The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 05-05-2012
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,346
Благодари: 2,626
Получил благодарност:
1,745 пъти в 888 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Не се опитвай да ми хвалиш триакса пред текатела.
И не измествай така разговора, че тия дето не разбират да си мислят, че триакса всъщност е добра антена ама ако му се случи нещо значи монтажника е виновен.
Монтажника може да направи това което зависи от него, обаче ако антената тежи по-малко от приемника ми значи, че тия от триакс са си спестили много от материала и антената се мандахерца при силен вятър като оная ми работа у женски ръце.
И питай Хиена-та дали 120 текател нема мърдане на мотор.
Отделно не всеки желае антената му да е на мотор а все повече хора предпочитат мултифийда.
В друга тема видяхме колегата фолкръм как е накичил един текател на мултифийд държач - какъвто до скоро нямаше за тези антени, но вече има.
Така, че 116лв за чисто нов текател 120см са отСЕкъде за предпочитане отколкото 110лв за стар триакс 110см.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Следните потребители (3) благодарят на Ooo_Pepi за този полезен пост
krisdioman2 (05-05-2012), жоркин29 (05-05-2012), Хиена (06-05-2012)
  #22  
Стар 06-05-2012
pavel5044 pavel5044 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: София
Мнения: 70
Благодари: 17
Получил благодарност:
9 пъти в 8 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Въйко Вижте мненията
Е де, некоректно пусната обява че и ъпната през 11 часа.Много нагло.Виж там какво нещо да пипнеш по обявата, горе в червено е написано.
Прибирам се преди малко и гледам доста помия се е изляла на бедната ми глава.
@Въйко: какво и е некоректно на обявата, че нещо ми убягва. Ти ако си буквояд аз не съм, но твърдя че съм спазил духа на правилата.
Ето и правилата:

Артикул: Сателитен приемник DM800SE

Характеристики:
10/100MBit kompatibles Ethernet Interface
HDMI Anschluss

Plug&Play Tuner
farbiges OLED Display
Plug&Play Halterung für eine 2,5" SATA - Festplatte
zusätzlich ein eSATA Anschluss

400 MHz MIPS Prozessor
Enigma 2, Linux Operating System
farbiges OLED - Anzeige
MPEG-2 / H.264 Hardware decoding
...


http://www.dream-multimedia-tv.de/dm-800-hd-se

Дефекти: Драскотина на предния панел

Гаранция: Оставащи 9м. към Скай Диджитал

Допълнителна информация: Приемника е оригинален.Продава се комплект с 1ГБ хард диск,второ дистанционно и резервно захранване.

Снимки: снимка1.jpg,снимка2.jpg,снимка3.jpg (Задължително! ОРИГИНАЛНИ снимки на артикула, а не такива, намерени от интернет).

Цена: 800лв. без коментар

Местоположение: София

Изпращане и транспорт: Еконт с опция "отвори преди да платиш".Разходите са за сметка на купувача.

За контакти: мейл,телефон,л.с. (по избор)


Характеристики на Триакса не съм писал, но все пак това е антена, един коефициент на усилване най много да се пише: 40.2dBi при 11,7 GHz

Всичко друго като информация съм го дал.

А сега за наглостта, че 11 часа не била ъпната?!!
@Въйко, ти ако по цял ден дремеш пред компютъра, аз си имам работа за вършене и семейство за хранене.
Толкоз за Въйко.



Цитирай:
Първоначално написано от рйонков Вижте мненията
То не че нещо, ама тоя същия екземпляр продаваше така и 1 видеокарта, на мен пък сателитна платка (така и не можа да ми каже каква точно е).. такава ще му е и антената

ейййй, че и нагъл...
@рйонков, видеокартата и платката си заминаха при клиентите, а защо не съм и нямах никакво намерения да я продам на екземпляр като тебе ще обясня сега.
Приемам пиратството за лични нужди, но за правене на пари - не. А мисля, че твоя случай е точно такъв. Можеш ли смислено да обясниш защо ти трябваха 4, че и повече платки? Най вероятно да пиратстваш с кабелна ТВ в някое село, хотел или нещо подобно. Поне аз така си мисля и затова и не ти дадох платката. Точка.

А сега за антената: местя се в къща и на балкона мястото ми е малко и затова мислех да я заменя за Триакс 88 като нея ако се наложи лесно мога да почиствам. Докато Триакс 110 беше монтиран на труднодостъпно място, но през цялата тая тежка зима, нито един път не ми се наложи да го почиствам заради намален сигнал. Просто антената има голям запас от усилване.
__________________
TBS6920, моторен Triax 110, TV Pioneer plazma 42'
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на pavel5044 за този полезен пост :
toricheli (06-05-2012)
  #23  
Стар 06-05-2012
Аватара на фолкръм
фолкръм фолкръм е на линия
вечно учещ се
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: Майна таун
Мнения: 1,470
Благодари: 934
Получил благодарност:
1,041 пъти в 426 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Павеле, модератора е имал в предвид че рано си я ъпнал, а не, че си закъснял с ъпването. Мисля, че обява се ъпва не по рано от седмица. Не си го разбрал какво ти е казал. А за самата обява мисля че и липсва една хубава снимка за да е коректна, всеки купувач иска да види стоката особенно антените за липса на изкривявания.
__________________
receiver Vu+Ultimo 4K, dish Triax TD 88 - 80E/30W,LNB - AB Com ,dish Selfsat H30D1, motor Moteck H-H ,dish Panorama 67см,LNB-AB Com TWIN,receiver DL STB-202.
  #24  
Стар 06-05-2012
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

И два Триакса да ми дават, не си давам моя Текател!
Върти се от Стронг мотор вече повече от 3 години.
На покрива на 5 етажен блок е като само половината е закрита от стена в задната част. 60 метра е кабелчето, конвертора е Инваком който тежи 1/2 триакс.

Относно до обявата!
Трябва да се спазват правилата, колкото и да не ви се иска.
Това е положението, който не му отърва да пуска другаде.
Ще оставя въйко да реши как да постъпи!
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
  #25  
Стар 06-05-2012
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Много ясно как.Темата се заключва и по някое време ще я изтрия, потребителя който наруши правилата на обявите и за капак ми държи сметка отива на почивка за две седмици.
Някои хора си взеха бележка и в момента дори не им проверявам обявите понеже знам че щом ги е пуснал човека с даден ник то тя е изрядна.
__________________
aatns
gmkd
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
110, triax, продавам


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам антена TRIAX TD-78 Caneiv Приключили продажби 7 24-02-2012 14:30
Triax td 88 и Sky Ger мето САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 11 15-12-2011 09:35
Продавам Triax TD110 Ooo_Pepi Приключили продажби 9 29-10-2011 18:25
Продавам спешно: Офсетова антена Triax TD-110 Бяла + конвертор static Приключили продажби 5 25-08-2011 15:35
Продавам антена TRIAX TD-78 миткот Приключили продажби 3 14-08-2011 22:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:00.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.