зизо Вижте мненията
Те даже незнаят какво продават-каките.
Обикновено тези "каки", а понякога и "батковци", нямат нищо общо с бск, те са наети чрез някаква си рекламна агенция и целта им е само да ви звъннат и да ви "придумат" да станете абонати на бск, каките на *4800 са съвсем различни, това разбира се не означава, че знаят за какво са там, но както на всякъде си има и съвестни момичета.
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, го, до, закъсали, мен, много, опраяхте, престанете, психическия, сте, тормоз, щом


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
DM 800hd-много зарежда dj_azam DREAMBOX 16 28-03-2011 20:47
ЗА МНОГО ГОДИНИ ДИГИТАЛИ!!! коко Кошче 2 03-01-2011 01:55
Много странен проблем със тв dido sat 2010 Въпроси и отговори 4 30-11-2010 22:24
Много футбол по PRO.BG и RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 28-10-2010 13:46
Много, много хитове - гледай през първия месец на Disney Channel ТИНТИН ДРУГИ 0 01-09-2009 19:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.