The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 18-07-2018
Бобсано Бобсано е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Smile Търся ИПТВ с условия!

Здравейте отново, колеги. Значи. Пускам тази тема, защото все още имам проблеми със сегашния ми ИПТВ доставчик. Та, в тази връзка си търся нов ИПТВ провайдер, обаче с няколко условия! Ами... Условията са свързани с това, че искам, ако е възможно след като намеря подходящото ИПТВ, да мога да тествам за няколко дни въпросните ИПТВ канали. Също така държа ИПТВ сървъра да предлага услугата за поддръжка на Енигма2 платформата. А и не на последно място по важност разбира се като условие е да има опция за успешно правене на записи от самите ИПТВ канали. Трябва да кажа, че въпросното ИПТВ, което търся е срещу заплащане от моя страна, разбира се. И така... Еми... Общо взето това е, което търся за момента. Ок. Добре. Ще чакам за отговори от ваша страна. За връзка с мен - ЛС, тук в темата или Скайп - dandil.stoqnov. Благодаря предварително на отзовалите се. Чао засега. Лек ден. До скоро. : )))) ; ))))
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19-07-2018
ИлиянБГ ИлиянБГ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 602
Благодари: 9
Получил благодарност:
301 пъти в 174 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Този конвертор на плейлисти виждал ли си го ? http://vip-tv.org.ua/html/konverter.htm . Доставчик ,който да предлага запис на всичките си канали няма да намериш лесно. Демек си търси доставчик,който да предлага плейлиста и си я конвертирай за приемника,след което си записвай колкото искаш.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ИлиянБГ за този полезен пост :
Бобсано (19-07-2018)
  #3  
Стар 19-07-2018
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Този плъгин за Е2 изглежда ти е непознат
Прикрепени файлове
Тип файл: zip enigma2-plugin-extensions-m2b_0.5-r0_all.zip (11.0 КБ, 67 разглеждания)
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
Бобсано (19-07-2018)
  #4  
Стар 19-07-2018
Бобсано Бобсано е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от ИлиянБГ Вижте мненията
Този конвертор на плейлисти виждал ли си го ? http://vip-tv.org.ua/html/konverter.htm . Доставчик ,който да предлага запис на всичките си канали няма да намериш лесно. Демек си търси доставчик,който да предлага плейлиста и си я конвертирай за приемника,след което си записвай колкото искаш.
Здравей, колега. Мхм... Ок. Добре, но тествах с предложения от теб конвертор дадена M3U плейлиста и нещо не се получиха нещата. Значи... Аз направих така, че след като конвертирах листата и я свалих чрез бутона - Сохранитъ для Енигма2 и поставих готовия .tv файл в папката, която ползвам чрез програмата DreamboxEdit. За съжаление обаче след като качих променената вече папка от лаптопа на приемника нищо не се промени!? В смисъл такъв, че въобще не излиза самия букет с иптв каналите в приемника! Мхм... Еми... Може и аз да бъркам някъде или пък да е друг начина на самото качване в приемника, но ако има друг начин, ще те помоля да го споделиш. Иначе пробвах и с плъгина предоставен от колегата @yavor1, но при него положението е подобно. В смисъл такъв, че след като направих необходимите настройки, в самия плъгин не ми дава да избера друго място за инсталиране освен директорията .tmp и следователно ми изписва, че няма намерен M3U плейлист. И така... Ами... Ок. Добре. Отново, ще чакам да се отзовеш, както и ти, така и други хора, които могат да ми помогнат. Благодаря предварително за пореден път. Чао засега. До скоро. : )))) ; ))))
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19-07-2018
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Обясних ти как става с плъгина, може да кажеш на колегите кое как къде те стяга чепика
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
Бобсано (19-07-2018)
  #6  
Стар 20-07-2018
Вито Вито не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: На селото с ГолеМата пАница
Мнения: 652
Благодари: 40
Получил благодарност:
973 пъти в 222 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобсано Вижте мненията
Здравейте отново, колеги. Значи. Пускам тази тема, защото все още имам проблеми със сегашния ми ИПТВ доставчик. Та, в тази връзка си търся нов ИПТВ провайдер, обаче с няколко условия! Ами... Условията са свързани с това, че искам, ако е възможно след като намеря подходящото ИПТВ, да мога да тествам за няколко дни въпросните ИПТВ канали. Също така държа ИПТВ сървъра да предлага услугата за поддръжка на Енигма2 платформата. А и не на последно място по важност разбира се като условие е да има опция за успешно правене на записи от самите ИПТВ канали. Трябва да кажа, че въпросното ИПТВ, което търся е срещу заплащане от моя страна, разбира се. И така... Еми... Общо взето това е, което търся за момента. Ок. Добре. Ще чакам за отговори от ваша страна. За връзка с мен - ЛС, тук в темата или Скайп - dandil.stoqnov. Благодаря предварително на отзовалите се. Чао засега. Лек ден. До скоро. : )))) ; ))))
За съжяление условията ги поставят провайдърите.Ти или се съгласяващ с тях или си търсиш друг.Всички предлагат тест но не 2-3 дена.Има който предлагат седмица за по ниска цена да кажем 5 евро.Всички дават m3u за Енигма 2.Не ти илиза след корекция с dreambox edit вертотно защото m3u не ти е userbouqet.tv.Вероятно е за използване с Xtream .Там нещата са по сложни и не можеш да правиш корекции,ами трябва с Xtream да правиш корекции.Най горе има банер в форума.
__________________
Uclan 4K pro
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Вито за този полезен пост :
Бобсано (20-07-2018)
  #7  
Стар 28-07-2018
Бобсано Бобсано е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Smile

