The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 30-09-2017
Димитър_П Димитър_П не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2017
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Идеално, хванете се с колегата Joe, като съседи и подайте колективен иск

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Сериозно ли трябва да ти обяснявам идеята на този вид постове намираеми от търсачките?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30-09-2017
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Отговора ТИ, се разминава със съвета МИ!

Казах ти да пишеш на този над теб, дето се обръща към теб с българино, защото хем сте квартални, хем и при него е цветомузика от ЧЕЗ със слаб сигнал от Теленор и малко БЛизуууу

Обяснения не съм ти искал
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #13  
Стар 30-09-2017
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 849
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Thumbs down

Цитирай:
Първоначално написано от кокович Вижте мненията
Проблема му на колегата май не е интернета на близу а да си набие линка отдолу в поста.
Да има как, да им го набият във всяка дупчица на Близу в Пловдив! Едно, че интернетът им е като еленергията по Татово време, ами и модулите им за картите са шкарто. Егати доставчика!
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
  #14  
Стар 30-09-2017
Димитър_П Димитър_П не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2017
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Отговора ТИ, се разминава със съвета МИ!

Казах ти да пишеш на този над теб, дето се обръща към теб с българино, защото хем сте квартални, хем и при него е цветомузика от ЧЕЗ със слаб сигнал от Теленор и малко БЛизуууу

Обяснения не съм ти искал
Каза ми да подавам искове. Това означава, че идеята на този вид намираеми постове ти се губи, все едно дали си искал обяснение или не.

[edit] Трябваше може би и да спомена, че намирам заниманията с искове и подобни безсмислици за пълна загуба на ресурс в тоя контекст, затова и пуснах поста си - с очевидната идея, не смятам, че не я разбираш естествено. [/edit]

Последно редактирано от Димитър_П : 30-09-2017 на 18:12
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30-09-2017
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране Интернет услугата деградира напълно откак МТЕЛ куппиха Близу

Няма какво да се хваща с мен. Аз в Косанин дол нямам проблем с мрежата. Но държа Близу под строг контрол.
Проблема на мен ми е ЧЕЗ, не Близу. Близу са контролируеми, но ЧЕЗ - не.

И именно с жалби и искове ги контролирам вече години. Щом за теб е загуба на време... ами какво да кажа. Ако само си се обадил 1 път на телефона им и кротко като овца си седиш и чакаш... ми чакай си. В България живееш, не в САЩ или в Западна Европа.

Прощавай за острият тон, но не понасям овчедушни хора, кютащи в собствената си кочинка. Искрено се надявам да не си от тях. Борбата и риска печелят... или губят. Няма как да знаеш, ако не пробваш.

Tapatalk

Последно редактирано от Joe : 30-09-2017 на 18:19
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30-09-2017
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Димитър_П Вижте мненията
Каза ми да подавам искове. Това означава, че идеята на този вид намираеми постове ти се губи, все едно дали си искал обяснение или не.

[edit] Трябваше може би и да спомена, че намирам заниманията с искове и подобни безсмислици за пълна загуба на ресурс в тоя контекст, затова и пуснах поста си - с очевидната идея, не смятам, че не я разбираш естествено. [/edit]
Пълни глупости

Демек искаш да дойдеш наготово в един разработен форум с хилядно посещение всеки ден и да използваш популярността му пак наготово за да те чуят от въпросния оператор и да ти оправят проблема.
А ти с какво ще допринесеш към този форум гражданино?
Само не казвай, че така ще помогнеш на други потребители.. .

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #17  
Стар 30-09-2017
Димитър_П Димитър_П не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2017
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Пълни глупости

Демек искаш да дойдеш наготово в един разработен форум с хилядно посещение всеки ден и да използваш популярността му пак наготово за да те чуят от въпросния оператор и да ти оправят проблема.
А ти с какво ще допринесеш към този форум гражданино?
Само не казвай, че така ще помогнеш на други потребители.. .

