The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / -

ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - Споделете своите лични впечатления - както плюсовете, така и минусите на дадена марка/модел цифров приемник.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 14-02-2012
nintendobg nintendobg не е на линия
обикновен абонат
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 69
Благодари: 23
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране питанки свързани с приемник и телевизор

здрасти :

искм да ми кажете ако телевизорът ми е лсд 32 инча и няма двб-т мпег4 а само двб-т не хваща ни картина ни звук само , има надпис хд устройство марката е LG .

но пък има слот за модул и карта какво , може да ми е необходимо , дасложа в този модул карта или друго за да тръгне с вграденият си на телевизора двб-т тунер ефирната тв, и да изчезне този надпис хд устройство ?

както и да ми препоръчате максимално най-евтиният сателитен хд приемник с ci slot и двб-т тунер мпег4 комбо приемник , на който слот да може да сложа ако пуснат картата и модула от виваком ?

за уточнение търся нов приемник на цена до 180 лева ако може да има емулатор и шеринг .

мерси
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
питанки, приемник, свързани, телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
два dreambox-a свързани със сплитер ivoo13 DREAMBOX 7 02-12-2010 21:41
Кой приемник да купя за (NTSC) телевизор! Кокича Въпроси и отговори 9 01-06-2010 09:08
Учените почти са разгадали една от загадките свързани с кометата на Холмс spacebeam Новини 0 18-09-2009 01:20
bTV събира истории и мнения, свързани със сериала Перла ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 14-07-2009 13:26
Втори телевизор tomy Въпроси и отговори 8 14-02-2009 10:19


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.