The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1581  
Стар 04-05-2013
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ще може ли да опишеш как се актуализира списък на Самсунг ЛСД и модул?
Не съм актуализирал нищо откакто съм взел модула.
Отговори с цитат
  #1582  
Стар 04-05-2013
Аватара на Cavalry
Cavalry Cavalry не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 816
Благодари: 99
Получил благодарност:
313 пъти в 171 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При мен на Панасоник има Настройки - DVB-C Меню Настройки - Актуализация на списъка (като запазва настройките). Потърси нещо подобно...
Отговори с цитат
  #1583  
Стар 04-05-2013
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При току що извършена ръчна настройка на честотата, където беше Canal+Fubol HD, сега вместо черен екран направо го прескача.
Къде трябва да бъде всъщност? Между кой и кой канал?
Отговори с цитат
  #1584  
Стар 04-05-2013
Аватара на Cavalry
Cavalry Cavalry не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 816
Благодари: 99
Получил благодарност:
313 пъти в 171 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При мен се появи на различно място след актуализацията, някъде 50-60 позиции напред, и пише Test+Futbol HD. Просто трябва да направиш актуализация на пълния списък с канали, не на отделна честота.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Cavalry за този полезен пост :
Досев (04-05-2013)
  #1585  
Стар 04-05-2013
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Cavalry Вижте мненията
Test+Futbol HD.
Аххх, мръсниците те! Къде било разковничето +
И Sport Klub HD станало D Sports HD - бахти врътките
Отговори с цитат
  #1586  
Стар 05-05-2013
Аватара на CuMo
CuMo CuMo не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 130
Благодари: 32
Получил благодарност:
28 пъти в 18 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Cavalry Вижте мненията
Много се дразня като има смущения по HBO HD пакета, макар и кратки и да отминават. Не знам защо се получава така, нали се взимат по оптика каналите.
И при мен е същото - подписах нов договор от 1 май и си пуснах HBO HD.Толкова време чаках да си пусна 4-те канала,а сега съм тотално разочарован от тези смущения и накъсване на картината постоянно,въобще не става за гледане,много се дразня.Идваха техници и както се очакваше не остановиха проблем-чист сигнал(около 100),ниво грешка бит-0.Не знам дали навсякъде е така,но ако не го оправят ще се налага да променям договора.
Отговори с цитат
  #1587  
Стар 05-05-2013
Аватара на Cavalry
Cavalry Cavalry не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 816
Благодари: 99
Получил благодарност:
313 пъти в 171 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е това е много, постоянно да ти се развалят, въобще не е нормално. При мен не са се разваляли за по-дълго от 10 минути и смущенията не са се случвали в поредни дни, по-скоро на някъде 10 дни веднъж. Явно е до квартала, но ако имат проблем с HBO HD пакета трябва много сериозно да си го погледнат. Пускай SD вариантите, докато има смущения по HD програмите, надявам се не ти се развалят и те.
Отговори с цитат
  #1588  
Стар 05-05-2013
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При мен проблем с НВО ХД пакета има само понякога и те около полунощ за 10-тина минутки. Основно Синемакс ХД е проблемен и накъсва около 0:30ч. - но това е кратко около 10 мин. и не всяка вечер. А и в твърде негледаем час.

По-лошото е че НВО каналите в прайм тайм от 20 до 0 ч. вече 3 месеца дават само драми
Отговори с цитат
  #1589  
Стар 05-05-2013
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абе вие пенсионери ли сте или какво, ама че дедовски форум стана...

На единия му секат каналите, ами ОК, и на мен ми насичат, затова днес се обадих в МСАТ и попитах, казаха, че е централен проблема, работи се по въпроса, по лесно ви е да изпишете 2 страници с глуспости и догатки, отколкото да звъннете един телефон за 2 минути.

На другия не му харесвала програмата... ами съжалявам, че няма плоски, тъпи американски екшъни, за тях си има битивита и диеми, аз гледам драми, обичам истинско кино с истинските неща от живота и се радвам, че има такива филми, все пак IQ коефициента е нещо индивидуално, няма как да съобразят програмата с всички...

Аман, отварям форума вече много рядко за да не си хабя нервите, и колкото пъти се зачета все се заричам че пиша за последно....
Отговори с цитат
  #1590  
Стар 05-05-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
по лесно ви е да изпишете 2 страници с глуспости и догатки, отколкото да звъннете един телефон за 2 минути
Във форума далеч повече хора ще разберат за проблема, пък и може някои от отговорните да четат и да си направят сметката. Пък и писането е безплатно, докато говоренето по телефона се таксува

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
На другия не му харесвала програмата... ами съжалявам, че няма плоски, тъпи американски екшъни, за тях си има битивита и диеми, аз гледам драми, обичам истинско кино с истинските неща от живота и се радвам, че има такива филми, все пак IQ коефициента е нещо индивидуално, няма как да съобразят програмата с всички...
Хаха, питай хорицата в Сърбия, Либия, Сирия, Израел, Афганистан, Ирак и т.н дали имат същото мнение за американските екшъни като теб. И те, както в драмите, може да съдържат доста "истински" неща от живота

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Аман, отварям форума вече много рядко за да не си хабя нервите, и колкото пъти се зачета все се заричам че пиша за последно....
И аз все така си викам- даже понякога се заричам да помоля да ми трият акаунта... ама знае ли човек- може да ми се наложи помощ, тъй онуй, и викам, че по-добре да седи...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cable, msat, Канали, на, Параметри, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 9 (0 членове и 9 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите канали на DCC-Пловдив Pevge Оператори в гр. ПЛОВДИВ 769 22-06-2023 11:06
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 18:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 21:19
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:26.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.