The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S]

САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] Сателитна цифрова телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 14-10-2010
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Astra 1N ще бъде изстрелян през второто тримесечие нас 2011 година за да замества затруднения трафик на Astra 2D.
Покритието на на Astra 1N ще бъде по-лесно за приемане в Португалия и Испания и относително трудно възможно в Южна Европа.
Astra 2E ще бъде изстрелян през първото тримесичие на 2013 година и ще заеме позиция 28.2 изток,което ще позволи преместването на Astra 1N на 19.2 изток. Лъчът от тази позиция може да се сравнява с тази на сегашния Astra 1H.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на themaster301 за този полезен пост
Ooo_Pepi (14-10-2010), Ники (14-10-2010)
  #12  
Стар 14-10-2010
Аватара на archibal
archibal archibal е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 1,532
Благодари: 114
Получил благодарност:
707 пъти в 421 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от themaster301 Вижте мненията
Astra 1N ще бъде изстрелян през второто тримесечие нас 2011 година за да замества затруднения трафик на Astra 2D.
Покритието на на Astra 1N ще бъде по-лесно за приемане в Португалия и Испания и относително трудно възможно в Южна Европа.
Astra 2E ще бъде изстрелян през първото тримесичие на 2013 година и ще заеме позиция 28.2 изток,което ще позволи преместването на Astra 1N на 19.2 изток. Лъчът от тази позиция може да се сравнява с тази на сегашния Astra 1H.
Първо ще изтрелят 2F в края на 2012 за 28,2Е
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15-10-2010
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,756 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от themaster301 Вижте мненията
...което ще позволи преместването на Astra 1N на 19.2 изток. Лъчът от тази позиция може да се сравнява с тази на сегашния Astra 1H.
1H знаеме, че догодина ще бъде заменен с нов спътник който ще се приема без проблем с чиния на булсат, интересно 1N кой ще замени на 19Е защото съдейки по написаното по-горе и от това което пиша аз пак ще си останеме с един слаб спътник на 19Е за който ще е необходима паница над 1 метър за денонощно приемане.
Пък моя текател догодина го бях предвидил да ходи на друг спътник и да се освободи мястото на балкона за по-малкия му събрат или за средния триакс 88, а ако остане пак един слаб на 19Е нема да ме огрее тая врътка с местенето на антените.
Макар, че бях запланувал да има 2 години оперативен живот на източния ми балкон текатела и после мислех да го изстрелям с ракета носител "мАриана - за всеки под масата" ако полета мине успешно до южния ми балкон...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15-10-2010
Аватара на Mediadigital
Mediadigital Mediadigital не е на линия
Знаещ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: SOFIA
Мнения: 1,134
Благодари: 2
Получил благодарност:
440 пъти в 280 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
1H знаеме, че догодина ще бъде заменен с нов спътник който ще се приема без проблем с чиния на булсат, интересно 1N кой ще замени на 19Е защото съдейки по написаното по-горе и от това което пиша аз пак ще си останеме с един слаб спътник на 19Е за който ще е необходима паница над 1 метър за денонощно приемане.
Пък моя текател догодина го бях предвидил да ходи на друг спътник и да се освободи мястото на балкона за по-малкия му събрат или за средния триакс 88, а ако остане пак един слаб на 19Е нема да ме огрее тая врътка с местенето на антените.
Макар, че бях запланувал да има 2 години оперативен живот на източния ми балкон текатела и после мислех да го изстрелям с ракета носител "мАриана - за всеки под масата" ако полета мине успешно до южния ми балкон...
1n e silen sat 13.5kw ste gree kato 1m ot dogodina nqma problem s 2d zastoto i da se srine sega 2c ste se vklu4i za 1min
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15-10-2010
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,756 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mediadigital Вижте мненията
1n e silen sat 13.5kw ste gree kato 1m ot dogodina nqma problem s 2d zastoto i da se srine sega 2c ste se vklu4i za 1min
Сигурен ли си защото четеме и други коментари:

Цитирай:
Първоначално написано от themaster301 Вижте мненията
Лъчът от тази позиция може да се сравнява с тази на сегашния Astra 1H.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 15-10-2010
Аватара на Mediadigital
Mediadigital Mediadigital не е на линия
Знаещ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: SOFIA
Мнения: 1,134
Благодари: 2
Получил благодарност:
440 пъти в 280 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

АЙДЕ НЕ МЕ КРАЙ ОТ РАНО СУТРИН ДА КРЕЩАА СПЕЦИАЛНО НА SES им знам ВСИЧКИТЕ ВЕРСИИ..


http://space.skyrocket.de/doc_sdat/astra-1n.htm
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="if(typeof(jsCall)=='function'){jsCall();}else{setTimeout('jsCall()',500);}" id="jsProxy" type="hidden">
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Mediadigital за този полезен пост
dido sat 2010 (15-10-2010), Георги Банков (29-03-2011)
  #17  
Стар 15-10-2010
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,756 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mediadigital Вижте мненията
АЙДЕ НЕ МЕ КРАЙ ОТ РАНО СУТРИН ДА КРЕЩАА
За нЕкой сутрин, за нЕкой нощ... аз след малко си лЕгам затова лека нощ
Отговори с цитат
  #18  
Стар 15-10-2010
berks berks не е на линия
ban
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: London , England
Мнения: 1,674
Благодари: 160
Получил благодарност:
2,288 пъти в 918 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Според информацията в блога догодина просто няма да заменят 1H. И даже тоя спътник по последни данни оперативният живот му изтича на третото тримесечие на 2012 год. 1N времменно ще заеме орбитална позиция 28.2 и ще работи заедно с Astra 2A/2B/2D и EuroBird 1. След като бъде изстрелян Astra 2F,1N ще го местят на 19Е! В момента е публикуван само един лъч спот който ще работи в 28Е.

Цитирай:
Първоначално написано от Mediadigital Вижте мненията
1n e silen sat 13.5kw ste gree kato 1m ot dogodina nqma problem s 2d zastoto i da se srine sega 2c ste se vklu4i za 1min
Съгласен съм с теб за мощността на 1N. Ще грее като но на 19Е!

Но за 2C най вероятно няма да го местят на 28Е щом Ses планира 1N временно до го местят на 28Е!
__________________
-/-writer.-.

Последно редактирано от berks : 15-10-2010 на 10:36
Отговори с цитат
  #19  
Стар 15-10-2010
Аватара на Mediadigital
Mediadigital Mediadigital не е на линия
Знаещ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: SOFIA
Мнения: 1,134
Благодари: 2
Получил благодарност:
440 пъти в 280 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз спот лъча го виждам ама и виждам че не е много реален защото не е покрита Шотландия а Испания и Португалия което е не нормално.. какво ББС ще изнасят за ибиса ли ??
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="if(typeof(jsCall)=='function'){jsCall();}else{setTimeout('jsCall()',500);}" id="jsProxy" type="hidden">
Отговори с цитат
  #20  
Стар 15-10-2010
Аватара на heracle
heracle heracle не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Мнения: 720
Благодари: 693
Получил благодарност:
557 пъти в 241 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mediadigital Вижте мненията
Аз спот лъча го виждам ама и виждам че не е много реален защото не е покрита Шотландия а Испания и Португалия което е не нормално.. какво ББС ще изнасят за ибиса ли ??
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="if(typeof(jsCall)=='function'){jsCall();}else{setTimeout('jsCall()',500);}" id="jsProxy" type="hidden">
да има много англичани на иберийския полуостров. преди време пещерските 2,20м ги изнасяха точно за там за да се използват на 28е.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
1n, 282Е, astra, временно, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.