The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 22-06-2014
preslav preslav не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,479
Благодари: 168
Получил благодарност:
420 пъти в 273 поста
Сваляния: 271
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм сигурен,че вече е бръкнал в тв-то.
  #32  
Стар 22-06-2014
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от preslav Вижте мненията
Аз съм сигурен,че вече е бръкнал в тв-то.
-да , трябва много да внимава щото има уловки:
Цитирай:
Внимание!
Моля, имайте предвид, че не можете да използвате стоки, които сте получили, преди да решите да се откажете от покупката. Правото на отказ съществува, за да ви позволи да разгледате продукта по същия начин както в магазин, а не за да го използвате безплатно в продължение на 14 дни.
-за това ако го върне с куриер поне няма да го изнудват!
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!

Последно редактирано от gentu : 22-06-2014 на 01:30
  #33  
Стар 22-06-2014
Юли Костов Юли Костов не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 77
Благодари: 27
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Добреее. Доста неща се изписаха с много полезни отговори. Та по реда отгоре надолу:
@preslav
Меря входа с мултицет за напрежение, не защото не знам че е пасивна LC верига, а защото очаквам при евентуален пробив да установя някаква утечка. При липса на такова, значи поне няма пробив. Но такъв пробив щеше да покаже и ако имаше някакво съпротивление там, по-ниско от безкрайност. Затова и мерих за напрежение във входа за антената.
Това за варикапите е ясно. Без тях, модерните тунери /тюнери е по правилно/ нямаше да съществуват. Учил съм го преди години и не ми е нещо ново под слънцето.
@gentu
Не знаех че има такава промяна в срока за връщане на онлайн покупки. Заблуди ме продавача, който бе отбелязал изрично в сайта си, че имам право да върна продукта в 7 дневен срок. Като забележи - ако не съм го отварял и разпечатвал или нарушил търговският му вид, за да може после стоката да се продаде.
Че как при тия условия ще мога да го разгледам дори. Мен не ме интересува опаковката и как е опакован, а как работи. Иначе какво- сядаме вечер пред опакованата стока и я разглеждаме две седмици... Нали трябва да го включа, да го проверя за дефекти, дали отговаря на спецификациите и техн. норми обявени от производителя /продавача/, тоест да го изпробвам. И щом тоя срок е две седмици, тоест аз мога през тия две седмици да го пробвам /тествам/. Да го гледам запечатан ли само тия две седмици. Малко ми се струва нелепо. И още нещо в тоя ред на мисли. Не значи ли това, тоя срок де, че през тия две седмици ако се повреди не мога да го върна. Ами нали е за проба срока. Също така къде пише, че аз тръгвайки сутринта трябва да издърпвам кабела на антената, а вечер да го слагам, да не би случайно да го удари гръм. Е това не би ли трябвало да е подсигурено в известен смисъл от производителя. Кой луд сутрин си издърпва антените и щепселите на изключените уреди. Нали затова има стендбай. Къде тука се прилага въпросният член от тоя закон и как ме защитава той, от некадърни производители? А щом се е поведил за два дена само и искат за него 1400лв, значи че не само са некадърни, ами и мошеници. Къде тука е правото на потребителя според идеите на Европейският съюз. Там в директивата е казано, че след като им плащам с пари, аз трябва за парите си да получа качество!!! Не боклук който се разваля за два дена.

Както и да е. Не, не съм още го отварял колега gentu. Въпреки че ме гложди тъй отвътре. Ама нейсе, ще го дам за ремонт първо.
И какво имаш в пред вид, че като го върна с куриер няма да ме изнудват. Как да го върна? Да се пазаря с тях - връщам го- не недей го връща. Ами купих го и се развали след два дена. Баси, аз ко съм виновен. Ами що продават нещо което лесно се разваля. Стария Самсунг 40' LCD, 6 години го удряха гръмотевици и нищо му няма. Значи ли, че взимаш някакъв уред от онлайн магазин, той се разваля след два дена и нямаш право да го върнеш.
Всичко това обаче, още в понеделник ще попитам в местния КЗП. Ще им задам всички тия въпроси, за да стане ясно какво адже.а имат в предвид да го разглеждам цели две седмици. Че аз ако е за разглеждане и два часа ми стигат. Нали така. Айде лягайте си, утре пак ще говорим

