The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #3571  
Стар 07-10-2020
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.ivanov Вижте мненията
Ако беше така, Булсата щяха да са милионери.... масата гледа тънка лайсна ако може без пари. И същите скъсани са си и на вънка на баце избирателите.
От опит ли го казваш или гадаеш?Аз познавам поне 50 човека в чужбина които си плащат пълен пакет за по една година!Какво общо има баце,избиратели и т.н.
Едит,всъщност боли ме ... кои кво,фактите са си факти а те са очаквайте скоро,ама не беше и септември,смешни аматиори!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на фокус за този полезен пост
wisco (08-10-2020), Иван1958 (08-10-2020)
  #3572  
Стар 07-10-2020
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,892
Благодари: 1,726
Получил благодарност:
5,186 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Колега,успокой се,никой в чужбина не е тръгнал да си пуска неосат!Те пращят от абонати и закакво ще са им едни 200 000 клиента!
фикус,знаем какви абонати са в чужбина!всички 2-3-4 приемници са "навън" за по 3лв на месец!основния-при мама и тате на село!айде да не се залъгваме!
Отговори с цитат
Следните потребители (7) благодарят на Veskop за този полезен пост
AstraK (07-10-2020), d.ivanov (07-10-2020), ivan_sv (07-10-2020), polomski (08-10-2020), teolink (13-10-2020), uplevel (08-10-2020), зизо (08-10-2020)
  #3573  
Стар 07-10-2020
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
От опит ли го казваш или гадаеш?Аз познавам поне 50 човека в чужбина които си плащат пълен пакет за по една година!Какво общо има баце,избиратели и т.н.
Едит,всъщност боли ме ... кои кво,фактите са си факти а те са очаквайте скоро,ама не беше и септември,смешни аматиори!
Общото е репликата "Аз съм прост и вие сте прости..." та в стила български нека се оплюе всичко ново, нека минем метър с ниски такси на БГ оператори зад граница, после избираме някой прост колкото нас, след това разказваме на децата и внуците как държавата лоша и прочие...

По темата, хората пуснаха повече HD канали, отколкото някой БГ оператор някога е пускал тук, намериха се обаче хора които да оплюват нон стоп, следя темата от началото... първо що това и онова, после липсвал еди кой си канал, а сега слаб бил сигнала извън БГ, в крайна сметка просто е спорт да се оплюва... спомням си как се оплюваше СателайтБГ много преди да фалира....

Каквито сме ние, такива и ни управляват, такъв е и пазара, колегата много хубаво даде примера с Нетфликс.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на d.ivanov за този полезен пост
SERHI1970 (07-10-2020), Лина17 (08-10-2020), сонисат (08-10-2020)
  #3574  
Стар 07-10-2020
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
фикус,знаем какви абонати са в чужбина!всички 2-3-4 приемници са "навън" за по 3лв на месец!основния-при мама и тате на село!айде да не се залъгваме!
Viskol,vямам такива впечатления,повечето са си взели и си плащат за година,ама дори да са по 3 лева щом нв им трябват няколко милиона лева от тия по 3 кинта,явно нямат проблем!
__________________
На похлупака му намерих глупака!

Последно редактирано от фокус : 07-10-2020 на 23:33
Отговори с цитат
  #3575  
Стар 07-10-2020
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.ivanov Вижте мненията
Общото е репликата "Аз съм прост и вие сте прости..." та в стила български нека се оплюе всичко ново, нека минем метър с ниски такси на БГ оператори зад граница, после избираме някой прост колкото нас, след това разказваме на децата и внуците как държавата лоша и прочие...

По темата, хората пуснаха повече HD канали, отколкото някой БГ оператор някога е пускал тук, намериха се обаче хора които да оплюват нон стоп, следя темата от началото... първо що това и онова, после липсвал еди кой си канал, а сега слаб бил сигнала извън БГ, в крайна сметка просто е спорт да се оплюва... спомням си как се оплюваше СателайтБГ много преди да фалира....

Каквито сме ние, такива и ни управляват, такъв е и пазара, колегата много хубаво даде примера с Нетфликс.
Това е доста еретично изказване,бих помислил,че ти дават някой лев за да ги хвалиш,ама то лошо няма,те едни там на жълтите павета в центъра на софия за по петдесетарка го обърнаха на бира-скара та станахме пак за смях на цял свят!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
  #3576  
Стар 08-10-2020
Stuka Stuka не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 57
Благодари: 121
Получил благодарност:
43 пъти в 16 поста
Сваляния: 74
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.ivanov Вижте мненията
Ех, злоба, злоба..

