The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #201  
Стар 02-03-2017
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В случая, примерите които даваш, се активират след съгласие на потребителя, който ще ги ползва. Ако следваме логиката на мтел, аз утре мога да залепя бележка на някой стълб пред вас, че за 439лв на месец, ще идвам да ти казвам "здравей" няколко пъти в месеца. И ти трябва да се откажеш от тази услуга. Ако не го направиш, значи ми дължиш тези пари. Но как ще разбереш за това? Само ако минаваш точно покрай този стълб. Ако не беше форума, аз нямаше да разбера, ще ще бъда таксуван за нещо, което не искам. По никакъв начин не са ме уведомили лично, както и аз не съм заявил, че искам да ползвам това, което ми налагат.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на vasilstf за този полезен пост
polomski (03-03-2017), sa6o91 (02-03-2017), БатеГойко (02-03-2017)
  #202  
Стар 02-03-2017
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от бай петко Вижте мненията
Джо кое точно му е нормалното?

утре ще ти набият 10 нови пакета по 3лв всеки
и ти за всеки да ходиш да го отказваш щото те решили че ще го гледаш...

рекламираш си продукта ако някой прецени че иска да го гледа ще си плати и ще гледа
Да ме прощаваш, ама ти така или иначе ВСЕКИ месец ходиш до офисите им да си плащаш абонамента. Уста ли нямаш или си тотално некомуникативен, че да не можеш и да не искаш да кажеш 3 прости думи - ОТКАЗВАМ ДА ПЛАЩАМ ЗА еди кой си пакет... Мнооого сложно, няма що.
Отговори с цитат
  #203  
Стар 02-03-2017
бай петко бай петко не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2016
Мнения: 38
Благодари: 0
Получил благодарност:
13 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Да ме прощаваш, ама ти така или иначе ВСЕКИ месец ходиш до офисите им да си плащаш абонамента. Уста ли нямаш или си тотално некомуникативен, че да не можеш и да не искаш да кажеш 3 прости думи - ОТКАЗВАМ ДА ПЛАЩАМ ЗА еди кой си пакет... Мнооого сложно, няма що.

не съм към тях и не ходя никъде... плащам онлайн

колкото до мен ако си бях мълчал нямаше да получа M-tel NOW безплатно

тук въпроса е принципен и така не се прави
на м-тел какъв точно им е проблема да включат който искат
а не обратното?
Отговори с цитат
  #204  
Стар 02-03-2017
Аватара на рурару
рурару рурару е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 102
Благодари: 6
Получил благодарност:
32 пъти в 23 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Да ме прощаваш, ама ти така или иначе ВСЕКИ месец ходиш до офисите им да си плащаш абонамента. Уста ли нямаш или си тотално некомуникативен, че да не можеш и да не искаш да кажеш 3 прости думи - ОТКАЗВАМ ДА ПЛАЩАМ ЗА еди кой си пакет... Мнооого сложно, няма що.


И техният отговор е: "От офис не може трябва да се обадите на еди кой си номер."
__________________
Във всеки г л у п а к се крие един мъдрец.
Отговори с цитат
  #205  
Стар 02-03-2017
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Ма сериозно ли цялата патаклама в тоя пост е за някакви умрели 3 кинта=1.60 е по трънския курс
ха ха ха ха
И сигурно на запад Операторите и доставчиците не набиват някакви нови пакети или нови канали
Само за 4 години , така леко за осведомление ,Пакета Тотал Премиум плюс тука по Иберийския от 103 е стана 133 е, с мулти /1+3/ смятам , че сметката е фасулска=7.25 е на година, тоест 14 кинта
Нямам и представа каква е или ще е програмата на тия спортни канали, ама имаше ,ако не ме лъже паметта такъв пост и за Диемите , що ги няма , после що ги има , що по 3 лв.
И тука пускат и после питат, пишат и бришат , та Мтел не е и няма да е изключение от Европейската практика

А и да не забравя , тука офис на М+ НЯМА, има само номер и е платен
Ей няма угодия ,нямаааааа

