The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > 4K UHD - телевизия с ултра висока резолюция (Ultra High Definition) > 4K UHD приемници

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 19-06-2018
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,800
Благодари: 1,285
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вито Вижте мненията
Аз защо ли на моя андроид телефон не мога да гледам сателитните канали!?Пък на бокса си гледам!Яворе с теб влизаме в ненужен спор мисля.
Ами уточни се ! Защо набута телефоните и как се гледа на тях! За сат.телевизия какви приложения ще ползваш освен стандартните ?
Въпросът ти е Витеивито зададен
То на Е2 сат. приемник се гледа също не само сателитна ТВ, пуснал съм плейлиста с над 2000 канала за гледане и на Е2 сат.приемник, защото има и такива , отвъд хоризонта, естествено ако си наясно как, също стават и за Андроид телефони, за другите ОС не знам дали и как.

Последно редактирано от yavor1 : 19-06-2018 на 01:14
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19-06-2018
Вито Вито не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: На селото с ГолеМата пАница
Мнения: 652
Благодари: 40
Получил благодарност:
973 пъти в 222 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 3
По подразбиране

А дали е Андроид телефон или Андроид 4К ТВ Бокс, няма разлика!-това ти го каза.
Аз гледам с MyTv Online сателит и иптв.Отностно Е2 единственото предимство е,че има channel editor и може да си ги действаш.Останалото е мъка плеъри,епг,субтитри.
__________________
Uclan 4K pro
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19-06-2018
ИлиянБГ ИлиянБГ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 602
Благодари: 9
Получил благодарност:
301 пъти в 174 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Яворе темата не е за китайски андроид боксове за по 30$ a e за сателитни приемници с 4К резолюция работещи със андроид. А за тебе ако искаш да гледаш телевизия на TV BOX ще ти е най понятен WeTek Play 2 . Тунерите на този WeTek са по 25$ и се сменят елементарно. Бачка със всички налични андроид приложения в стора и можеш да гледаш и концертите на Шер с него .Също бачка и с LIBREELEC без проблеми. Няма слот за карта и CI+ слот за такава. Това май му е най големият минус.

Последно редактирано от ИлиянБГ : 19-06-2018 на 01:26
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19-06-2018
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,800
Благодари: 1,285
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИлиянБГ Вижте мненията
Яворе темата не е за китайски андроид боксове за по 30$ a e за сателитни приемници с 4К резолюция работещи със андроид. А за тебе ако искаш да гледаш телевизия на TV BOX ще ти е най понятен WeTek Play 2 . Тунерите на този WeTek са по 25$ и се сменят елементарно. Бачка със всички налични андроид приложения в стора и можеш да гледаш и концертите на Шер с него .Също бачка и с LIBREELEC без проблеми. Няма слот за карта и CI+ слот за такава. Това май му е най големият минус.
За сателитна ТВ си имам достатъчно приемници, както споменах има и доста в килера!
Относно WeTek Play 2 - Мижава работа, жива мъка изабрави с този стар проц, макса му е 1080i а с фабричен софт 720р ! Естествено и той е китайски !
Дори и следващите версииAmlogic S905Х и Amlogic S905W трудно и с компромиси! Определено не си пипал доста, щом за
30$ споменаваш Пусни му https://play.google.com/store/apps/d...ida64&hl=en_US и то ще си покаже кое как!

  • Processor (CPU): Quad-core (Amlogic S905H)
  • GPU: Mali MP-450 Penta core
  • RAM Memory: 2 GB DDR III
  • Flash memory: 8 GB eMMC
  • Modular Tuners*: DVB-S2 (satellite), DVB-C/T/T2 (cable/terrestrial) and ATSC (North America, South Korea)
  • Wireless LAN: 802.11 B/G/N
  • Supported Wi-Fi: 2.4/5 Ghz (AP6330)
  • Ethernet: 1000 Mbit/s (Gigabit Ethernet)
  • Bluetooth: 4.0
  • S PDIF optical out: 1x
  • HDMI: 1x 2.0
  • MicroSD: 1x (32 GB max support)
  • USB 2.0: 3 External, 2 Internal

Предпочитам за 80$


Core:Octa Core
CPU: Amlogic S912
GPU: ARM Mali-T820MP3
Max. Extended Capacity: 32G
Model: H96 PRO
RAM: 3G RAM
RAM Type: DDR3
ROM: 16G ROM
System: Android 7.1
Type: TV Box

