The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 17-12-2012
sasho76 sasho76 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 7
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Проблем със звука излизащ от TV LG

Здравейте, имам TV LG42LK430 и реших да го свържа с домашното си кино Venturer STS21AAS-10 с идеята да използвам колоните на киното, като източник на звук. Включих кабела в изхода за слушалки на тв-ра, а другия край(два чинча) във входа на киното, при което излезе звук само през едната колона. Отидох в Техномаркет, където направихме същото упражнение само, че с тв Тошиба и звука си излезе веднага през всичките колони. После ги помолих да го свържат с тв LG (модел различен от моя) и звука отново излезе само през едната колона. Пробвал съм и със скарт кабел, но пак нищо не става. Моля, ако някой знае как се свързва TV LG към домашно кино да пише. Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17-12-2012
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Имаш Оптичен аудио изход, домашното кино няма ли оптичен аудио вход? Така е най-чистичко.
Иначе описаният от теб проблем прилича на неподходящ кабел (откъм страната на слушалките). Колко "пръстена" има жакът на кабела, 3 или 4?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18-12-2012
sasho76 sasho76 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 7
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Жакът май е с два пръстена, ако правилно съм кое е пръстен (и два черни черти върху самия жак). Пробвахме и със слушалки от телефон, но нищо не се чува. Относно оптичен вход на ДВД-то мисля, че нямам такъв.Предполагам трябва да пише optical in, но не виждам такова нещо
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
lg, tv, Звука, излизащ, от, проблем, със


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Planeta HD проблем със звука кокович Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 25 14-05-2012 10:14
Проблем със звука на Toshiba Led Tv Верчето ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 17 08-12-2011 21:34
Проблем със Звука АнтониоМитов ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 1 10-11-2011 11:30
Проблем със звука амансио ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 7 31-01-2011 17:58
Проблем със звука stefan57 YU-MA-TU / VOLTEL 3 10-05-2008 16:14


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:45.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.