The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1561  
Стар 14-01-2021
manechi manechi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 735
Благодари: 495
Получил благодарност:
233 пъти в 135 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

По- мрънкащо нещо от българина няма!
Отговори с цитат
  #1562  
Стар 14-01-2021
Vboxk Vboxk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: Varna
Мнения: 648
Благодари: 103
Получил благодарност:
79 пъти в 66 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от manechi Вижте мненията
По- мрънкащо нещо от българина няма!
Колега страшни нестрашни аз ип плашам по 65 лева всеки месец предпочитам като са тръгнали да спират да спрат още 20 канала но да намалят таксата с 20 лева но не те спират и таксата нагоре теб ако те устройва това спиране и таксата двойно мен не ме устройва.

Последно редактирано от Vboxk : 14-01-2021 на 18:34
Отговори с цитат
  #1563  
Стар 15-01-2021
manechi manechi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 735
Благодари: 495
Получил благодарност:
233 пъти в 135 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Еми...търсиш алтернатива!
Отговори с цитат
  #1564  
Стар 15-01-2021
Vboxk Vboxk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: Varna
Мнения: 648
Благодари: 103
Получил благодарност:
79 пъти в 66 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от manechi Вижте мненията
Еми...търсиш алтернатива!
Аз съм си намерил имам си фюжън на булсата има повече нд-та а също и Love Nature.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Vboxk за този полезен пост
manechi (15-01-2021), polomski (15-01-2021)
  #1565  
Стар 17-01-2021
Жоркатаа Жоркатаа не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 10
Благодари: 8
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Exclamation

Цитирай:
Първоначално написано от Стефан07 Вижте мненията
Не правя реклама в случая, но в момента Неосат са най-добрите в съотношение цена-качество и с най-много НД канали
Ти го казваш. Аз чета в страницата им във facebook, както и в други форуми мнения за Неосат. Само два от 52 коментара ги похвалиха. Аз на този етап, ще се въздържа от смяна на оператора, докато не се появи, (или промени/от нястоящите/) някой различен. Такъв, който да ти предостави възможност сам да избереш съдържанието на пакета и да платиш за него.
Отговори с цитат
  #1566  
Стар 17-01-2021
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,735
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

На теб пък ако Фейсбук и пишещите там ти на някакъв критерий... Неосат си предлагат много прилична услуга. На доста дължини като качество пред всички останали БГ сателитни пакети. Ако успеят да изчистят приемниците си като софтуер и пуснат модул, то не виждам за какво ще се мрънка тогава. Макар българите да сме неизчерпаеми на хейт А това за пакетите няма как да се случи. Престанете един път завинаги. Един оператор преди години опита нещо подобно... И заляза бързо като декемврийско слънце.
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Цец0 за този полезен пост
notwist (17-01-2021), polomski (18-01-2021), tiefighter (18-01-2021), Ивован (17-01-2021)
  #1567  
Стар 17-01-2021
Аватара на Калин Паскалев
Калин Паскалев Калин Паскалев е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2020
Мнения: 35
Благодари: 24
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Sadness 2.0

Както е казал народа, няма трудни въпроси,има лесни отговори.
За Някой HBO или DIEMA SPORT са му най-важните и следени канали, за друг НТВ,Disney Jr. или пък MEZZO. Никой не може да умаловажава някой канал и спирането му, защото на него не му е в таргет групата. Даже трябва всички да се покрепяме, защото повечето канали, на по-ниски цени трябва да бъде в top3 на всеки. Яд ме е за вивата защото имат най-стабилната оптична мрежа и като основен доставич-майка на телекомуникационни услуги трябва да мачкат наред, а те ... трият канали, слагат тежки недописани апликации на стари модели боксове ... пълнят списъка с празни канали за бройка ... и още какво ли не. Тия дни ще мина през офиса да ги питам какви са им плановете, за липсващите руски канали, понеже имам 25 музикални канала, а примерно само 1 от основния пакет на руски канали който ме интересува, а го има навсякъде другаде (без А1) което ми е супер странно ...
Отговори с цитат
  #1568  
Стар 19-01-2021
klapa klapa не е на линия
Trekkie
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 147
Благодари: 33
Получил благодарност:
21 пъти в 14 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сега малко да помърморя и аз...
Малко телевизия гледам, но БТК спряха sky news и MM.
И това при цялата глупост да не пускат повече от 100mbps до вкъщи, при положение, че години наред до преди година стоеше в сайта им възможност за до 1000Mbps и като обявиха по-евтините пакети с 300 и 500 изведнъж се оказа, че "липсва техническа възможност" за моя адрес.
Супер!
Ни по-високи скорости, а вече и спрени канали.
3 приемника са, от старите бели huawei бяха в началото но във времето два си заминаха и сложиха от по-новите huawei дето се справят добре с hd каналите, но третия остана от старите. Голяма мъка да се ползва с hd канали, бавен, бавен. Преди години смених буля защото нямаха hd приемници, БТК ще ги отсвиря за същото.
__________________
Новите правила за подписа са ужасни! Има по - големи емотиконки от разрешените за подписа картинки.
Отговори с цитат
  #1569  
Стар 19-01-2021
criminall criminall не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2020
Мнения: 54
Благодари: 3
Получил благодарност:
35 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от klapa Вижте мненията
Сега малко да помърморя и аз...
Малко телевизия гледам, но БТК спряха sky news и MM.
И това при цялата глупост да не пускат повече от 100mbps до вкъщи, при положение, че години наред до преди година стоеше в сайта им възможност за до 1000Mbps и като обявиха по-евтините пакети с 300 и 500 изведнъж се оказа, че "липсва техническа възможност" за моя адрес.
Супер!
Ни по-високи скорости, а вече и спрени канали.
3 приемника са, от старите бели huawei бяха в началото но във времето два си заминаха и сложиха от по-новите huawei дето се справят добре с hd каналите, но третия остана от старите. Голяма мъка да се ползва с hd канали, бавен, бавен. Преди години смених буля защото нямаха hd приемници, БТК ще ги отсвиря за същото.
Във фейсбука на ММ сами написаха, че мюзик аутор искат много пари и повече няма да се излъчва никъде освен по интернет.

За sky news от Виваком отговориха, че доставчика е решил да спре излъчването на канала на територията на България. Тоест и този канал няма как да се гледа легално вече.


Проблема всъщност е, че се спират канали и не се пуска нищо на тяхно място... а таксата си е същата. Същите ковренски номера като на А1
Отговори с цитат
  #1570  
Стар 19-01-2021
мнн мнн е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 739
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Може скоро да тръгнат част от каналите на компанията-майка. Спортните им канали са читави. Предполагам, че скоро ще има раздвижване. Може би още се оглеждат. Знам, че предстои пускането на IPTV платформата на UG, но кога, е друга тема.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, vivacom


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 17 (0 членове и 17 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Iptv на Azbox ???? nadinst IPTV (Internet Protocol Television) 1 09-04-2011 17:50
Относно IPTV tarabas_ IPTV (Internet Protocol Television) 3 10-06-2010 15:41
More IPTV for Croatia сат-инфо Новини 0 17-04-2009 09:50
iptv -cam modulle buzzii IPTV (Internet Protocol Television) 17 16-04-2009 16:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:02.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.