The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > СОТ охранителна техника

СОТ охранителна техника Сигнално Охранителна Техника и Видеонаблюдение

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 22-05-2023
ogibo ogibo е на линия
Тракторист
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Местоположение: Свиленград
Мнения: 815
Благодари: 311
Получил благодарност:
183 пъти в 131 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране Охранителна камера??

Препоръчайте ми камера за охрана на вендинг автомат. Имам осигурен достъп до интернет през Wi-Fi. За сега се спирам на тези китайчита със слот за карта памет, но имам леки резерви да не би камерата да си тръгни с картата балабар. Има ли от тях с USB за флашка? Поне аз не намирам. Или може би нещо като DVR в къщи или директен запис в някакъв облак!?! Приемам всякакви съвети с предварителни благодарности.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22-05-2023
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 637
Благодари: 126
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ogibo Вижте мненията
Препоръчайте ми камера за охрана на вендинг автомат. Имам осигурен достъп до интернет през Wi-Fi. За сега се спирам на тези китайчита със слот за карта памет, но имам леки резерви да не би камерата да си тръгни с картата балабар. Има ли от тях с USB за флашка? Поне аз не намирам. Или може би нещо като DVR в къщи или директен запис в някакъв облак!?! Приемам всякакви съвети с предварителни благодарности.
Аз ползвам за апартамента, стари телефони с Android IP cam апп -https://play.google.com/store/apps/d...com.pas.webcam . За DVR използвам motion eye на home assistant.
Апа поддържа и облак на invideon, както и ONVIF контрол.
Поздрави

Sent from my SM-S911B using Tapatalk
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22-05-2023
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 487
Благодари: 140
Получил благодарност:
316 пъти в 130 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Underworld Вижте мненията
Аз ползвам за апартамента, стари телефони с Android IP cam апп -https://play.google.com/store/apps/d...com.pas.webcam . За DVR използвам motion eye на home assistant.
Апа поддържа и облак на invideon, както и ONVIF контрол.
Поздрави

Sent from my SM-S911B using Tapatalk
Почти същото с IPCamPro и DVR ContaCam, но версия 7.7.0, по-нагоре са платени. Има железен софтуер за засичане на движение.
Гледайте SHA, защото доста версии в нета са човъркани.
__________________
TomTomMaps
HereWeGoMaps
Waze

Последно редактирано от spgi : 22-05-2023 на 17:31
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22-05-2023
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,133
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Ползвам едни 2Mpix на 3,6 и 8мм върли китайки, брандирани са като misecu и техен nvr. В същия корпус на камерите съм виждал още по-големи ментета, така че за мен е важен магазина, а не външния вид на камерата.
Вършат работа на вилата. На открит монтаж за 4г имам една изгоряла от 6. Интерфейса на камерите и nvr-a е от онзи смотания, дето иска activeX на IE, та е мъка когато трябва да извърша някаква промяна, иначе за гледане ползвам XMEye, ICSee и интеграция с HA, но нещо последното ми е тежко и бози, знам защо е, но е друга тема.
Ако някой знае някакъв начин за промяна на софтуера, ще съм благодарен да сподели.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #5  
Стар 22-05-2023
milenjs milenjs не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 126
Благодари: 14
Получил благодарност:
58 пъти в 33 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като имаш интернет качвай си записите в облак, например Google Drive. Харесай си и някаква читава камерка, не е нужно да е скъпа, ама да не е съвсем грозен китаец. Hikvision са добър вариант.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на milenjs за този полезен пост :
ogibo (23-05-2023)
  #6  
Стар 23-05-2023
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ogibo Вижте мненията
Препоръчайте ми камера за охрана на вендинг автомат. Имам осигурен достъп до интернет през Wi-Fi. За сега се спирам на тези китайчита със сло ......
Не ти трябват китайчета, защото или ще ти изгорят като дойде жегата, или не разпознават картата или ще се рестартират без причина, или ще са някакво интерполирано менте .
От моя опит цял цех оборудвах с тепелинк вайфай камери - записват със звук, цветно нощно виждане на 2К. Помещенията в сградата са 5 като има и 3 метални врати с размери по-големи от гаражни врати. Покрива ги рутер тепелинк ах 2300. и оптичен интернет. Вътрешните камери ползвам от година и половина а външните от повече от половин година, а от един месец и външни въртящи камери поставих . Монтирал съм си и панорамна пред гаража си в къщи и е на височина където с една пръчка може да се удари. Не се притеснявай че някой ще я открадни, самата камера може сама да се пази, като и да изпраща и снимки до телефона ти всичко има в настройките и то на български език. Отделно съм монтирал и на един познат къде прави къща и гледа от чужбина как му строят къщата.
Та външните ми камери са TP-Link C320WS от които съм най-доволен и имат перфектна картина и двупосочен звук.https://ip-kamera.pazaruvaj.com/tp-l...ws-p718976475/
Вътрешните камери ми са TP-Link Tapo C210 също са 2К
и последно преди повече от месец купих и монтирах от тези TP-Link TAPO C500 три броя. Тези са HD, не се продава по хубавия 2К модел в България.
Самите камери си имат два вида сирени и светлини сигнали, освен това и 2 години гаранция.
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на Хоризонт за този полезен пост
demmlik (24-05-2023), mad_07 (25-05-2023), milenjs (23-05-2023), ogibo (23-05-2023), vasilstf (23-05-2023)
  #7  
Стар 23-05-2023
astor astor не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 133
Благодари: 42
Получил благодарност:
41 пъти в 30 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Ползвам едни 2Mpix на 3,6 и 8мм върли китайки, брандирани са като misecu и техен nvr. В същия корпус на камерите съм виждал още по-големи ментета, така че за мен е важен магазина, а не външния вид на камерата.
Вършат работа на вилата. На открит монтаж за 4г имам една изгоряла от 6. Интерфейса на камерите и nvr-a е от онзи смотания, дето иска activeX на IE, та е мъка когато трябва да извърша някаква промяна, иначе за гледане ползвам XMEye, ICSee и интеграция с HA, но нещо последното ми е тежко и бози, знам защо е, но е друга тема.
Ако някой знае някакъв начин за промяна на софтуера, ще съм благодарен да сподели.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Ако питаш за софт за гледане и запис CMS
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23-05-2023
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,133
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Мерси, но за гледане нямам ядове, всичко става. Въпросът ми беше за някакъв по-читав фърмуер за камерите, респективно nvr-a, че с тоя activX е досадно.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #9  
Стар 25-05-2023
astor astor не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 133
Благодари: 42
Получил благодарност:
41 пъти в 30 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Китайските са ужас за подръжка и фирм.
Да не казвам колко дупки имат и могат да се гледат без достъп.
Инак всеки нвр ги вижда даже подържат onvif протоктол.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25-05-2023
ogibo ogibo е на линия
Тракторист
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Местоположение: Свиленград
Мнения: 815
Благодари: 311
Получил благодарност:
183 пъти в 131 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
Та външните ми камери са TP-Link C320WS от които съм най-доволен и имат перфектна картина и двупосочен звук.https://ip-kamera.pazaruvaj.com/tp-l...ws-p718976475/
Поръчах и днес дойде, ама много дъжд тука.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Камера, Охранителна


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам wi-fi ip камера munchi ЧЕРНА ТЕХНИКА 0 03-03-2017 12:02
ИП камера и енигма Златев88 СОТ охранителна техника 5 03-11-2015 19:07
IP камера yavoor Приключили продажби 1 17-07-2012 14:33
Охранителна камера. Моля за помощ! cec СОТ охранителна техника 22 05-01-2012 12:52


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:12.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.