The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #71  
Стар 17-04-2017
Друнклол Друнклол не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 40
Благодари: 10
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ПоповП Вижте мненията
Етоооо, виждате ли? Има и добри хора все пак, които не изписаха 10 страници, за да ми помогнат (както някой се беше изхвърлил), а го направиха точно в 2 поста! Също така, за разлика от обичайните тролове, които се интересуваха, що ми бил такъв ника или дали жена ми ще ме беси на кабелите като разбере колко пари ще ми струва всичко(което между другото си беше страшна шега, смях се с глас все пак! ), са точни и ми показват реални решения, без допълнителни коментари!
Ето това чудо в този пост е точно това, което ми трябва, както и си го представях - 2.4Ghz предавател с приемник с няколко канала (за да не се бърка сигнала с Wireless Router, защото, представете си и интернета ми е без кабели!), който спокойно може да се върже с декодера на сателитната антена и от там да ми изпраща сигнал в стаята до телевизора безжично! На всичкото отгоре, май си има и дистанционно, за да си сменям каналите също wireless!
И ВСИЧКО ТОВА СТАВА БЕЗ ДА СЕ ЗАБАВЯ СИГНАЛА ПО НИКАКЪВ НАЧИН!
Значи, можело и с питане, стига да има кой да ти отговори!
Точно 2 поста, право в целта! Благодаря ти ПоповП - жив и здрав да си!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 17-04-2017
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,133
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Като парите не са проблем, изпращаш жената, домочадието на спа уикенд, викаш майстор, кърти ти канал за въпросните 6м, полага ти 2-3-5 кабела да си имаш в переспектива, замазва, боядисва, лепи плочки. После викаш фирма за почистване и като се прибере домочадието, получаваш адмирации от съпругата за излизаната къща, а ти спираш с тъпите анимационни въпроси

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #73  
Стар 17-04-2017
Друнклол Друнклол не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 40
Благодари: 10
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Като парите не са проблем, изпращаш жената, домочадието на спа уикенд, викаш майстор, кърти ти канал за въпросните 6м, полага ти 2-3-5 кабела да си имаш в переспектива, замазва, боядисва, лепи плочки. После викаш фирма за почистване и като се прибере домочадието, получаваш адмирации от съпругата за излизаната къща, а ти спираш с тъпите анимационни въпроси

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Парите не са проблем, съотношението цена - качество е! Т.е. как ще излезне най-качествено и евтино! Без допълнителна ала бала.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 17-04-2017
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,133
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Това, което съм ти написал е най-евтино, повярвай ми.
С китайски сендери и усилватели за дистанционни ще се наиграеш.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #75  
Стар 17-04-2017
Аватара на Вас
Вас Вас не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Местоположение: София
Мнения: 3,227
Благодари: 748
Получил благодарност:
1,362 пъти в 886 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Друнклол Вижте мненията
Етоооо, виждате ли? Има и добри хора все пак, които не изписаха 10 страници, за да ми помогнат (както някой се беше изхвърлил), а го направиха точно в 2 поста! Също така, за разлика от обичайните тролове, които се интересуваха, що ми бил такъв ника или дали жена ми ще ме беси на кабелите като разбере колко пари ще ми струва всичко(което между другото си беше страшна шега, смях се с глас все пак! ), са точни и ми показват реални решения, без допълнителни коментари!
Ето това чудо в този пост е точно това, което ми трябва, както и си го представях - 2.4Ghz предавател с приемник с няколко канала (за да не се бърка сигнала с Wireless Router, защото, представете си и интернета ми е без кабели!), който спокойно може да се върже с декодера на сателитната антена и от там да ми изпраща сигнал в стаята до телевизора безжично! На всичкото отгоре, май си има и дистанционно, за да си сменям каналите също wireless!
И ВСИЧКО ТОВА СТАВА БЕЗ ДА СЕ ЗАБАВЯ СИГНАЛА ПО НИКАКЪВ НАЧИН!
Значи, можело и с питане, стига да има кой да ти отговори!
Точно 2 поста, право в целта! Благодаря ти ПоповП - жив и здрав да си!
Как разбра кои са "обичайните тролове", давай с имената направо!
Първо тролове, после помогнете.....някак си не е много добре
Отговори с цитат
  #76  
Стар 17-04-2017
Аватара на gentu
gentu gentu е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,370
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Друнклол Вижте мненията
Значи, можело и с питане, стига да има кой да ти отговори!
Точно 2 поста, право в целта! Благодаря ти ПоповП - жив и здрав да си!
-не бързай да се радваш защото това решение те връща в остарялата аналогова технология а сега всичко е цифрово!
Ако искаш да си в крак с времето то по добре виж това:

