The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > СПОРТ

СПОРТ Айнцу цвайнцу дрън!!!

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #8891  
Стар 22-12-2018
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Казах ти ще ти чета разпятието,не си ми в категорията,тия ЦСКА ,Ганчев,и твоите смешници на Цола да не ти кажа къде да си ги наместиш.
Няма какво да почваме,ти преди 7-8 месеца се осра ,сега ще ти помогнем да се обършеш с.......палмово листо да речем.....
И нещо друго ,стига ми ги завтаряй тия кОпувачите на Ф16 стария таралясник,че както съм ги набрал по социалните лев от тях няма да видиш,колкото и розови сънища да сънуваш в стил Джуров.

Напротив ти не си в моита,навремето като гт64 ти го прочетох разпятието,сега и нео ще го прочете ако продължаваш да обиждаш!Казват тука,че те кефело да се ебаваш,ами ебавай се ама културно!Вземи си шайката клакиори дето ти се радват след всяка тирада и аиде.......а и друго,гледам стараеш се да си интересен ама да знаеш,че така ставаш само по смешен,приятелски съвет само!
  #8892  
Стар 22-12-2018
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Напротив ти не си в моита,навремето като гт64 ти го прочетох разпятието,сега и нео ще го прочете ако продължаваш да обиждаш!Казват тука,че те кефело да се ебаваш,ами ебавай се ама културно!Вземи си шайката клакиори дето ти се радват след всяка тирада и аиде.......а и друго,гледам стараеш се да си интересен ама да знаеш,че така ставаш само по смешен,приятелски съвет само!
Никога не си ми чел нито като гтт64 и няма как да ми го прочетеш като Нео64 евангелието ,поради ред фактори,на първо място не си в А група, а и не си играл в нея.Това като констатация и лесно доказуемо.
Казах ти вчера днес ще ти го повторя,три пъти мери и след това режи.
Нямам интересен образ , напротив това което мислиш за ебавка е загрявка.
Нямаш си и представа какъв арсенал имам скатан,чак Гигов в преносния ще завиди.
Левски е един смешен отбор ,като ЦСКА ,Славия и Лайноходец.
Факт който и с твоите напъни и без тях е общо световна тайна.
Когато един от упоменатите беше на пангара ти се напъваше като трабанче на баир,сега дойде ред да обереш пасивите.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
Гепарда7472 (22-12-2018)
  #8893  
Стар 22-12-2018
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Никога не си ми чел нито като гтт64 и няма как да ми го прочетеш като Нео64 евангелието ,поради ред фактори,на първо място не си в А група, а и не си играл в нея.Това като констатация и лесно доказуемо.
Казах ти вчера днес ще ти го повторя,три пъти мери и след това режи.
Нямам интересен образ , напротив това което мислиш за ебавка е загрявка.
Нямаш си и представа какъв арсенал имам скатан,чак Гигов в преносния ще завиди.
Левски е един смешен отбор ,като ЦСКА ,Славия и Лайноходец.
Факт който и с твоите напъни и без тях е общо световна тайна.
Когато един от упоменатите беше на пангара ти се напъваше като трабанче на баир,сега дойде ред да обереш пасивите.
Това сме го играли вече,ама ако те кефи пак ще го разиграем,че и аз сега започвам,а кои е в А група ти не си баш точният човек за преценка!Това за меренето и рязането важи и в същата сила за теб!Иначе кво ми се перчиш с кохонес за арсенала ти пръв ще избягаш,аи знаем се нали?
  #8894  
Стар 22-12-2018
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Консултирай първо има ли парашути за новите Ф16М на Баце нали така галено му викаш на Вожда ви,дето Ви спасява 10 пъти от фалиТ. М-ката след 16 значи малтретирани 35 г.След това консултирай бат ти Нео от Матрицата как е със снаряжението.
Няма какво да я играем тая игра ,аз съм играта.
До 28.02 запази полет в неутрални води ,тайно можеш да ходиш да палиш свещи.
След това ще видим?!
  #8895  
Стар 22-12-2018
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Консултирай първо има ли парашути за новите Ф16М на Баце нали така галено му викаш на Вожда ви,дето Ви спасява 10 пъти от фалиТ. М-ката след 16 значи малтретирани 35 г.След това консултирай бат ти Нео от Матрицата как е със снаряжението.
Няма какво да я играем тая игра ,аз съм играта.
До 28.02 запази полет в неутрални води ,тайно можеш да ходиш да палиш свещи.
След това ще видим?!

Пак отклоняваш темата и отиваш при баце,казах ти ти като дявол четеш еванглието,баце защитава микрето,показах ти го черно на бяло ама ти пак кретенщини!Колкото до нео вече съм го терминирал при ГТ64,качил съм те на ракетата и право при загиналата чорба
__________________
На похлупака му намерих глупака!
  #8896  
Стар 22-12-2018
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Кажи и за сопот и ще си признаеш всичко,имахте си построен от комунистите с народни пари,а не с крадени,тва е разликата!


