The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 27-01-2013
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм абонат на Нет1 от 4 години. Интернетът е добър, на всички пакети, независимо какво си платил, достига до 100 мегабита. Имало е прекъсвания, но не е било нещо, което да ме откаже, а аз съм доста капризен абонат.

Телевизията им не е лоша, безплатна и без ограничение за броя телевизори. Имат 105 канала, 15 HD-та. Нямат HBO, което е голям негатив.
Като цяло в Мотописта са може би най-стабилните.

Виж и офертите на ТВ Нет. Те са вторият ми избор.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27-01-2013
Видич Видич не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Илия Иванов Вижте мненията
Аз съм абонат на Нет1 от 4 години. Интернетът е добър, на всички пакети, независимо какво си платил, достига до 100 мегабита. Имало е прекъсвания, но не е било нещо, което да ме откаже, а аз съм доста капризен абонат.

Телевизията им не е лоша, безплатна и без ограничение за броя телевизори. Имат 105 канала, 15 HD-та. Нямат HBO, което е голям негатив.
Като цяло в Мотописта са може би най-стабилните.

Виж и офертите на ТВ Нет. Те са вторият ми избор.
Много Ви благодаря! И аз гледах ТВ нет, но чак ме смутиха ниските им цени. Започвам да се замислям все по-сериозно за нет 1, още повече, че имат вариант за безсрочен договор
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27-01-2013
Аватара на pe6o1975
pe6o1975 pe6o1975 не е на линия
F..k the System
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Мнения: 1,418
Благодари: 541
Получил благодарност:
640 пъти в 292 поста
Сваляния: 75
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Видич Вижте мненията
Много Ви благодаря! И аз гледах ТВ нет, но чак ме смутиха ниските им цени. Започвам да се замислям все по-сериозно за нет 1, още повече, че имат вариант за безсрочен договор
Kолега,мисля,че относно цифровата телевизия TV-NET ще е по удачния ти избор.
NET-1 все още e с малко по-постна цифрова схема на каналите.
__________________
4 ръждиви булсатки & Ariva 152 combo DVB-T2,Sky sat master shd, Dm 500 s,://Stalker IPTV portal и медна тел за DVB-T
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27-01-2013
Видич Видич не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pe6o1975 Вижте мненията
Kолега,мисля,че относно цифровата телевизия TV-NET ще е по удачния ти избор.
NET-1 все още e с малко по-постна цифрова схема на каналите.
И това го видях, но ме притеснява надеждността на твнет. Като съдържание на каналите твнет е номер едно. Притеснява ме да няма проблеми с услугата като при онлайндирект и телевизията да сече или спира, защото задължително там трябва да се обвържеш с едногодишен договор, който не съм сигурен при проблеми дали ще мога да разтрогна. Също четох, че от събота до понеделник нямали поддръжка. Въпреки, че ако са доставчик, който по дифолт предлага телевизия, а не нет не би трябвало да има проблем с тв-то - както са близу. Ако имаш някакви наблюдения моля те сподели. Благодаря ти предварително!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27-01-2013
Аватара на pe6o1975
pe6o1975 pe6o1975 не е на линия
F..k the System
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Мнения: 1,418
Благодари: 541
Получил благодарност:
640 пъти в 292 поста
Сваляния: 75
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Видич Вижте мненията
И това го видях, но ме притеснява надеждността на твнет. Като съдържание на каналите твнет е номер едно. Притеснява ме да няма проблеми с услугата като при онлайндирект и телевизията да сече или спира, защото задължително там трябва да се обвържеш с едногодишен договор, който не съм сигурен при проблеми дали ще мога да разтрогна. Също четох, че от събота до понеделник нямали поддръжка. Въпреки, че ако са доставчик, който по дифолт предлага телевизия, а не нет не би трябвало да има проблем с тв-то - както са близу. Ако имаш някакви наблюдения моля те сподели. Благодаря ти предварително!
На "онлайидирект" телевизията предполагам е по UTP/FTP кабел (IPTV)за това са били повечето проблеми.За този район на София нямам преки наблюдение как е поддръжката и сигнала на ТВ-НЕТ,но те са по коаксиален кабел и със сигурност ще имаш по малко ядове и насичания!
Най добре е да провериш при някой твой съсед от същата сграда дали е доволен от даден доставчик!
__________________
4 ръждиви булсатки & Ariva 152 combo DVB-T2,Sky sat master shd, Dm 500 s,://Stalker IPTV portal и медна тел за DVB-T
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28-01-2013
Видич Видич не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте, ще задържа още известно време с онлайндирект, защото вчера не съм имал проблеми, а и се поразрових в други форуми, в които техни клиенти ме увериха, че нямат към момента такъв проблем и по-скоро блокът ми е зле захранен. Ще изчакам следващо насичане на телевизията, ще се обадя и като дойде поддръжка ще им обясня точно какво искам да направят. Ако и след това проблемът остане ще сменя доставчика. Междувременно ще питам съседи за отзиви от неттв и нет1. Благодаря за отзивчивостта при отгвороите, поздрави и хубав ден!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10-07-2014
kolevs kolevs не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да опресним малко темата.
И аз имам телевизия и интерет към OnlineDirect.
За съжаление нещата прогресивно се влошават.
Телевизията постоянно насича, особено HD каналите. Поддръжката постоянно твърди че всичко е наред.
Сега след бурята вече 2 дена няма никакъв сигнал и само ми казват "утре". Странното е че след бурята всичко си работеше и спря 3-4 часа след това. Явно и тази фирма вече е станала "велика" и не и пука за клиентите.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
директ, Онлайн, от, предлагат, Телевизия, Цифрова


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Интересни сайтове за цифрова телевизия imported_admin Полезни сайтове 6 19-04-2023 13:10
НЕТ 1 със свободна цифрова телевизия splashk Оператори в гр. СОФИЯ 246 05-09-2016 09:34
Форуми за цифрова телевизия imported_admin Полезни сайтове 10 15-07-2012 20:54
Не се приема ефирна цифрова телевизия Алекс1956д ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 12 22-11-2010 17:03
Сайтове с линкове за цифрова телевизия imported_admin Полезни сайтове 1 21-02-2008 22:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.