Последно редактирано от Neo64 : 02-03-2017 на 00:35
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
Joe (02-03-2017)
  #206  
Стар 02-03-2017
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
В случая, примерите които даваш, се активират след съгласие на потребителя, който ще ги ползва. Ако следваме логиката на мтел, аз утре мога да залепя бележка на някой стълб пред вас, че за 439лв на месец, ще идвам да ти казвам "здравей" няколко пъти в месеца. И ти трябва да се откажеш от тази услуга. Ако не го направиш, значи ми дължиш тези пари. Но как ще разбереш за това? Само ако минаваш точно покрай този стълб. Ако не беше форума, аз нямаше да разбера, ще ще бъда таксуван за нещо, което не искам. По никакъв начин не са ме уведомили лично, както и аз не съм заявил, че искам да ползвам това, което ми налагат.
Да, но аз не съм ти абонат и нямам сключен договор с теб за каквито и да е услуги. Така, че ако щеш и 1000 бележки да залепиш, даже и на задника си ... все ми е тая. Ако все пак съм ти абонат и ми лепнеш ферман на вратата - то при отиване на касата ти да платя - ще ти кажа, че не желая да ми казваш добро утро или лека нощ или каквото и да е, защото не искам например и ти ще си длъжен да ми спреш абонамента които се опитваш да ми натрапиш.

Вижте, аз не защитавам Мтел, абонат съм им по принуда, защото ми купиха Близуто. Но не смятам, че играят нечестно. Хората се опитват да правят продукти за идиоти като българите, и предполагам, че съзнават много добре що за стока имат срещу тях. Дали са ви 1 месец промоция да гледате и да преценявате. Поне за това им благодарете, ако въобще имате елемнтарно възпитание...Вярно, че е рекламна промоция, но можеше и това да го няма. Има примери за това. След това са ви обяснили много добре ( ако не разбирате, верно сте олигофрени ), какво трябва да направите, за да не плащате кирливите 3 лева. Все пак цигарите са на първо място. Преди и над всичко.
Ходенето до офиса им го правите така или иначе. Или не плащате??? Верно, че концерта върви на кабела, но и затова ще ви отрежат клончето. Аз ще кажа, че 3 лева не ми се свидят, и ще гледам новите канали. При мен хуя е докрая и душата е в рая. Ама както сте забелязали, аз не съм българин по душа. Плащам - гледам, не плащам -не гледам. 150те лева дето ги давате за тютюн, аз 1/3 от тях давам за Близу, другите за друго.

На Мтел, ако четат, казвам: УСПЕХ в борбата с Ганьо Балкански и Благодаря, че развивате Български продукти на фона на Пеевски ТВ и БСП промиване на мозъци.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Joe за този полезен пост :
wassl (02-03-2017)
  #207  
Стар 02-03-2017
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Ама както сте забелязали, аз не съм българин по душа. Плащам - гледам, не плащам -не гледам. 150те лева дето ги давате за тютюн, аз 1/3 от тях давам за Близу, другите за друго.

На Мтел, ако четат, казвам: УСПЕХ в борбата с Ганьо Балкански и Благодаря, че развивате Български продукти на фона на Пеевски ТВ и БСП промиване на мозъци.
Колега,като работиш с американци 20 години и си загубил българската си идентичност,остави нас,Ганьовците да коментираме българските оператори.


Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
И кое по-точно се излъчва свободно на 13Е? Мастърсите ли? Айде малко по-сериозно, може ли? Супертениса не е лош канал. Но само като допълнение. Ако разчиташ на него да гледаш качествен тенис, то ще гледаш едно голямо нищо....
Цецо,я виж програмата,тия дни има страхотни мачове и то с директно излъчване:
http://www.supertennis.tv/palinsesto.html

Последно редактирано от БатеГойко : 02-03-2017 на 09:46
Отговори с цитат
  #208  
Стар 02-03-2017
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

