The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 12-07-2010
Neo Neo не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране От Itv Partner (Total TV) към Bulsat

Здравейте! Стар абонат съм на Итв, Но след като им се прееба сателита нещата са адски зле ... та и от преди това немога да се сетя да се гледал един филм без да ми прекъсне за 10-20 сек. на най интереснотно. Но сега както се развали малко времето и сигнала се губи, Не говоря за облачни дни като днешния , а както беше предната седмица през деня слънчево хубаво и вечерта излезне някой буричка и хоп айде нема телевизия. Пък и след поредното поскъпване на цените хептен се отказах.

Та това е защо искам да се махам от тях . Сега въпросите ми :
Антената е една със 2 декодера един двоен и един единичен. приемниците са 2 на especta брандирани със Itv Patner та предполагам са кодирани. Намира ми се още една чиния на вилата пак от Itv черна. но незнам дали е по голяма илли по малка от тази тук.

Въпроса ми е как мога да използвам това оборудване най оптимално. И да се гледа добре на 2 телевизора.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12-07-2010
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако го ползваш за Булсатком-само антените и декодерите /конвертори/ вършат работа, но от Булсат приемници дават.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12-07-2010
Питагор Питагор не е на линия
Келеш
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,036
Благодари: 961
Получил благодарност:
301 пъти в 226 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Антената която в момента е насочена 16 Е не я пипай а си вземи четворен дисек ако нямаш такъв вече и ще може да гледаш свободните канали от Хотбърд , Астра 19Е и 16Е. От Булсатком ще ти дадът два приемника , двоен конвертор и антена . Ако искаш да нямаш проблеми със сигнала може да смениш булсатската антена с тази на ИТВ която имаш на вилата .

Последно редактирано от Питагор : 12-07-2010 на 19:26
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12-07-2010
Devnull Devnull не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 967
Благодари: 303
Получил благодарност:
286 пъти в 151 поста
Сваляния: 178
Ъплоуди: 1
По подразбиране

От Булсат дават и антени. Така че тази за ITV не я пипай. Ако отидеш към булсата накарай техниците да ти вържат и тази антена към техния приемник. Така ще си гледаш и свободните програми от 16 и 13 Е.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12-07-2010
Neo Neo не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Значи трябва със стандартната промоция 68лв за включвнае + 9 за втори приемник... няма по тънък вариант.Тези приемници немогат ли да се разкодирват?

И ако запазя антената , кои безплатни програми ще се хващат от Хотбърд , Астра 19Е и 16Е, има ли нещо за гледане на тях или са колкото да пълнят листата, имам предвид дават ли нещо интересно и какво. Защото съм във панелка и балкона нее много голям ако сложа още една чинич и не падне парапета нищо няма да се вижда Не че столичната гледка е прилекателна ама ...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12-07-2010
Devnull Devnull не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 967
Благодари: 303
Получил благодарност:
286 пъти в 151 поста
Сваляния: 178
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Накрая проблема ще трябва да си го решиш сам! Ако те интересува къде какво и как може да гледаш то в този и други форуми може да научиш. Никой няма да се ангажира да влияе на мнението ти.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12-07-2010
Neo Neo не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

не мисля че съм питал нещо толкова сложно, просто неразбирам не съм наясно със нещата непитам как, питам само какво безплатно има на ези сателити неща коетито някой от потребителите гледа на тях , спорт, музика или квото друго има... Но не и ако са само арабските програми и що мислиш че един отговор ще ми влиае на мнението ????????
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12-07-2010
alex78 alex78 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 879
Благодари: 312
Получил благодарност:
179 пъти в 126 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo Вижте мненията
не мисля че съм питал нещо толкова сложно, просто неразбирам не съм наясно със нещата непитам как, питам само какво безплатно има на ези сателити неща коетито някой от потребителите гледа на тях , спорт, музика или квото друго има... Но не и ако са само арабските програми и що мислиш че един отговор ще ми влиае на мнението ????????


http://en.kingofsat.net/tv-13E.php


http://en.kingofsat.net/tv-16E.php

http://en.kingofsat.net/tv-19.2E.php

Гледаш срещу коя програма пише Clear, и ще можеш да е гледаш

Последно редактирано от alex78 : 12-07-2010 на 23:00
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16-07-2010
Neo Neo не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

да оставя и да търся на всяка програмата за седмицата за да видя дали има нещо което бих гледал .
явно на тема само по един свестен отговор се дава или и аз незнам какво щот невиждам кво е трудното ако някой гледа нещо от там да каже какво, или в случая никой нищо не гледа от тези спътници и това е съвет колкото да ми седи още една грозна антена на балкона и да има хиляден списък с канали на твто .
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16-07-2010
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Разбирам че за теб въпросите ти са прости но на практика не са.Доста обширни са.
Ето ти един вариант.Еспектите ги мяташ в шкафа да събират прах.За двете карти се свързваш с колегата DEX тук от форума и му ги пращаш по 30лв бройката.
Така,сега за антените.На кой етаж си и колко има до покрива?!Можеш да освободиш терасата от всякаква ламарина.Теглиш кабела до горе и от там вече с дисек ключ връзваш антените и гледаш каквото си решиш.За да си нямаш проблеми със сигнала насочи тази антена на ИТВ към Хелас,ще ти осигури добър запас за каналите на Булсат.Булсатската антена я насочваш да речем към Тор за да си гледаш Сити и Тянков и още някакви музикални канали.Антената на Тотал тази черната я сложи 13-19.Така ще си гледаш без никакви проблеми 4 спътника.Ако имаш мераци можеш да кичиш още конвертори,Делтите на Булсат подържат до 16.
Много е субективно да ти каже някой към кой сателит да си насочиш антена понеже всеки си има негов си вкус.
Така,сега каналите.Има доста свободни канали по спътниците като повечето са музикални,е има всякакви бълвочи.Точно спортните канали ако ти се върти в главата Скай(УК/ДЕ/ИТ) няма да ги намериш свободни.
Това за 68лв. е най-голямата безмислица.Включването ти е 1,80 и монтажа 3лв за един приемник,за втория вече знаеш 9лв и 3лв монтажа.Това за 68 е безмислено понеже пак ти е с договор за година и половина но просто без монтаж от страна на Булсат,ти само кабелите които ще дърпаш до покрива са ти повече от тези 6-7лв.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
bulsat, itv, partner, total, tv, Към, от


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
bulsat hd hakerate Кошче 13 31-01-2011 17:56
voltel i bulsat toni YU-MA-TU / VOLTEL 6 02-03-2009 11:19
Problem s karta na Bulsat joro_kmeta DREAMBOX 8 02-01-2009 00:15
DreamBox 500 Bulsat fockers DREAMBOX 5 12-10-2008 18:17


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:59.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.