50 М/164Ft 1080 P Беспроводной Hdbitt Разбиватель hdmi Повторитель HD Беспроводной HDMI Передатчик Приемник Расширить LKV388 HDMI Дистанционное сигнал

-ако телевизора ти е смарт и е свързан към локалната ти мрежа има и още по интелигентни решения , но за тях още не си озрял!!!
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
  #77  
Стар 17-04-2017
Друнклол Друнклол не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 40
Благодари: 10
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
С някое мощно дистанционно можеш да повикаш кораба майка да си те прибере.

Упорито отказваш да четеш и продължаваш да задаваш едни и същи въпроси. Кажи ми ти какво разбра от тази тема. Какво си прочел извън форума и какво разбираш от всичко изписано. Пак ти казвам, чети! Това не е нещо, което да научиш със два-три въпроса. А всичките упражнения между стаите ще забавят допълнително сигнала до телевизора. Доколкото разбрах, това те дразнеше в началото.
Това което разбрах от темата е почти всичко, което ще ми е необходимо, за да сложа сателитна антента (както е заглавието), по начин, който на мен ще ми е удобен!
Това, което разбрах от теб е, че докато си задавам въпросите и чакам отговор, през това време е хубаво да чета от другаде и да се образовам, така че и ти имаш заслуга да ми се изяснят много неща, БЛАГОДАРЯ ТИ!
Пенчо бре чети, Пенчо тоя път чете!
Отговори с цитат
  #78  
Стар 17-04-2017
Друнклол Друнклол не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 40
Благодари: 10
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
-не бързай да се радваш защото това решение те връща в остарялата аналогова технология а сега всичко е цифрово!
Ако искаш да си в крак с времето то по добре виж това:

50 М/164Ft 1080 P Беспроводной Hdbitt Разбиватель hdmi Повторитель HD Беспроводной HDMI Передатчик Приемник Расширить LKV388 HDMI Дистанционное сигнал

-ако телевизора ти е смарт и е свързан към локалната ти мрежа има и още по интелигентни решения , но за тях още не си озрял!!!
Ще се поинтересувам и от това! Но от нещата, които ми станаха ясни до тук е, че Аналагов означава по-бърз от цифров! Възможно е при този сендер да има забавяне, но пък е възможно с другия да не мога да гледам, въпреки че се съмнявам, според мен 1вия ще ми свърши чудесна работа, да не говорим за цената. Ще се проучат нещата! Важно е че техоногията я има и хората са я разработили!
Отговори с цитат
  #79  
Стар 17-04-2017
Друнклол Друнклол не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 40
Благодари: 10
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eMTech 300 Вижте мненията
Нека и аз се намеся .
Аз имам около 10 000 канала но от тях си ибирам до 300 канала и ги имам по всяко време без да ми прекъсват и тем подобни и не се оплаквам , че ми е скъпо или имам кабели Толкова от мен .
Така, сега остава eMTech 300 да ни обясни как да си разкодираме 10 000 канала без ни прекъсват и тем подобни
Хайде мой човек, моля те, помогни!
Отговори с цитат
  #80  
Стар 17-04-2017
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хубаво обърни внимание какво ти пее старото куче бат* Гету ! Тази система с аналогов сендер съм я изпълвал на един руснак. Заради това да не си вземе втора карта и да гледа на горния си етаж, си взе такава "пръчка" и освен че не остана доволен от резултата, ами скапваше мрежите на съседите. В твоя случай ако имаш стабилен интернет по- добре е да минеш на вариант IPTV. Там поне боксовете могат да работят с WI-FI , съответно с една такса да гледаш на 4 бокса.Предимство е че с едно дистанционно действаш в която стая пожелаеш.
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
абсолюнто, Въпроса, За, инсталиране, материята, на, незапознат, няколко, от, Сателитна, Чиния


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
няколко въпроса за мтел сат тв dvdrw ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 151 15-03-2019 23:59
Няколко въпроса за SKYBOX F3 пот ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия 3 26-05-2014 22:07
Няколко въпроса за DM 500HD moreg DREAMBOX 61 05-07-2012 20:13
Няколко въпроса от начинаещ. stormforce Въпроси и отговори 12 29-04-2011 00:26
Няколко въпроса за DM500s Георги Банков Уроци и съвети за начинаещи 14 05-10-2010 00:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:28.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.