The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 23-10-2014
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Абе хора вие нормални ли сте? Телевизори ли ще купувате или космически кораби...баси...Вземайте колкото бюджета ви позволява. Нали след 2-3 години така или иначе ще го смените...

Send using Tapatalk
  #42  
Стар 23-10-2014
драгостоев драгостоев не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2014
Мнения: 10
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Led TV

Здравеите на всички. Предстои ми закуоуване на Лед Тв. Какво ще кажете за Турския Телефункен ? Търсех по форумите някакво инфо за матрицата, но не намерих. В технополис ггледам продават такъв 40" смарт лед за 540 лв. Може ли мнения ?
  #43  
Стар 23-10-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

За тези пари каквото и да вземеш няма значение, качеството е едно и също !!!
  #44  
Стар 23-10-2014
Heno3HaT Heno3HaT не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2014
Мнения: 11
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Само да уточня за дефектните матрици на LG.Забелязва се често в LB серията НО само при 42 инчовите.Има една тема доста подоробна описана от човек който е опатил с 42 инчов от гореспоменатата серия на LG.
Ето и линк към самата тема. http://forum.setcombg.com/телевизори...тно-други.html

Момчето доста ясно и подоробно е описал.Но аз пак си клоня към закопуването на LG.Мисля да си го поръчам онлайн от Технополис и нали имам право до 14 дни връщане на стоката щом е закупена онлайн.През тези 14 дни може да го тествам достта дълго.И АКО покаже дефект..Тогава ще се наклонят везните между Самсунг и Панасоник.
Поздрави.
  #45  
Стар 23-10-2014
детроник детроник не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 74
Благодари: 3
Получил благодарност:
37 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Heno3HaT Вижте мненията
Само да уточня за дефектните матрици на LG.Забелязва се често в LB серията НО само при 42 инчовите...
Има проблем не само при 42 ките. Проблема го има и при 47 ците. След като върнах двете 42ки тествах наред. Тествах един 47LB671V и при него го имаше проблема. Вчера отново бях в един техно и гледах сони и панасоник и продавача ме настъпи на тема LG, та стана въпрос пак за дефекта и отново тествахме няколко 42-ки 671, 650 и 730. И на трите се прояви проблема, макар че някой твърдеше, че било само малка серия 42LB671. В момента имаше и регионален представител на LG, който с интерес се включи в тестовете и дискусията, включва, изключва "подобрителите на картината", намалява, увеличава яркости, контрасти и какво ли не опита, но след всеки следващ тест с "бяла решетка" остатъчно изображение си оставаше, макар и различните матрици, които се ползват в 3-те телевизора.
  #46  
Стар 24-10-2014
Миряна Миряна не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 65
Благодари: 64
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от прокопи Вижте мненията
Миряна вероятно вече се радва на новия си ТВ и едва ли скоро ще посети който и да е форум
айде да ти отговоря че да дам повод за писане на хейтърите

1. Изображението е задоволително и при двата модела бих дал леко предимство на Панасоника. Колкото до мазането винаги ще го има при LCD но и двата се справят доста добре

2. добър вертикален ъгъл при пасивното 3Д няма 20-25 градуса максимум
поддържа се SBS, Up-Dowun останалите са конвертиране от 2Д в 3Д общо взето тук разлика няма

3. и при двата модела плеъра е куц и размера на субтитрите не се променя какво точно чете може да видиш в сайта на съответния производител. Ако държиш на плеър то тогава по добре ви вземи някой мултимедиен плеър. DLNA е добър вариант НО за 1080p рутера трябва да ти е добър иначе се получава насичане също и PC-то трябва да е със добри параметри

4. мен лично не ми харесва и не ползвам

5. При панасоника може да си включиш безжична клавиатура през USB и ако клавиатурата ти е с тъч пад се работи супер лесно и това препоръчвам.

6. Това за Acer не знам от къде си го разбрал но не съм чувал да правят матрици за ТВ (може и да са почнали просто не знам). Лично според мен и двата са с IPS
подсветката при сонито е Edge LED


този твой познат и супер приемник да ти даде е все тая при това качество което го предлагат

бих ти препоръчал да погледнеш Panasonic 47AS650
Ще ги посещавам но само ще чета
  #47  
Стар 24-10-2014
Миряна Миряна не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 65
Благодари: 64
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Темата на Марияна е отдавна приключена. Още в средата на лятото са дадени нужните съвети, но така и още не е купен телевизор, по простата прична, че Марияна не търси съвети за избор на телевизор, от които тя да си направи своя избор, а търси някой който да и каже - "вземи това"!
Миряна- моля ви поне името ми пишете правилно
  #48  
Стар 24-10-2014
Аватара на Васил
Васил Васил не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Търговище
Мнения: 2,157
Благодари: 1,330
Получил благодарност:
1,087 пъти в 607 поста
Сваляния: 127
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз предлагам теми свързани с покупка на нов телевизор да се трият! Не може всеки ,който е решил да купува телевизор да пита тук хубав ли е ,какви недостатъци има и тнт! Телевизорите вече не са като едно време. Ако си разбирач ,няма да питаш!Ако не си ,който и да вземеш няма да намериш разлика!
__________________
210см руска на мотор.145см офсет с кръгов конв.на 36Е
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Васил за този полезен пост :
gentu (24-10-2014)
  #49  
Стар 24-10-2014
детроник детроник не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 74
Благодари: 3
Получил благодарност:
37 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Васил Вижте мненията
Аз предлагам теми свързани с покупка на нов телевизор да се трият! Не може всеки ,който е решил да купува телевизор да пита тук хубав ли е ,какви недостатъци има и тнт! Телевизорите вече не са като едно време. Ако си разбирач ,няма да питаш!Ако не си ,който и да вземеш няма да намериш разлика!
Аз предлагам да изключим всички сървъри и да затрием тоя проклет интернет!!! Нека всеки си джитка локално в домашната мрежичка и да се забрани свързване на повече от 2 компютъра в мрежа!!!
Алооо, на който не му харесва тема "ще си купувам нов телевизор" да не я чете. Никой никого не задължава. Комунизма беше Мина времето когато се произвеждаха по два модела телевизори за 10 години.
Миряна, кажи поне кой телевизор купихте Те толкова те дъвкаха в този форум, а сега ни държиш в напрежение .
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на детроник за този полезен пост :
Миряна (24-10-2014)
  #50  
Стар 24-10-2014
ВелинАсенов ВелинАсенов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2014
Мнения: 3
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм запланувал утре да отскоча до техномаркет. Ще разгледам и тествам обстойно 3D телевизорите в ценовия диапазон до 1000лв. Приготвил съм флаш диск със SD, HD и 3Д видео, както и тестови решетки.

Ще сравня качеството на картината при различните модели, като контраст, цветова наситеност, ъгъл на видимост и ще направя тест за слепване на картините ако ми дадат възможност. Особено внимание ще отделя за сравнение на пасивните и активните матрици при 3D изображение.

Като се върна, ще пиша какви са впечатленията ми и коя марка съм избрал...
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ВелинАсенов за този полезен пост :
Миряна (24-10-2014)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, моля, на, Нов, покупка, съвет, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Моля за съвет кой телевизор да избера Соньо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 22 16-10-2014 23:32
Съвет за покупка на таблет bademos КОМПЮТРИ и периферия 14 21-12-2013 16:39
Съвет за покупка живков HDTV приемници 2 09-11-2011 21:28
Съвет за покупка. живков DREAMBOX 13 09-08-2011 01:05
Дайте съвет за покупка на 32" LCD? Веселин Цонев ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 40 21-02-2011 12:15


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:15.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.