The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 24-10-2018
mistor mistor не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,230
Благодари: 121
Получил благодарност:
594 пъти в 313 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е с тия ще ни се завие свят какъв картел си направиха за всичките уклути . Споделиха си правата за половината , но ги продават на дребно на двойна цена спрямо миналата година
Отговори с цитат
  #82  
Стар 25-10-2018
Аватара на сателитков
сателитков сателитков не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Мнения: 265
Благодари: 49
Получил благодарност:
45 пъти в 32 поста
Сваляния: 119
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сега се очаква и БТВ да направят спортен платен канал канал!
__________________
Edison Mio 4К,Edison OS mega,Edison Mini,DM 800HD,DM 500,парабола 2.10 конв.Inverto 0.3db,офсет 0.90 четири конв. ALPS 0.5db,офсет 0,90 дв.конв.GS 0,2db за кръгова поляризация,офсет 0.60 четворен.конв.GT-TC40 0.2db,DISEqC Едисион 10x1.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 25-10-2018
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Една много интересна статия за Max Sport 3 https://www.webcafe.bg/sportcafe/ava...de_mi_e_machat
Отговори с цитат
  #84  
Стар 26-10-2018
СтартХ СтартХ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Мнения: 27
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дато Вижте мненията
Една много интересна статия за Max Sport 3 https://www.webcafe.bg/sportcafe/ava...de_mi_e_machat
Съгласен съм, че не всички сега имат достъп до каналите поради това, че и не малко абонати на малки оператори и най вече регионални. Тук обаче не се, че именно тези малки оператори правят каквото си искат и пускат нелегални канали от Сърбия, Румъния и Арабският свят (казвам го заради bein sport), а да не говорим че има някои дори да пускат нелегално каналите на БСК и дори и на А1. Те никога не са оставали на сухо за мачове и ако трябва да сме точни за мачовете от Испания, но тези които са на големите оператори до сега не можеха да гледат Испания ако не са БСК или не са взели пакета от каналите им ако са на Виваком. Това са едно близо 10 години без да се гледа нормално Ла Лига, а Виваком започна да пуска каналите на БСК от едно 3-4 години и до преди това мачове от Ла Лига се излъчваха само по БСК, а за отделните малки оператори си пускаха през това време нелегални канали.

Навсякъде по света има спортни канали, които се плащат и естествено и там пак ще има недоволни, но така се процедира от години. Мачове от ШЛ по принцип се излъчват само по подобни канали, а не както до сега беше при нас от канали достъпни за всички оператори както беше с Бтв.

Сръбският канал Арена Спорт има поне 6-7 отделни канала и се държи от сръбският мобилен телеком, но са пуснати каналите на всички оператори и няма проблем в това, но този пакет е на пазара от едно 10 години т.е. и тук вероятно ще стане така, но се иска време все пак от скоро у нас се предлага подобно нещо като първи го стори Нова/Диема и сега и А1. Не броя БСК защото те не си пускаха каналите на другите оператори както вече споменах, така че са извън тези критерии и ще трябва да мине време докато каналите и на А1 ще започнат да се предлагат и на малките оператори като чисто маркетингово в момента се гледа да се хване големият пазар т.е. БСК и Виваком. Гледам вече, че предлагат каналите си и на Networx, така че и другите ще ги огрее, а друг е въпроса дали ще искат и самите те го сторят след като пускат нелегално канали, където никъде не са написани и ти ги казват чак като дойдат техниците да те свържат.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 26-10-2018
Аватара на БониБо
БониБо БониБо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Местоположение: Пловдив
Мнения: 884
Благодари: 74
Получил благодарност:
340 пъти в 155 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

A1 даде началото на своя трети собствен спортен канал, който стартира излъчване на 23 октомври. По MAX Sport 3 феновете имат възможност да гледат най-интересното от UEFA Шампионска лига и Серия А, както и избрани тенис турнири, голф, плажен футбол, моторните шампионати Speedway и Supercars и още много други. За да могат всички наши ТВ клиенти сами да видят съдържанието на канала той ще е безплатен до 6 ноември. От 7 ноември каналът ще бъде достъпен само за абонатите, които са закупили пакет MAX Sport Plus.

