The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 15-09-2011
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране Нови условия за обновените тарифи Generation GLOBUL

С обновените абонаментни програми Generation GLOBUL клиентите на оператора вече ще разполагат с до 10 пъти повече включен трафик за мобилен интернет на максимална скорост на месец и неограничено потребление след това, както и ще могат да добавят към своя тарифен план допълнителни безсрочни пакети с минути за разговори към други мрежи, SMS или MMS или пакет минути за видеоразговори.

Абонатите на Generation GLOBUL могат да изберат пакет от 2000 минути за видеоразговори или пакет от 2000 SMS или MMS в мрежата на оператора за 1 лв. на месец. Абонаментът за допълнителен пакет от 30 SMS към всички други мобилни мрежи е 2,50 лв., а срещу 5 лв. на месец абонатите на Generation GLOBUL могат да разполагат с 30 минути за разговори с всички други мобилни и фиксирани мрежи.

Клиентите на тези абонаментни програми могат да добавят и пакет от 60 минути за разговори с валидност 24 часа в мобилната мрежа на GLOBUL на цена от 1 лв. на активация. Активирането на допълнителните пакети към абонаментните програми Generation GLOBUL става чрез изпращане на безплатен SMS с кода за активация на избрания пакет до кратък номер 1414.
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30-11-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

глобул и те са един дол дренки защото :

имам една абонаментна карта като я регистрирах на сайта им за справка на изразходвани минути всичко е на ред ,

обаче имам и друга карта към тях но предплатена специално я регистрирах и нея за да видя колко съм ползвал от минутите и какво ми показа познайте

!
НЯМАТЕ ДОСТЪП ДО ТАЗИ УСЛУГА!


Услугата е достъпна само за потребители на абонаментни програми.


а представете си че ако проверя от телефона колко ми е сметката

ми взима към 50 стотинки на обажадане на 123 !

това са другите обирджии като мтел може ли да няма опция за предплатена карта от уеб сайта да си проверявам разходите

а ако завънна оттелефона на за 1 месец по няколко пъти да проверя примерно 20 дена по 0.50 стотинки ....


хубаво че поне след всяко може обаждане ми съобщава колко ми остават но идеята е не да звъня на някого за да разбирам колко ми е сметката и минутите ми да намаляват а през сайта май пак искате да печелите на гърба на всички както все ми викате на предплатената карта " лоялни клиенти "


а вие колко сте лоялни ?


Глобул дано ви ГЛОБЯТ както за това и за играта 145 не ви ща милионите после няма да спа спокойно !!!


__________________
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30-11-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

А защо просто не си проверяваш сметката на *123#?
Ще те призова за в бъдеще да не спамиш в темите на колегите, а като имаш нещо да кажеш по друга тема просто си отвори нова тема в правилният раздел за това!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30-11-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

нали обясних

защото всеки път като съм на предплатена карта ми иска стотинки ами то така само за това ще ми отиде картата

извиниме че тук съм го написал но просто така в момента се получи след като тия направи ми вдигнаха адреналина


и като търсих къде не намерих специален раздел ако е имало

ще се опитам да не спамя но като не знам къде е првилното място и за това съм объркал
__________________
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
generation, globul, За, Нови, обновените, тарифи, условия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
GLOBUL прави подаръци по случай своята десета годишнина ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 07-09-2011 15:09
Globul сателитен оператор? rater Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 9 13-03-2011 19:59
Проблем с влизане във форума от 3G мрежа на Globul Devnull Новини и мнения 23 24-12-2010 11:06
Globul се обяви против монопола на БТК dsc GSM мобилни комуникации 0 22-11-2010 23:02
Тарифи на Николета Лозанова Джак Забавно 3 01-03-2010 21:27


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:54.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.