The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 02-06-2016
dhddhd dhddhd не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 66
Благодари: 10
Получил благодарност:
11 пъти в 10 поста
Сваляния: 66
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dhddhd Вижте мненията
Тия дни очаквам фактура.
Правил съм същото като теб, но в Италия, Германия и Унгария.
Ще пиша...
При мен фактурата е наред.
Явно след реалното използване оператора е решил да те товари. Защо не опиташ докато си БГ да изключиш данните за ден/два и да видиш ще имаш ли потребление от по 1КВ.
Учудих се, че изходящите ми обаждания от чужбина се регистрираха с друг номер в БГ: +359883008833, а звънеше и viber-а, който е инсталиран на различни устройства, от това в което е картата с номера.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 02-06-2016
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

В роуминг, периодично се появява прозорец на дисплея, който съобщава, че данните са деактивирани. Не е достатъчно активиране със случайно или умишлено слагане на отметка, защото следва втори прозорец, изискащ потвърждение. Провери, дали случайно не си забранил изскачането на този втори прозорец и ако да, махни отметката или направи пълен ресет на телефона. Скрийншотове мога да ти пратя другата седмица, като изляза пак.
Ако не е това, аз бих проверил дигитайзера на дисплея за проблем. Или бих върнал стария андроид. По някаква причина, откакто минах аз от 5 на 6, мистериозно ми се намалява силата на звука за звънене. Забелязах, че са активирали нов прозорец за настройка на проклетото звънене, появяващ се на дисплея, както този за данните в роуминг, но незащитен с предупреждение.
И забрави жалби към мътела, causa perduta. Парите от фактурата ти са вече усвоени.
Успех!
__________________
ЕКЗОРСИСТ

Последно редактирано от dodo_pv : 02-06-2016 на 20:06
Отговори с цитат
  #13  
Стар 02-06-2016
petar258 petar258 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: Бургас
Мнения: 743
Благодари: 16
Получил благодарност:
142 пъти в 103 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Настройките за интернет са на още две места освен бутона "мобилни данни" - данни в роуминг и бутон синхронизиране. Не ми е ясно дали е възможно да дътпа нещо ако някои от тях са разрешени. Но е твърде вероятно мтел просто да са надписали сметката - доказването на неползване на интернет е мисия невъзможна за клиента и думата на едрия бизнес у нас винаги е над думата на клиента. Клиента винаги е крив.
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg uploadfromtaptalk1464890599021.jpg (44.6 КБ, 50 разглеждания)
Тип файл: jpg uploadfromtaptalk1464890607135.jpg (56.2 КБ, 52 разглеждания)
Отговори с цитат
  #14  
Стар 02-06-2016
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Или бих върнал стария андроид. По някаква причина, откакто минах аз от 5 на 6, мистериозно ми се намалява силата на звука за звънене. Забелязах, че са активирали нов прозорец за настройка на проклетото звънене, появяващ се на дисплея, както този за данните в роуминг, но незащитен с предупреждение.
Петко пак пишеш за личните си проблеми, без да прочетеш/вникнеш какво са писали хората.

@Стояне, нокия с фенерче брат, това е твоят телефон
Отговори с цитат
  #15  
Стар 03-06-2016
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petar258 Вижте мненията
Настройките за интернет са на още две места освен бутона "мобилни данни" - данни в роуминг и бутон синхронизиране. Не ми е ясно дали е възможно да дътпа нещо ако някои от тях са разрешени. Но е твърде вероятно мтел просто да са надписали сметката - доказването на неползване на интернет е мисия невъзможна за клиента и думата на едрия бизнес у нас винаги е над думата на клиента. Клиента винаги е крив.
Никое от приложенията не може да дърпа данни в роуминг, ако липсва отметката за разрешаването им. По принцип, не става с еднократно или случайно натискане. Иска се и потвърждение. А веднъж изключени, не могат да се пуснат сами.
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
  #16  
Стар 03-06-2016
Глаголица Глаголица не е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 772
Благодари: 117
Получил благодарност:
305 пъти в 171 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Жалбата не е кауза пердута, защото на баща ми му махнаха таксуваните по подобен начин килобайти, но неговите не от роуминг, а в България.

Във фактурата ги имаше на всеки час през нощта по некой и друг килобайт ей така без да е ясно как и защо. Неговият план не включва данни та не беше малка сумата.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 03-06-2016
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ей ся си взимам кафе и сядам да пиша жалбата. Утре ще я подам в офиса в моя квартал.

Задължен съм да възразя и да разбера какво се е случило. Ще видим какво ще стане.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 03-06-2016
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Глаголица Вижте мненията
Жалбата не е кауза пердута, защото на баща ми му махнаха таксуваните по подобен начин килобайти, но неговите не от роуминг, а в България.
Не беше кауза пердута, но преди време. Би ли споделил точно преди колко време е бил този случай? Защото в началото на м.Март тази година в Дирекция Обслужване клиенти беше уволнен един от най-читавите директори, които тази кампания е имала през годините и беше довлечена и назначена една, ще ползвам най-меката дума, кучка от Виваком. А под нейно ръководство вече жалбите не са кауза пердута, вече са много повече
Отговори с цитат
  #19  
Стар 03-06-2016
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз подготвих жалбата, тринадесет параграфа на две страници. Към нея ще приложа и извлечението с интернет връзките, срещу които възразявам. Тая вечер/утре сутрин ще я подам.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 03-06-2016
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Ей ся си взимам кафе и сядам да пиша жалбата. Утре ще я подам в офиса в моя квартал.

Задължен съм да възразя и да разбера какво се е случило. Ще видим какво ще стане.
Не е зле да пишеш и на КЗП. Имат електронна форма за подаване на жалби.
Или пусни оплаквнето до Мтел, но сложи в копие КЗП.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
1КБ, връзки, данни, изкл, мобилни, Мтел, но, роуминг


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
GSM офанзива срещу евтиния входящ роуминг ТИНТИН GSM мобилни комуникации 22 03-05-2012 20:41
Призоваха за отваряне на всички Wi-Fi връзки ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 0 27-10-2011 16:27
Урок № 3: Инсталиране на мрежовите връзки. nikec Уроци по Dreambox 0 10-07-2009 16:16
Урок № 3: Инсталиране на мрежовите връзки. nikec Уроците на Nikec 0 10-07-2009 16:16
Platforma HD/DV - актуални данни Джак НОВИ ЧЕСТОТИ 17 15-05-2009 10:05


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.