__________________
Отговори с цитат
  #86  
Стар 26-10-2018
uhb57 uhb57 не е на линия
играч от класа
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 133
Благодари: 48
Получил благодарност:
39 пъти в 25 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

@СтартХ Решиха май, че могат да изкарват допълнително пари и обявиха е*ати цените! Защо трябва да им плащам 15лв за max,diema,sport+ като допреди 2,3 години всичко беше включено в стандартните пакети за ~15лв ? В момента съм си на кабеларка и ги имам изброените - повечето в hd + arena sport и bein, a пак плащам 15 и едва ли скоро ще се махна
Отговори с цитат
  #87  
Стар 26-10-2018
СтартХ СтартХ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Мнения: 27
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uhb57 Вижте мненията
@СтартХ Решиха май, че могат да изкарват допълнително пари и обявиха е*ати цените! Защо трябва да им плащам 15лв за max,diema,sport+ като допреди 2,3 години всичко беше включено в стандартните пакети за ~15лв ? В момента съм си на кабеларка и ги имам изброените - повечето в hd + arena sport и bein, a пак плащам 15 и едва ли скоро ще се махна
Аз затова не си играя да включвам отделни пакети и карам на най високият като телевизия и не се занимавам изобщо. Така не ми се промени изобщо таксата за месеците когато Диема вдигаха цените на два пъти, нито сега с каналите на Max Sport. От началото на договора ми не се е променила с нито стотинка месечната такса, но ако бях на по нисък пакет и си включвам допълнително пакетите тогава щеше да се плаща различно според периода на увеличение.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 27-10-2018
Геймър Геймър не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2017
Мнения: 49
Благодари: 3
Получил благодарност:
34 пъти в 17 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от СтартХ Вижте мненията
Аз затова не си играя да включвам отделни пакети и карам на най високият като телевизия и не се занимавам изобщо. Така не ми се промени изобщо таксата за месеците когато Диема вдигаха цените на два пъти, нито сега с каналите на Max Sport. От началото на договора ми не се е променила с нито стотинка месечната такса, но ако бях на по нисък пакет и си включвам допълнително пакетите тогава щеше да се плаща различно според периода на увеличение.
Това не е Вярно или не се отнася за всички клиенти !

Имам 24 месечен договор за премиум пакета, който изтича месец май догодина !

Септемви видях че електронната ми фактура е с 1 лев и 10 стотинки повече !

Свързах се с онлайн съпорта и попитах на какво се дължи ! След проверка отговора беше че повишаването било заради NOVA Broadcasting и по специално на Пакета Diema xtra, който се вдигнал !

Казах им че досега имаше няколко повишавания на Diema xtra, но това не се отрази на сметката ми, защото имам 24 месечен договор при конкретни условия и цени, това е промяна в условията, които би трябвало да важат 24 месеца !

Оператора ми отговори че съм прав и ако искам мога да прекратя предсрочно договора си или да ми предложат нов 2 годишен договор !

Приех и чух новата им оферта, но тя беше същата така че реших да изчакам догодина февруари-март, два-три месеца преди да изтече договора ми за нова оферта !

PS

В електронната ми фактура пише Max Sport Edge а не Max Sport Plus !

Ако ми Кодират Max Sport 3 след 6 ноември ще ги питам дали офертата за новия договор е валидна или да ми дадат нова !

Последно редактирано от Геймър : 27-10-2018 на 15:06
Отговори с цитат
  #89  
Стар 30-10-2018
Аватара на wassl
wassl wassl не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: EB
Мнения: 583
Благодари: 320
Получил благодарност:
318 пъти в 176 поста
Сваляния: 41
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ще има и четвърти спортен канал през първото тримесечие догодина с още повече спортно съдържание , ще инвестират и в собствени филмови продукции и стрийминг платформа на достъпни цени.Това е от интервю с изпълнителния директор на А1 пред Инвеститор.бг.
__________________
DMOne4k:Twin/VU+UNO4kSE,2xDvbS2X:SSD250Gb/GI:LX3/GT_V8UHD/Ant:220cm>0,8w&InvacomSNF;Tecatel120pro>23,5E+19,2E+16E+13Е&InvertoBU_Twin;80cm>9E+1,9E&MTI+4,0W=EMP_8/1(TunerA);TelesistemTM100AL>45E+42E+39E+36E&BESTcircular=EMP_4/1(TunerB);SONY65 XE9300&CI+A1;SONY XR65A83K&CI+A1.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на wassl за този полезен пост
redstar (30-10-2018), Максимус7 (30-10-2018)
  #90  
Стар 30-10-2018
Аватара на Радил
Радил Радил е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 958
Благодари: 69
Получил благодарност:
295 пъти в 206 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Я дай линк към това интервю, че не го намирам.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
max, maxsport, sport, новия, още, ПО, повече, СПОРТ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
СПОРТ Джак Кошче 2540 13-07-2013 02:18
Новия W3D dsc НОВИ СПЪТНИЦИ 1 03-12-2010 19:56
Нови попадения в ефира на MSAT – още повече спорт и икономика! ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 2 17-03-2010 23:31
Повече спорт за абонатите на Slovak UPC ТИНТИН Новини 0 01-12-2009 14:44
Повече спорт за UPC Slovakia ТИНТИН Новини 0 18-04-2009 14:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.