Последно редактирано от yavor1 : 19-06-2018 на 02:19
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19-06-2018
Аватара на 111111
111111 111111 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,382
Благодари: 1,022
Получил благодарност:
1,031 пъти в 675 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

https://www.infomir.eu/eng/products/android-stb/mag410/
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19-06-2018
Вито Вито не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: На селото с ГолеМата пАница
Мнения: 652
Благодари: 40
Получил благодарност:
973 пъти в 222 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Аз не съм голям специалист по процесорите.Моя не мога да го изговоря даже hisilicon hi3798Mv200 каквото и да значи.Китайска пръчка както казват някой.Важното е какво върши.С моя шибан стар телефон направих клип с ниско качество но,все пак е нещо.Все пак мисля,че щом PiP на 4К работи без грижа е нещо все пак.Не искам да се меря с VU+ разновидностите и другите класни но все пак!?

https://youtu.be/ZHLQ4ruKUyI
__________________
Uclan 4K pro
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19-06-2018
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,800
Благодари: 1,285
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Пусни му https://play.google.com/store/apps/d...ida64&hl=en_US и то ще си покаже какво е състоянието на кутийката и какво гледаш реално!
Имам и такава http://dtv-bg.com/showthread.php?t=4...ighlight=uClan
на линукс е , вървят и доста приложения , дори и Ministrа, но както съм казвал нееднократно: няма как да се постигне качество за без пари
Отговори с цитат
  #18  
Стар 19-06-2018
аспух аспух не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 597
Благодари: 49
Получил благодарност:
106 пъти в 70 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вито Вижте мненията
Ако темата не е на място да се премести на правилното.Та откривам такава тема.Мисля,че ще е от полза роду.Всеки е с Андроид телефон на който гледа по един или друг начин някаква телевизия.Вече се произвеждат доста модели Андроид сателитни приемници.
Та да започнем ...
На екран 5 инча ми е много интересно какво ще се види от телевизията освен да чуеш новините и да направиш по гласа водещият на Юки хахаИли пък да се изтупанчиш че си взел телефон за 2 хилки и можеш да гледаш телевизия на него от Бибакома. В интерес на истината хубави процесори слагат, мощни, но са толкова орязани платките, че нищо читаво за телефона неможеш да напишеш. Едно време имаше едни клипове в тубата как китайци показват къде да се сложат определени кабелчета за по-добра функционалност и възможност за писане на интересен код, но ги изтриха. Пък и кой ще си пробие телефона, за да му слага по-интересна функционалност. И всичкото това с цел. Може би най-интересното от тези джаджи е VoLTE функцията, която за съжаление никой не предлага. Може би Булсатком ако пусне нещо такова бих си взел сим-карта. За момента чакаме Теленор да пусне за всички това.

Иначе по същината - ако смятате да поръчвате Андроид приемници за сателитката изобщо не го правете, ако не искате да си видите в джитхъба кодировката, написана на С++. Разработчиците ще ви го нагласят, ще им платите, ще си джиткате и после само ще люскате парици да ви кърпят дупките по тъпия Линукс. Още повече, че кастъм кърнъли не съм чул за Андроид да се компилират от разработчика на софтуер, освен ако има някакъв момент, който да съм пропуснал. Всичко ти идва от нагласено от Андроида по кърнъла и само си го слагаш. Между другото на Фюжъните спрели ли сте си процесите за проверка на Блутут и другите функции, че кърнълите постоянно пускат разни процеси за какви ли не проверки и няма спиране, явно с цел Биг Брадър Гугле да се включва по някое време
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19-06-2018
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,800
Благодари: 1,285
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Не се разбрал бре ,Вито това визира, ама много отдалече започна темата:

Последно редактирано от yavor1 : 19-06-2018 на 18:01
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19-06-2018
trafik69 trafik69 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Stara Zagora
Мнения: 266
Благодари: 36
Получил благодарност:
21 пъти в 20 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Не се разбрал бре ,Вито това визира, ама много отдалече започна темата:
Яворе кога ще има килерна разпродажба да си купим нещо хубаво от лош човек
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg dengi_14226.jpg (9.6 КБ, 230 разглеждания)
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
4k, android, dvbs2, гледане, За, на, Приемници, приложения, Телевизия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Полезни мобилни приложения Android/iOS gogyto Дъра-Бъра 6 24-05-2021 01:25
Андроид 5.1.1 и приложения за телевизия Stony IPTV (Internet Protocol Television) 11 07-12-2016 11:18
Android Market вече поддържа закупуването на приложения от България ТИНТИН GSM мобилни комуникации 28 13-05-2011 20:46
Formula 1 готви приложения за Android и iOS ТИНТИН GSM мобилни комуникации 5 15-03-2011 14:05
Гледане на 3D телевизия с ProgDVB Ooo_Pepi КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 0 09-06-2010 21:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.