Аз пък живея във Варна и при дъжд и облаци не ми е спирал Неосата, не виждам и никакво перде, може би защото Панасоника ми прави добра обработка, не виждам какво си приказваме общи приказки.

Нямало в Германия, нямало в Обединения Кенеф, ами то си пише че услугата е само за България, това че някой се е направил на тарикат и вместо 60£ за скай иска да гледа мачове за 26лв си е негов проблем . Като вземаш заплата на чужденец , плащай си като такъв.
Ти па много разбираш от ценообразуването на Скай, около 60 паунда ти се водише пълният пакет, но дербитата се плащаха по 5 паунда на мач. Стигал съм до 110 паунда на месеца заради мачовете.
Стой си във Варна и не ми обеснявай за цените в Обединения Кенеф.
Не знам какво ви пречат българите в чужбина, те са най-добрите клиенти на сателитните оператори, защото плащат веднъж в годината за 12 месеца. Това спомага да се намали и общата цена на услугата, която ползваме всички.
Не сме като някой смешковци, да си плащаме месец за месец спортните канали на Домуса и лятото да се кефим за спестените 3х8 лева, щот тогава нямало първенство и давали повторения.
Отделно, големите критици на Булсат И Неосат ги видяхме в темата за гаргата, как плащат по две долърчета на месец, а претенции и критики към операторите, все едно плащат по 200 лева. И Неото когато почна, питаха ще има ли концерт на кака Шер.
Аз имам 4 приемника на мое име, нито един не е "на село при мама и тате", булсата знаят за това, питали са ме, щом за тях не е проблем, значи проблем няма.
Поне не крада от техният труд, както гореспоменатите съдрани шушляци!
П.С. Единстено от английските канали сега гледам само Dave, който е изцяло комедиен, мачове от 2 години съм спрял да ги гледам, нищо че ги плащам за цяла година.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Stuka за този полезен пост
vasilstf (08-10-2020), wassl (08-10-2020), Иван1958 (08-10-2020)
  #3577  
Стар 08-10-2020
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Щом живееш там, плащай си като тамошен. Факта че не го правиш те слага в графата да шушляците, аз лично 1 лев за шер не съм дал, и до момента плащам на 2 оператора и не се оплаквам, все едно англичаните в БГ да реват че няма обхват на 28.2 с 60см паница в село Долна Малина. Ами като си дошъл тук ще гледаш каквото има.

Иначе нали знаеш приказката за кораба и мишките, като стане зле първо мишките се махат.... Ако всеки постъпи така никога няма да сме по-добре.
Отговори с цитат
  #3578  
Стар 08-10-2020
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.ivanov Вижте мненията
Щом живееш там, плащай си като тамошен. Факта че не го правиш те слага в графата да шушляците, аз лично 1 лев за шер не съм дал, и до момента плащам на 2 оператора и не се оплаквам, все едно англичаните в БГ да реват че няма обхват на 28.2 с 60см паница в село Долна Малина. Ами като си дошъл тук ще гледаш каквото има.

Иначе нали знаеш приказката за кораба и мишките, като стане зле първо мишките се махат.... Ако всеки постъпи така никога няма да сме по-добре.
Вече съм сигурен,че си трол на неосат!
Кой си ти да определяш хората,че били мишки,ами стой си при рашките да те факат всеки ден и тва е,може и отровното трио да те обработи д мерск!Досега не спомена нищо конкретно!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
  #3579  
Стар 08-10-2020
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Вече съм сигурен,че си трол на неосат!
Кой си ти да определяш хората,че били мишки,ами стой си при рашките да те факат всеки ден и тва е,може и отровното трио да те обработи д мерск!Досега не спомена нищо конкретно!
Остави Неосат настрана.

Да разбирам че си Гербераст, ама от тия дето хем са ги избрали, хем са си били шута зад граница и други му берат гайлето, така ли?
Щом смяташ че толкова хора протестират за 50лв... Нямам какво повече да си говоря с теб.

Както казах , цитата по-горе си е точен
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на d.ivanov за този полезен пост
notwist (08-10-2020), Васил (08-10-2020), фокус (08-10-2020)
  #3580  
Стар 08-10-2020
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,190
Благодари: 581
Получил благодарност:
783 пъти в 531 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.ivanov Вижте мненията
Остави Неосат настрана.

....
Ама темата е за неосат. Айде ходете да се е*ете на друго място! Виждам, че имате желание, не сме длъжни да ви четем пишкомеренето.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
айде, напъни, НЕ, не забравяй водата, остана, Родилни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 7 (0 членове и 7 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:43.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.