Последно редактирано от Юли Костов : 22-06-2014 на 02:30
  #34  
Стар 22-06-2014
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Юли Костов Вижте мненията
Добреее. Доста неща се изписаха с много полезни отговори. Та по реда отгоре надолу:
@preslav
Меря входа с мултицет за напрежение, не защото не знам че е пасивна LC верига, а защото очаквам при евентуален пробив да установя някаква утечка. При липса на такова, значи поне няма пробив. Но такъв пробив щеше да покаже и ако имаше някакво съпротивление там, по-ниско от безкрайност. Затова и мерих за напрежение във входа за антената.
Това за варикапите е ясно. Без тях, модерните тунери /тюнери е по правилно/ нямаше да съществуват. Учил съм го преди години и не ми е нещо ново под слънцето.
@gentu
Не знаех че има такава промяна в срока за връщане на онлайн покупки. Заблуди ме продавача, който бе отбелязал изрично в сайта си, че имам право да върна продукта в 7 дневен срок. Като забележи - ако не съм го отварял и разпечатвал или нарушил търговският му вид, за да може после стоката да се продаде.
Че как при тия условия ще мога да го разгледам дори. Мен не ме интересува опаковката и как е опакован, а как работи. Иначе какво- сядаме вечер пред опакованата стока и я разглеждаме две седмици... Нали трябва да го включа, да го проверя за дефекти, дали отговаря на спецификациите и техн. норми обявени от производителя /продавача/, тоест да го изпробвам. И щом тоя срок е две седмици, тоест аз мога през тия две седмици да го пробвам /тествам/. Да го гледам запечатан ли само тия две седмици. Малко ми се струва нелепо. И още нещо в тоя ред на мисли. Не значи ли това, тоя срок де, че през тия две седмици ако се повреди не мога да го върна. Ами нали е за проба срока. Също така къде пише, че аз тръгвайки сутринта трябва да издърпвам кабела на антената, а вечер да го слагам, да не би случайно да го удари гръм. Е това не би ли трябвало да е подсигурено в известен смисъл от производителя. Кой луд сутрин си издърпва антените и щепселите на изключените уреди. Нали затова има стендбай. Къде тука се прилага въпросният член от тоя закон и как ме защитава той, от некадърни производители? А щом се е поведил за два дена само и искат за него 1400лв, значи че не само са некадърни, ами и мошеници. Къде тука е правото на потребителя според идеите на Европейският съюз. Там в директивата е казано, че след като им плащам с пари, аз трябва за парите си да получа качество!!! Не боклук който се разваля за два дена.

Както и да е. Не, не съм още го отварял колега gentu. Въпреки че ме гложди тъй отвътре. Ама нейсе, ще го дам за ремонт първо.
И какво имаш в пред вид, че като го върна с куриер няма да ме изнудват. Как да го върна? Да се пазаря с тях - връщам го- не недей го връща. Ами купих го и се развали след два дена. Баси, аз ко съм виновен. Ами що продават нещо което лесно се разваля. Стария Самсунг 40' LCD, 6 години го удряха гръмотевици и нищо му няма. Значи ли, че взимаш някакъв уред от онлайн магазин, той се разваля след два дена и нямаш право да го върнеш.
Всичко това обаче, още в понеделник ще попитам в местния КЗП. Ще им задам всички тия въпроси, за да стане ясно какво адже.а имат в предвид да го разглеждам цели две седмици. Че аз ако е за разглеждане и два часа ми стигат. Нали така. Айде лягайте си, утре пак ще говорим
Цитирай:
Но го порази Божият гняв. В бурите във Варна. Няма никакви следи, работи си, но тунера му е аут.
Нали беше изгорял след буря, а сега искаш да се самозаблудиш, че се е повредил от самосебе си.

Глупости на търкалета, какво си заблуждаваш гузната съвест. Прочети гаранционната карта преди да блещиш, че никъде не пишело да се изключва като има бури.

Бъди зрял човек и го занеси в сервиза и обясни какво е станало, вместо да хитруваш като "дрът циганин".

Ще го пратиш на продавача той ще го прати за проверка в сервиза, ще видят овъглените елементи в тунера и вероятно и след него и ще си платиш куриера в двете посоки и ремонта.
Те в сервиза не са виждали сигурно телевизори на които всичко им е ок само без тунера и то скоро донесени след бури.
Много си наивен, пич.
Работил съм в телевизионен сервиз и ти гарантирам че колегите не пасат трева.

Никой в нормална държава в Европейският съюз, няма да тръгне да хитрува и да лъже като теб за такива неща, те за това не са на токова дередже каквото е в България.

