The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 31-05-2011
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране 3600 минути за разговори с домашен телефон с VIVACOM Super Fix

VIVACOM пуска на пазара план за домашен телефон без първоначална цена на свързване и включени 3600 минути за разговори в цялата фиксирана мрежа на телекома. Срещу месечен абонамент 13.80 лв. клиентите на новия VIVACOM Super Fix ще могат да говорят с близо 2 милиона потребители напълно свободно цял месец, без да се притесняват от размера на крайната си сметка. На практика клиентите плащат веднъж и говорят колкото искат в мрежата на оператора, защото първоначалната цена за разговор от 13 ст. няма да се прилага за включените в плана минути.

VIVACOM Super Fix предлага и най-ниската цена за разговори към всички мобилни мрежи в страната - 21 ст./мин. Включените 3600 минути важат както за селищни, така и за междуселищни разговори във всички часови зони. Офертата може да бъде заявена от всеки бъдещ или настоящ абонат на оператора при сключване на едногодишен или двугодишен договор.
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31-05-2011
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 858
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ТИНТИН Вижте мненията
VIVACOM пуска на пазара план за домашен телефон без първоначална цена на свързване и включени 3600 минути за разговори в цялата фиксирана мрежа на телекома. Срещу месечен абонамент...

Колко пъти трябва да им се обяснява на главанаците, че американската система с малките букви у нас не върви? Губят и ще продължават да губят абонати, докато не разберат, че фиксираните телефони се използват предимно за разговори с фиксирани такива и минутите следва да важат за всички фиксирани мрежи. Хората ядат вече само доматите, колците ги връщат на земеделците
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dodo_pv за този полезен пост :
SERHI1970 (01-06-2011)
  #3  
Стар 01-06-2011
Аватара на tenev666
tenev666 tenev666 не е на линия
Ferguson Ariva 102
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 340
Благодари: 104
Получил благодарност:
26 пъти в 22 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 1
По подразбиране

по големи боклуци от виваком няма когато ми изтече договора ми правиха какви ли не въртели за да не мога да го прекратя и сега просто спирам да им плащам изхвърлих им всички боклуци рутери и телефони прехвърлих с дарение всичко мое на родителите ми и очаквам да ме съдят нещастниците.
__________________
SKYPE tenev666
Отговори с цитат
  #4  
Стар 01-06-2011
mistreated mistreated е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 776
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм на 30 лв с вкл. 3600 мин., но не само в България, а и в цяла Европа (фиксирани мрежи). В тези 30 лв влиза и 15 Мбитов интернет.
Жената говори често с майка й в Гърция и определено офертата не е лоша.
Естествено, всеки според нуждите си.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 01-06-2011
Аватара на Inkas
Inkas Inkas не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Мнения: 157
Благодари: 0
Получил благодарност:
9 пъти в 9 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Aз скоро станах техен абонат и ползвам само 3G интернет (Неограничен за 10лв) и съм доволен.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 02-06-2011
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 858
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistreated Вижте мненията
Аз съм на 30 лв с вкл. 3600 мин., но не само в България, а и в цяла Европа (фиксирани мрежи). В тези 30 лв влиза и 15 Мбитов интернет.
Жената говори често с майка й в Гърция и определено офертата не е лоша.
Естествено, всеки според нуждите си.
Тези минути не се отнасят за фиксираните мрежи в страната на Глобул, М-тел, Куулбокс, близу, Орбител и т.н. Има смисъл единствено при ежемесечно провеждане на минимум 140 минути международни разговори към фиксирани мрежи или пък към фиксираната на Виваком в страната. В противен случай е по-изгоден 5- левовия абонамент към М-тел или Глобул с включени безплатни минути към всички стационарни мрежи в страната, а за всяка минута международни разговори да се заплащат допълнително по 18 стотинки.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
3600, fix, super, vivacom, домашен, за, минути, разговори, телефон


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Колко минути Бербо ще търка скамейката? DON Джолан СПОРТ 31 07-04-2011 19:06
Нови допълнителни пакети от VIVACOM за по-изгодни мобилни разговори в ЕС ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 02-03-2011 18:22
Нов раздел: ДОМАШЕН МАЙСТОР АДМИН Новини и мнения 0 05-10-2010 19:04
Стрийм от бокса към мобилен телефон vassilp DREAMBOX 1 09-04-2010 08:59
„3 минути до шоу” - Galia атакува с нов, динамичен клип ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 16-07-2009 12:21


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.