Здравейте отново, хора. Ами... Пиша отново тук, защото все още не мога да намеря ИПТВ оператор, който да ми предостави услугата и който да отговаря на изискванията ми. Иначе тествах един, два ИПТВ доставчика, но за съжаление при тях си стоят проблемите със записите. И така... Еми... Ще съм много благодарен, ако някой човек, успее да се свърже с мен и е сигурен, разбира се, че и записите ще работят. Мхм... Ок. Добре. Отново, ще чакам за включвания и отговори от ваша страна. Чао засега. Лека вечер. До скоро. : ))))) ; )))))
Отговори с цитат
  #8  
Стар 08-05-2021
Бобсано Бобсано е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Smile

Здравейте отново, колеги! Пиша отново тук в темата, защото отново си търся ИПТВ доставчик с няколко условия и изисквания. И така... Ок. Добре. Благодаря много на всички хора, които ще се отзоват. До скоро. : ))))) ; )))))
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14-05-2021
aandreevbg aandreevbg не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 259
Благодари: 4
Получил благодарност:
98 пъти в 58 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране Пиша отново тук в темата, защото отново си търся ИПТВ доставчик с няколко условия и и

Не можа ли разбереш, че няма такова чудо - да ти записват всички канали е нерентабилно, а за платените ще има проблеми с права, ако е легален доставчик.
По-скоро си промени критериите.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на aandreevbg за този полезен пост :
Бобсано (14-05-2021)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ИПТВ, търся, условия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Булсат ИПТВ и Елементал ИПТВ - ПРЕМИУМ пакети явор73 IPTV (Internet Protocol Television) 0 13-03-2018 10:17
търся ИПТВ за тест chobanci IPTV (Internet Protocol Television) 3 04-05-2015 09:01
NET 1 общи условия телеман Оператори в гр. СОФИЯ 3 10-10-2014 23:42
търся работещ ИПТВ плейлист за бг програми chobanci IPTV (Internet Protocol Television) 0 17-06-2014 16:20
Избор на HD приемник - две условия. Термо ДРУГИ 16 27-01-2012 20:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.