Като не ти се изключва сутрин, му правиш застраховка и ще спиш спокойно, това може да го запомниш за следващият път.
  #35  
Стар 22-06-2014
Юли Костов Юли Костов не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 77
Благодари: 27
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

@турбо
Говорих по принцип по-горе. Не визирах себе си за да ме наричаш лъжец. Точно такъв не съм. Коментирах правото на връщане само. За Какво и Как се прилага то и защо ни е даден тоя срок като потребители. Никъде не съм казал че ще го връщам и ще лъжа. Има го като идея от много хора, но не ми е в стила. Само, че като ми обадят едни 500-600лв за ремонт, като може да се размине и само със ремонт на тюнер, ще се замисля. Сервизите са лъжци. Гледат да те прекарат, да си платиш скъпа част /дъно/ и чао. Аз правя компютри. Също сме колеги. Значи ли това, че заради изгорял чип на хубаво дъно, ще сменя целия комп на клиента с нов, а няма да заменя чипа. Като са сервиз и то на LG трябва да имат техника. Колега мой има сервиз малък в едно не голямо помещение, но се е погрижил за всякаква и много скъпа техника. Пример: Не сменя дъно на лаптоп, за повреден биос или гръмнал лан от буря. Разпоява, префлашва, сменя чипа и цената е до 80лв. Напълно поносимо. Така, че замисли ли се каква е разликата сега, след като могат да ремонтират тюнера за 50-100лв да речем. Мисли преди да пишеш. Ама не, те са LG великия сервиз които сменят дъна за всяка авария и те коват безусловно. Айде стига и да не се обиждаме, става ли. Не пасем трева за да се съгласяваме с лъжите им в сервиза и некадърността им.
Говорих по горе в коментара си, ако примерно не разбираме, обикновени потребители сме и ситуацията е такава - излизаме сутрин на работа, не знаем какво става вън, както бе и в моя случай щото прекарвах интернет през гаража на един хотел, връщаме се у дома и телевизора не работи. Къде тука съм лъжец. Или това, че разбирам ме прави автоматично такъв. Така казано не би ли всеки на мое място го върнал с думите - Ми върнах се от работа и не работи. И след като не разбира - отстоява на принципите си. Но аз разбирам, схващам ситуацията и съм лъжец. Не хитрувам колега, а искам просто не тъпите им реклами които ме заблуждават със супер технологиите си, а внимание - Като имат скъпи технологии да си предвидят и скъпи защити в продуктите си. Забележи, че тюнера не е овъглен, а е лек пробив само и съм сигурен, че в началната към антената верига. Тунера си работи, търси програми но няма сигнал. Ако бе овъглен, нямаше да работи и нито ръчното нито авт. търсене. Хайде и със здраве.
  #36  
Стар 22-06-2014
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Юли Костов Вижте мненията
@турбо
Говорих по принцип по-горе. Не визирах себе си за да ме наричаш лъжец. Точно такъв не съм. Коментирах правото на връщане само. За Какво и Как се прилага то и защо ни е даден тоя срок като потребители. Никъде не съм казал че ще го връщам и ще лъжа. Има го като идея от много хора, но не ми е в стила. Само, че като ми обадят едни 500-600лв за ремонт, като може да се размине и само със ремонт на тюнер, ще се замисля. Сервизите са лъжци. Гледат да те прекарат, да си платиш скъпа част /дъно/ и чао. Аз правя компютри. Също сме колеги. Значи ли това, че заради изгорял чип на хубаво дъно, ще сменя целия комп на клиента с нов, а няма да заменя чипа. Като са сервиз и то на LG трябва да имат техника. Колега мой има сервиз малък в едно не голямо помещение, но се е погрижил за всякаква и много скъпа техника. Пример: Не сменя дъно на лаптоп, за повреден биос или гръмнал лан от буря. Разпоява, префлашва, сменя чипа и цената е до 80лв. Напълно поносимо. Така, че замисли ли се каква е разликата сега, след като могат да ремонтират тюнера за 50-100лв да речем. Мисли преди да пишеш. Ама не, те са LG великия сервиз които сменят дъна за всяка авария и те коват безусловно. Айде стига и да не се обиждаме, става ли. Не пасем трева за да се съгласяваме с лъжите им в сервиза и некадърността им.
Говорих по горе в коментара си, ако примерно не разбираме, обикновени потребители сме и ситуацията е такава - излизаме сутрин на работа, не знаем какво става вън, както бе и в моя случай щото прекарвах интернет през гаража на един хотел, връщаме се у дома и телевизора не работи. Къде тука съм лъжец. Или това, че разбирам ме прави автоматично такъв. Така казано не би ли всеки на мое място го върнал с думите - Ми върнах се от работа и не работи. И след като не разбира - отстоява на принципите си. Но аз разбирам, схващам ситуацията и съм лъжец. Не хитрувам колега, а искам просто не тъпите им реклами които ме заблуждават със супер технологиите си, а внимание - Като имат скъпи технологии да си предвидят и скъпи защити в продуктите си. Забележи, че тюнера не е овъглен, а е лек пробив само и съм сигурен, че в началната към антената верига. Тунера си работи, търси програми но няма сигнал. Ако бе овъглен, нямаше да работи и нито ръчното нито авт. търсене. Хайде и със здраве.
Цитирай:
Никъде не съм казал че ще го връщам и ще лъжа. Има го като идея от много хора, но не ми е в стила.
Май ти е много къса паметта или така ти изнася в момента.
Цитирай:
От тук нататък вариантите за мен са само два - или в сервиз с невинно изражение - "ами както работеше и спря" или отваряне и опит за смяна.