БатеГойко, говоря основно за Мастърс турнирите.
И пак казвам: Супертенис не е лош канал. Но става само за бекъп.
Ако разчиташ на него да гледаш мъжки тенис си умрял, повярвай ми.
Отговори с цитат
  #209  
Стар 02-03-2017
MetaMan MetaMan не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 78
Благодари: 12
Получил благодарност:
17 пъти в 13 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Седя и се чудя на темата на това как разсъждавате погледнете обективно нещата и тогава коментирайрте. В началото като го пуснаха канала и аз си мислех, че е кофти да трябва ти да се откажеш но после като разбрах подробностите си мисля, че не е зле. Да сигурно щеше да е по-добре(поне нямаше да се мрънка за 2лв на месец които още никой не е платил) ако вместо да се откажеш от пакета да трябва да заявиш, че желаеш да го ползваш но така са преценили мтелските маркетинг експерити. Ще почнеш да плащаш от 1-ви април и ако се откажеш до 31юни те ще ти върнат парите които си платил, т.е. имаш предостатачно време(от януари до юни - 6 месеца) да разбереш дали искаш да гледаш тези канали или не без да плащаш. И казвате, че ако не бил форума е нямало да разберете, като ви излезе фактурата и видите, че са ви начислили такса за каналите какво правите? Обаждате се на оператор или отивате в офис, където ще ви обяснят как стоят нещата и ако се откажете ще ви върнат парите. Да не говорим, че това са го написали на сайта си и в рекламите.
Ето ти друг пример при мен банката от 2 години насам на всеки 4-6 месеца ми вдига таксата за поддържане на сметката без по никакъв начин да ме уведоми и таксата от 10ст. стана на 2лв, но не съм оревал света, понеже на сайта им предварително го уведомяват.
В заключение ще кажа, че изобщо не защитавам мтел и изобщо не съм им фен. Но имам кофти опит и с виваком, и с близу(преди да станат мтел), и с булсата, и с още един квартален доставчик и при всеки от тях си има различни кофти неща и различни добри неща. В края на краищата никой не ме държи на сила при тях и никой не ми бил опрял пистолет в главата като съм подписвал договор. Все пак не сме комунизъм и няма само един оператор и щем не щем да сме при него.
Отговори с цитат
  #210  
Стар 02-03-2017
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Не смятам, че е сложно да се откажеш. Едно обаждане по телефона или отиване до офиса ( така или обаче трябва да си платиш абонамента ) не мисля, че е сложно нещо. Хората все пак ясно са обяснили как става отказа. Аз например от години играя една онлайн игра и плащам 10 долара на месец. Там ако не си прекратиш абонамента, то той автоматично се продължава и ти теглят от картата. Същото е и при Spotify. Демек отказа трябва изрично да се заяви. А не подновяването на абонамента. По дифолт се смята, че ти си съгласен да платиш и за следващият месец. Мислете малко като западняци бе хора. Стига с бай Ганьовското в главите. По същият начин Мтел по подразбиране смятат, че вие ще гледате тези канали. Ако не искате, трябва да го заявите. Вероятно 20те години работа със западняци и американци е променило начина ми на мислене и заради това ситуацията ми се струва абсолютно нормална.


Sent using Tapatalk
Пич, ти като пазаруваш, какво правиш??? Отиваш в магазина и ти дават една камара боклуци ли? И ти трябва да им кажеш какво не искаш да вземеш, така ли?

Хайде малко по-сериозно. Политиката на мтел си е чисто налагане на нов продукт, не предлагане или представяне. Едно е да ти го набият и да ходиш да се отказваш, друго е да го искаш и да отидеш да си го поръчаш.

Знаеш ли за това колко жалби могат да отнесат? Защото юридически погледнато, това е нарушение на всеки един договор, подписан с всеки техен клиент! Никой нищо не е подписвал за тия спортни канали и никъде, в никой договор не са упоменати. А те ще взимат пари за тях, без ти да си ги заявил. Сам прецени дали това е избор на клиента или оператора. Има хиляди хора, които не знаят за каналите и че ще бъдат таксувани допълнително, те какво да направят според теб?

Друг е въпроса какво качество предлагат. Мазнята на мтел спорт 1 и 2 не може да се нарече HD, но предвид разбиранията на мтел за HD си е направо 4К.
Отговори с цитат
Следните потребители (7) благодарят на vasilstf за този полезен пост
polomski (03-03-2017), sa6o91 (09-03-2017), БатеГойко (03-03-2017), Виктор (06-03-2017), Дънди Крокодила (03-03-2017), красибел (02-03-2017), рурару (02-03-2017)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
А1, Канали, Мтел, Нови, от, Предполагаеми, Спортни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Питане за спортни HD канали valseat HDTV дискусии 8 14-08-2018 20:48
Въпрос спортни канали. danielrivanov САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] 11 30-09-2014 14:56
Нови спортни канали на 26Е ПоповП НОВИ ЧЕСТОТИ 0 25-07-2012 15:38
Свободни спортни HD канали? kkooccee HDTV нови канали и новини 6 08-01-2012 17:45


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:35.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.