The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 21-08-2008
Satglory Satglory не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Мнения: 19
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: BULSATCOM отново мрак на 2 от транспондерите - селяния пълна

Ники не продава карти на Була.Той е дистрибутор на ИТВ.
__________________
Torodial 90- 39E,28E,23E,19E,16E,13E,9E,7E,5E,0.8W,30W-diseqc 10X1,4X1-Dreambox800
Отговори с цитат
  #22  
Стар 22-08-2008
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: BULSATCOM отново мрак на 2 от транспондерите - селяния пълна

Цитирай:
Първоначално написано от Satglory
Ники не продава карти на Була.Той е дистрибутор на ИТВ.

Не мога да твърдя със сигурност, но нищо не пречи една фирма да е дистрибутор и на двата сат оператора, макар, че БулСат тотално отсвириха дистрибуторите си, а то май карти могат да се продават за БулСат и без да си дистрибутор официално ... оф не знам ... :lol:
Отговори с цитат
  #23  
Стар 22-08-2008
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране Re: BULSATCOM отново мрак на 2 от транспондерите - селяния пълна

До колкото знам, дистрибутор ли си на едната фирма, не можеш да си дистрибутор и на другата. Така поне изискват от ITV партнер.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 22-08-2008
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Re: BULSATCOM отново мрак на 2 от транспондерите - селяния пълна

Аз пък само Булсат гледам. От ITV съм добавил в списъка ми с фаворити единствено Nova+ и RE:TV, ей така да ги има.
Качеството на Була е с километри пред ITV, гледано на HD телевизор.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22-08-2008
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране Re: BULSATCOM отново мрак на 2 от транспондерите - селяния пълна

Добре де ти навсякъде плюеш Булсат ,и обясняваш колко са велики ИТВ(да пратиш много поздрави на Викторчо,и му благодаря за БАН-а,в прекрасния му форум), а гледаш само Булсат,що не гледаш ИТВ нали са по-добри имат всичко в повече,каналите им са супер ,качеството им е супер ,отношението към клиентите им е супер,форума им е отворен за всички ,защо изобщо въртиш чинията към 39 Изток....
Ако си подръжник на ИТВ гледай си само тях като си доволен !!!
Аз примерно не съм въртял чинията на 16" от месеци ,защото няма нищо интересно за мен там,беше ми интересно преди2-3 години!!! Но сега като разказаха играта на нещо което беше много добре замислено и беше тръгнало да се развива в правилна посока!!!
Не благодаря....
А и форума им не е това което беше ,много хора(визирам човек който беше много полезен на всички martinez) се отдръпнаха оттам заради диктаторското отношение на някои господа които се мислят богове,ама само в тяхния измислен свят!!!
Офф мога много още да пиша за ИТВ ,ама ме заболява главата всеки път като се сетя за тях....
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22-08-2008
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране Re: BULSATCOM отново мрак на 2 от транспондерите - селяния пълна

Ами тогава спри да плюеш Булсат,и на най-малко разбиращите в момента е ясно ,че Булсат са по напред от ИТВ,оправиха качеството на доста от излъчваните канали,подбора им е много добър...
А колкото до обещания ХД пакет от ИТВ ,нали наистина не вярваш на това което са обещали,защото всеки знае какво е изпълнено от обещаното досега ... приблизително 0
Въпреки ,че Викторчо и Ромулусчо твърдят друго,но кой ли им вярва вече......
Единствен Златко от ИТВ е наясно с материята.....
А ти и сега да си вземеш ХД приемник пак ще гледаш това което ИТВ евентуално ,ще излъчва,нали не смяташ,че ще пуснат нещо тяхно,ще се разчита на симулкрипта ,както досега.....
Отговори с цитат
  #27  
Стар 22-08-2008
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране Re: BULSATCOM отново мрак на 2 от транспондерите - селяния пълна

Относно спортния канал от DIgitalb,ти вярваш ли това да се случи наистина.....
100% мисията невъзможна
Причината е само една ТВ правата!!!!
Ако това се случи ,но не вярвам да са толкова глупави от ИТВ!!!!Диема ,Тв7 и останалите тв които излъчват футболни мачове ,ще им скъсат задниците от съдебни процеси...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22-08-2008
kalema kalema не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Мнения: 155
Благодари: 1
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: BULSATCOM отново мрак на 2 от транспондерите - селяния пълна

Цитирай:
Първоначално написано от Tiesto
И аз съм направил същото, от ИТВ гледам само НОВА+ и РЕ:ТВ съм сложил, но не съм я пускал от месеци сигурно, понеже не ми е интересна. Европа ТВ е по-добра

Е от това твоето,по-голямо безочие има ли?Непрекъснато плюене и обиждане на була,а всъщност ти ги гледаш непрестанно...Тогава излиза,че най-големият селянин си... Няма да е зле да се извиниш на гледащите була{които са мнозинство във форума},така поне малко ще измиеш срама от лицето си.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 22-08-2008
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: BULSATCOM отново мрак на 2 от транспондерите - селяния пълна

Цитирай:
Първоначално написано от Tiesto
И аз съм направил същото, от ИТВ гледам само НОВА+ и РЕ:ТВ съм сложил, но не съм я пускал от месеци сигурно, понеже не ми е интересна. Европа ТВ е по-добра
Цитирай:
Първоначално написано от netman
а и съм 1000% сигурен че бг програми, какар и по третия начин, гледа от 39Е ... а тва изявление селяни направо лази по нервите, ама какво да го првиш буен младеж е Тиесто ... :lol:

Аз нали Ви казах ... Тиесо найстина прекаляваш с изказванията си бре човеко ... успокой се, не може така безочливо да лаеш по БулСат ... а само тях да гледаш ... пък да хвалиш конкуренцията им ... осифери се малко де ...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 22-08-2008
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Re: BULSATCOM отново мрак на 2 от транспондерите - селяния пълна

Това не е коректно спрямо клиентите ти - във форумите свирепо оплюваш Bulsat и хвалиш ITV, за да купуват от теб техни комплекти, а у вас тайно се наслаждаваш на качеството на Булсат и вероятно докато гледаш мач по диема на 39Е, пиеш бира и ядеш шам-фъстъци купени с парите от онези глупаци, закупили от теб приемник и карта на ITV.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
bulsatcom, мрак, на, от, отново, пълна, селяния, транспондерите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
пълна памет на Dreambox 500 s opti DREAMBOX 4 06-02-2011 09:19
Формула 1 на пълна газ в HD този сезон Стоян СПОРТ 12 06-02-2011 08:31
Новини за транспондерите от 1юли до днес бебезавър НОВИ ЧЕСТОТИ 10 11-07-2010 11:15
Sony пусна пълна гама 3D продукти Джак Дъра-Бъра 0 25-06-2010 16:09
Sky Italy - МРАК Veskop САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] 4 16-03-2010 21:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:14.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.