Според закона за защита на потребителите и според продавача, този срок е 7 дена. И това ми мина през акъла, но... Днес е събота, а аз го получих в понеделник през онлайн магазин. Поръчан е предният петък. Няма забележка друга, за която да се хвана и да претендирам връщане. Но и не знам. Мисля по тоя вариант и дали утре да не го натоваря на "обратния влак" . Ще измъмря нещо от сорта на - Ми не съм доволен спрямо рекламата и спецификациите и реалните данни. Тоя едноседмичен срок за онлайн покупките, би следвало да изтече сега в понеделник. Тоест 7 дни след получаването и деня на плащане. Даже и касов бон не са ми дали, а само разписка за платена сума през спиди и гаранционна карта. Наистина едва ли ще гледат точно тунера. То всичко си му работи.
Съвременната техника е направена да работи на модулен принцип. Това с запояването и разпояването е в рамките на ремонт тип домашент майстор или сервиз буташ колкото за оцеляване - да купи чипче от e-bay и да го преродаде.
Ако сервиза е легитимен и официален, а не такива които хитруват, цената на ремонта ще е нормална и трябва да ти представят фактура с цена на компонентите и труда.

Ти ремонтирал ли си тунер някога, със сигурност не си, така че стига си фантазирал. Тунер се сменя не се отремонтира. Може да се отремонтира, но е на късмет да му се напаснатат елементите ако не е изгоряла само интегрална схема.

Можеш да пишеш и на LG да направят супер модел за теб с хиляда защити, но преди да им пишеш не забравяй, че целта им е да продават. Можеш да се радваш че е така и при компютрите, защото няма да има какво да презапояваш.

Цитирай:
Тая гръмотевична буря ме върна назад. Не само с телевизора, а и с друга техника. Сега в почивните дни възстановявам щетите.
След като писа че и други уреди са изгорели.
Ако искаш да се защитиш, първо електрическата мрежа у вас трябва да е ниво и трябва да си сложиш протектори на входният сигнал.

Последно редактирано от турбо : 22-06-2014 на 12:53
  #37  
Стар 22-06-2014
Юли Костов Юли Костов не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 77
Благодари: 27
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Айде, айде. Говориш колкото да се заяждаш или да се намираш на приказка. Ей такива като теб, които ползват разни цитати от постове и коментират после, без да вникнат в съдържанието, развалят всички форуми. Затова и българските форуми са се превърнали в хаос. Правиш една тема и се намират такива като теб, с цитатчетата си да коментират хората. Що не вникнеш в смисъла на това което писах, ами ме коментираш дословно. Щото не си способен да вникнеш в него и да разбереш същността на написаното.
Техниката била от модули. Къде в съвременните телевизори видя модули бе. Всичко е на една платка почти. Модул е видеокартата в компютъра ти. Както и дъската на тоалетната ти чиния. Те за това са та изгонили от сервиза, където си работил. Моля само по темата ако обичаш и не ме поднасяй насам натам. Аз не пиша в твоите теми, не осирай и ти моята. Ясен ли съм. Ти не разбираш смисъла и какво искам да кажа, а цитираш по същество като изваждаш така дадено нещо от един цитат, че да се загуби смисъла на целия абзац и после да го нагласиш според твоите представи и да можеш да се заяждаш. Айде пиши си в твоите теми занапред.
  #38  
Стар 22-06-2014
мнн мнн е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 740
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Явно си решил да пипаш гаранционна техника. Защо искаш да ти се месим?
Търсиш някой, с който да "споделиш" отговорността?
Човъркай на воля! Важното е да ти е кеф ;-)
  #39  
Стар 22-06-2014
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Юли Костов Вижте мненията
Айде, айде. Говориш колкото да се заяждаш или да се намираш на приказка.
Човеко , стига си философствал , имаш три варианта:
-връщаш го по процедурата която съм ти описал по горе - отказ от покупка
-връщаш го защото е дефектен и не можеш да го ползуваш с параметрите от описанието му - получена онлайн дефектна стока
-връщаш го защото е дефектирал в гаранционния срок - дефектирала стока в гаранция