Фики какво да признавам бе . Вашия да не го построиха фашистите. Ходи се застреляй ти не си левскар като някои тука ти си говедо ама от най-болните 😁 как не изтърка тая плоча едно и също .....


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на bu12tras за този полезен пост :
Гепарда7472 (22-12-2018)
  #8897  
Стар 22-12-2018
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
Фики какво да признавам бе . Вашия да не го построиха фашистите. Ходи се застреляй ти не си левскар като някои тука ти си говедо ама от най-болните 😁 как не изтърка тая плоча едно и също .....


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Ало путяв-сопот,по поколека с обидите,болният си ти,като се напиеш и ти идва смелостта да напишеш Кур за Левски,ти като истински жълто-черен фен кога ще напишеш кур за цска,има и други канарчета тука и се държат като такива,а не като теб защитник на оранжевата идея!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
  #8898  
Стар 22-12-2018
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Пак отклоняваш темата и отиваш при баце,казах ти ти като дявол четеш еванглието,баце защитава микрето,показах ти го черно на бяло ама ти пак кретенщини!Колкото до нео вече съм го терминирал при ГТ64,качил съм те на ракетата и право при загиналата чорба
Хаповете забрави 18 ч мина притеснява се градския от Ботевъ ,ракетата , кометата, сигурно са тия Ф16М дето си ме качил,те боядисани с баданарката ве и сини ,сини кът мангалите от сектора ,чак патладжан металик.
На вас според твоята теория с Баба Цола си е отишла подкрепата,зарежи днес на Мокета му се схвана патерицата там у Беуграду с Винету се държааа за ръчичка.Притесни се Гацо ,кой ще довърши козирката и как шушу мушу ще осчетоводим ся тия Уан милион дет уж не ги дължи Лесни ,ама има да ги дава.
После ще сложим кака Гинка на НАП да поизтрие с гумичката малко от ония 18/20 милиона с които също не сте на минус и Готово.
Той помага на ЦСКА и Лудогорец, вдигна акциза за скраб и на захарните петлета.

И ме остави на мира ,не мога да си заредя андроида ,трябва да те следя изкъсо,че пак се опитваш да излезеш от WC-то,само че тоя път за разлика от тия в Борисовата на вратата пише LeWski.

Последно редактирано от Neo64 : 22-12-2018 на 19:55
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
Гепарда7472 (22-12-2018)
  #8899  
Стар 22-12-2018
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Хаповете забрави 18 ч мина притеснява се градския от Ботевъ ,ракетата , кометата, сигурно са тия Ф16М дето си ме качил,те боядисани с баданарката ве и сини ,сини кът мангалите от сектора ,чак патладжан металик.
На вас според твоята теория с Баба Цола си е отишла подкрепата,зарежи днес на Мокета му се схвана патерицата там у Беуграду с Винету се държааа за ръчичка.Притесни се Гацо ,кой ще довърши козирката и как шушу мушу ще осчетоводим ся тия Уан милион дет уж не ги дължи Лесни ,ама има да ги дава.
После ще сложим кака Гинка на НАП да поизтрие сгумичката малко от ония 18/20 милиона и Готово.
Той помага на ЦСКА и Лудогорец, вдигна акциза за скраб и на захарните петлета.

Е не може като уандата всичките да са от гетата суд американости тая баба цола още малко ще я въскресиш,а тя е при цска,милко балев и добри джуров!Тия ф 16 може при Ф-ъто да ги пратиш,че милион ушким даваше джуджето за него!Тоя с патерицата трябва ... да му целувате,тои ви нагнезди в а група и се прави на луд,хората от уефа го питат ква е тая чорба бре,нали умре,а тои аааа тея купиха емблематато ако ставаше така и глазгоу реинджърс да ме минал метър а не толкова години да се изкачва от най ниското стапало,ама те сега се казват Глазгоу реинжърс а вие сте Литекс,малки хитреци и ти не ми се прави на истински фен,истинските фенове са се скрили от срам!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
  #8900  
Стар 22-12-2018
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Я ги заеби изкуствените чорбари,почнаха да се сбират,като комунистите пред избори!Някои заспали микрета,се метнаха на първия ред за автографи!Коплекса,че врага има отбор,а те менте, ги подлудява!Я ги пусни да тичат на воля,жалките наглеци!Полусезона свърши,спаха,а сега всяка новина за Левски е празник за празноглавците!Винаги са искали същото,затова са и създадени!
Евала,ти ги обобщи в три реда и само истината,е аз нямам какво да кажа повече!Мисля,че това изчерпа темата и като извод за мен е,че намерих глупак за похлупака,пердон,калпака
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Футболен, чат


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 125 (0 членове и 125 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Футболен ТВ понеделник ТВ Запалянко Интересното по ТВ за деня 1 16-04-2012 14:22
Кой е този футболен рекордьор?! Стоян СПОРТ 9 26-03-2012 06:32
ФУТБОЛЕН ПРАЗНИК DON Джолан СПОРТ 16 28-10-2011 21:45
Футболен маратон с PRO.BG и RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 21-10-2010 13:25
Футболен уикенд с PRO.BG и RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 14-10-2010 12:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.