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Всъщност очевидния смисъл на тоя вид постове за който говоря не е, че операторът ще го види. Операторът знае за проблема преди да съм постнал тук.

Съжалавам, че трябва да обяснявам очевидното но смисълът на тоя пост е хората да могат да намерят тоя пост като проявят интерес към съответната услуга.
Ако повече хора постват подобни наблюдения - в крйна сметка не говоря за нещо, което ме е ядосало еднократно а за системни проблеми траещи с месеци изцяло по вина на политиката на оператора - евентуално и операторите някой ден ще свикнат да съобразяват политиките си по-добре.
Някое и друго поколение след нас може би, когато повече хора почнат да разбират смисъла на публичните си изяви и почнат да ги правят по смислен начин.

Не разбирам защо те дразни, че съм се записал във вече "разработения" ти форум и съм постнал нещо, което смятам за обществено полезно - не е ли за това форумът?

Имаш ли връзка/зависимост с някой от операторите?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30-09-2017
Димитър_П Димитър_П не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2017
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Няма какво да се хваща с мен. Аз в Косанин дол нямам проблем с мрежата. Но държа Близу под строг контрол.
Проблема на мен ми е ЧЕЗ, не Близу. Близу са контролируеми, но ЧЕЗ - не.

И именно с жалби и искове ги контролирам вече години. Щом за теб е загуба на време... ами какво да кажа. Ако само си се обадил 1 път на телефона им и кротко като овца си седиш и чакаш... ми чакай си. В България живееш, не в САЩ или в Западна Европа.

Прощавай за острият тон, но не понасям овчедушни хора, кютащи в собствената си кочинка. Искрено се надявам да не си от тях. Борбата и риска печелят... или губят. Няма как да знаеш, ако не пробваш.

Tapatalk
Обадих им се три пъти вчера, днес те ми се обадиха - вече работеше мрежата. Де да видим докога.

Едва ли си им звънял повече от мене, по времето когато от ЕКК стнаха Близу имаше поне една година безобразна връзка, постоянно трябваше да ги търся. Карал съм ги да връщат пари за услуга която съм предплатил а не са доставили - и са връщали.

Но време да ходя по съд за такива неща нямам, съжалявам. Въпрос на приоритети. Ако ти имаш и го правиш можеш да разчиташ на признателността ми, това най-искрено.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30-09-2017
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране Интернет услугата деградира напълно откак МТЕЛ куппиха Близу

Ооо, въобще не ме познаваш. Аз докарах Евротурсат в Косанин дол преди повече от 15 години. Преживял съм и Евротур и Кейбълтел и Близу и сега Мтел. При проблеми съм стигал до шефовете им, които на крака в къщи ми дойдоха. Техниците от района всеки път ми казват, че мрежата в Косанин дол е една от най-добре поддържаните и една от причините съм аз. Ако не вярваш - питай за господина от Петко Енев 17. Не е имало проблеми с интернета от години. Години! Но при първият проблем аз се боря. Не чакам като останалото стадо друг да ми оправи нещата. Вземам телефончето и звъня. Проблема на насраната държава е, че няма контрол. Има ли контрол и нещата ще се оправят. Но мозъченцето на Ганьо е дорасло само до принципа - аз съм цар и другите са ми длъжни.

Tapatalk
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30-09-2017
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Нека меренето на ... започне сега.
Не напразно писах да си се свържете двамата и да си гукате, че сте сродни души с общ интерес

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на дрим за този полезен пост :
Joe (30-09-2017)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blizoo, Близу, деградира, Интернет, Купиха, куппиха, Мтел, напълно, откак, Услугата


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Домашен мобилен интернет Мтел Златев88 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 40 05-12-2016 12:29
Близу се продаде на Мтел goplay89 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 318 01-12-2016 23:31
Питане за интернет и тв от мтел за Бургас Ником ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 1 21-08-2016 19:54
Близу интернет - Пловдив БониБо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 2 17-07-2016 02:11
Мтел оставиха цяла България без интернет! d.ivanov Дъра-Бъра 19 22-05-2012 00:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:50.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.