п.п. - а за сервизите , никой няма да отваря тунер да види вътре дали е овъглен (още пък повече по първата процедура) а и ако е така то не би трябвало да работи нищо камо ли сканирането!!!
п.п. - а този над моя пост въобще не му обръщай внимание
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на gentu за този полезен пост :
Юли Костов (22-06-2014)
  #40  
Стар 22-06-2014
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Юли Костов Вижте мненията
Айде, айде. Говориш колкото да се заяждаш или да се намираш на приказка. Ей такива като теб, които ползват разни цитати от постове и коментират после, без да вникнат в съдържанието, развалят всички форуми. Затова и българските форуми са се превърнали в хаос. Правиш една тема и се намират такива като теб, с цитатчетата си да коментират хората. Що не вникнеш в смисъла на това което писах, ами ме коментираш дословно. Щото не си способен да вникнеш в него и да разбереш същността на написаното.
Техниката била от модули. Къде в съвременните телевизори видя модули бе. Всичко е на една платка почти. Модул е видеокартата в компютъра ти. Както и дъската на тоалетната ти чиния. Те за това са та изгонили от сервиза, където си работил. Моля само по темата ако обичаш и не ме поднасяй насам натам. Аз не пиша в твоите теми, не осирай и ти моята. Ясен ли съм. Ти не разбираш смисъла и какво искам да кажа, а цитираш по същество като изваждаш така дадено нещо от един цитат, че да се загуби смисъла на целия абзац и после да го нагласиш според твоите представи и да можеш да се заяждаш. Айде пиши си в твоите теми занапред.
Когато започнеш да го играеш собственик на форума, тогава може да нареждаш на хората къде да пишат или не. Това че не ти изнася какво пиша е друг въпрос, но аз си пиша точно по темата, за гръмналия ти телевизор, който се чудиш как да го пробуташ или да го оправиш. Няма да ти направя кефа да спра да пиша докато има какво да пиша.

Цитирай:
Те за това са та изгонили от сервиза, където си работил.
Ти изобщо познаваш ли ме? Нещо май ти вдигнах кръвното и започна да търсиш с персоналните нападки, с пълни измислици вместо реални факти. От никъде не са ме гонили, със сигурност имам много повече познания от теб в сферата на компютрите, електрониката и компютърните мрежи. Доказал съм се и в България и извън. Бих ти пратил CV то си, но с такива като теб какво има да комуникирам.

Цитирай:
Всичко е на една платка почти. Модул е видеокартата в компютъра ти. Както и дъската на тоалетната ти чиния.
Пълни глупости отново, ограмоти се преди да се излагаш с незнанието си.
Ето ти една произволна снимка, поне нещо да научиш.



Цитирай:
Човеко , стига си философствал , имаш три варианта:
-връщаш го по процедурата която съм ти описал по горе - отказ от покупка
-връщаш го защото е дефектен и не можеш да го ползуваш с параметрите от описанието му - получена онлайн дефектна стока
-връщаш го защото е дефектирал в гаранционния срок - дефектирала стока в гаранция


п.п. - а за сервизите , никой няма да отваря тунер да види вътре дали е овъглен (още пък повече по първата процедура) а и ако е така то не би трябвало да работи нищо камо ли сканирането!!!
Гледам дедко те е научил как да измамиш продавачите слушай го, ще просперираш. Срам ме е да се нарека Българин вече, заради това в което са се превърнали повечето. Хитреци на дребно без никакво достойнство и скрупули.

Последно редактирано от турбо : 22-06-2014 на 22:16
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
42lb571vzb, 42lb671vzb, lg, За, малко, Помощ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Малко помощ TRANSPORTER Обмяна на линии 15 20-06-2012 07:45
RAI 1,2,3-Малко помощ зизо Дъра-Бъра 2 31-07-2011 17:11
малко помощ старангел FERGUSON 2 11-04-2011 12:40
Малко помощ charlykayo САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 2 10-05-2010 19:12
Малко помощ carey КОМПЮТРИ и периферия 2 03-03-2009 10:37


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:20.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.