The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2461  
Стар 16-08-2014
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
Това второто винаги се урежда достатъчно колеги има в Англия.
Да. При това моите са си натурални англичани, ирландци и шотландци. А не емигранти.
Ама както и да е.
Човека пита какво му трябва, за да ги гледа. Има 2 начина - легален и нелегален.
Нека да уточни за кой точно пита. За легалният обясних.
За нелегалният - вече също му дадоха насока.

Не е нужно да му обяснявате дали може или не може, дали иска или не иска да плаща 50-70-100 паунда. Това не е ваша, а негова работа.
Не знам защо първо започвате с парите? Не е ли по-редно да обясните видовете и начините КАК да гледа, след което да кажете - това струва толкова, онова толкова. Точка. Дали може или не може и какво ще плаща си е НЕГОВА работа.

Малко оффтопик - във Видинско ( жената е оттам, както и майка ми... ), често ми задават два супер неуместни, но говорещи много за манталитета на нацията ни въпроса:

- ти чии си?
- колко вземаш?

Абе ....., аз съм си аз и съм на майка си и на баща си. И колко вземам си е моя работа. Вас какво ви интересува? Гледайте си вашият живот. Всеки сам си постила на какво да легне. Какво гледате в канчето ми.

Лека вечер.

Последно редактирано от Joe : 16-08-2014 на 21:57
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Joe за този полезен пост :
boboturboto (17-08-2014)
  #2462  
Стар 16-08-2014
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Колега Joe,имаш донякъде право че не трябваше да изказвам предположение дали ще предпочете да плаща за оригинална карта.Като направих сметка че таксата е съизмерима с една заплата в Търново даже и да има възможност да си я позволи по редно би било да даде на някой хляб в ръцете като го наеме вместо да прахосва по този безогледно начин.
И по между другото ти можеш ли и един пост да издокараш без да се изфукаш на тема финанси.Въпроса е риторичен.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на njor за този полезен пост :
kabel (17-08-2014)
  #2463  
Стар 17-08-2014
boboturboto boboturboto не е на линия
форумно кавалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Пардубице,Чешка република
Мнения: 805
Благодари: 325
Получил благодарност:
142 пъти в 97 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Да. При това моите са си натурални англичани, ирландци и шотландци. А не емигранти.
Ама както и да е.
Човека пита какво му трябва, за да ги гледа. Има 2 начина - легален и нелегален.
Нека да уточни за кой точно пита. За легалният обясних.
За нелегалният - вече също му дадоха насока.

Не е нужно да му обяснявате дали може или не може, дали иска или не иска да плаща 50-70-100 паунда. Това не е ваша, а негова работа.
Не знам защо първо започвате с парите? Не е ли по-редно да обясните видовете и начините КАК да гледа, след което да кажете - това струва толкова, онова толкова. Точка. Дали може или не може и какво ще плаща си е НЕГОВА работа.

Малко оффтопик - във Видинско ( жената е оттам, както и майка ми... ), често ми задават два супер неуместни, но говорещи много за манталитета на нацията ни въпроса:

- ти чии си?
- колко вземаш?

Абе ....., аз съм си аз и съм на майка си и на баща си. И колко вземам си е моя работа. Вас какво ви интересува? Гледайте си вашият живот. Всеки сам си постила на какво да легне. Какво гледате в канчето ми.

Лека вечер.
Напълно съм съгласен с теб,"може аз да несъм добре,ама важното е ти да си зле" - това мислене докато не се избие от главите на голям процент от българското население,държавата няма да тръгне нагоре.
П.с.: за офтопикът!!!
__________________
Отговори с цитат
  #2464  
Стар 17-08-2014
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Да. При това моите са си натурални англичани, ирландци и шотландци. А не емигранти.
Ама както и да е.
Човека пита какво му трябва, за да ги гледа. Има 2 начина - легален и нелегален.
Нека да уточни за кой точно пита. За легалният обясних.
За нелегалният - вече също му дадоха насока.

Не е нужно да му обяснявате дали може или не може, дали иска или не иска да плаща 50-70-100 паунда. Това не е ваша, а негова работа.
Не знам защо първо започвате с парите? Не е ли по-редно да обясните видовете и начините КАК да гледа, след което да кажете - това струва толкова, онова толкова. Точка. Дали може или не може и какво ще плаща си е НЕГОВА работа.

Малко оффтопик - във Видинско ( жената е оттам, както и майка ми... ), често ми задават два супер неуместни, но говорещи много за манталитета на нацията ни въпроса:

- ти чии си?
- колко вземаш?

Абе ....., аз съм си аз и съм на майка си и на баща си. И колко вземам си е моя работа. Вас какво ви интересува? Гледайте си вашият живот. Всеки сам си постила на какво да легне. Какво гледате в канчето ми.

Лека вечер.
Хайде стига се прави на голям, според мен си силен само зад клавиатурата.
Само не ми стана ясно как колегите ти не-емигранти ще ти се заиграят по свирката да си купят нещо с договор, да дойдат от Sky да им го монтират, а след това да го разкомплектоват и да ти го изпратят до България и да им превеждаш пари за услугата. Хората колкото и да ти се струват услужливи знаят кое минава границата и кое не.
Така че за да стане номера ще ти трябва пак емигрант, макар че и така малко се биха съгласили.

Относно доходите, понеже все натам теглиш, нормално е да се пазиш и да не казваш, понеже в България всички заплати се уреждат с пазарлък и не всичко се декларира от полученото възнаграждение. Поради тази причина се "насирате в гащите" като ви попитат този въпрос.
Ако всичко ти е като хората и този които те пита не ти е пряк колега, не виждам причина да се крие.
В нормалните държави заплатата се знае още като прочетеш обявата за работа, защото се базира на изискванията за дадена позиция (опит, квалификация и т.н.) и е публична за да се знае колко мисли да инвестира работодателя в теб.


Относно колегата търсещ Sky, да намери на шеринг безплатен или платен и да гледа SD докато и тях ги има, понеже и те ще са в миналото като HD след някакво време.
Също разни братушки ги продават на IPTV, според мен това е по-добрият вариант, защото няма да се занимава с антени и тем подобни само заради едното гледане и ще му излезе в пъти по евтино, също няма да е само Sky, а ще има и други спортни програми.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на турбо за този полезен пост
njor (17-08-2014)
  #2465  
Стар 17-08-2014
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Далече сте от истината. Никъде никой не си знае заплатата на запад. Всичко е строго индивидуално. Ти и аз може да сме на една и съща длъжност и да вземаме драстично различни заплати. Въпрос на договорка. Относно въпроса колко вземаш - знаете ли какво се получава като кажеш... Вижте поста на njor малко по-горе.... Той казва : ти не можеш ли един пост да напишеш без да се изфукаш... и това при положение, че никъде в поста ми по- горе не споменавам нещо за мен или заплатата ми... Споменаването на заплатата в българия предизвиква взрив от неприятни емоции...
Иначе относно емигрантите и колегите - логиката ти е глупава - зщо си мислиш че един емигрант колега _ непознат, ще се съгласи да ти вземе Скай на неговият адрес? Не казвам, че моите колеги _неемигранти ще го направят, но тях аз ги познавам докато от форума никои не познавам. Хайде ти като колега емигрант дя ми вземеш Скай? Да се обзаложим ли какво ще ми отговориш? Ще ми вземеш, ама на кукуво лято.
Пишете колкото да не заспите. Като знаете толкова що препращате човека при Иван. Дайте му опция и с оригинален бокс.

Send using Tapatalk
Отговори с цитат
  #2466  
Стар 19-08-2014
Кермит Кермит не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 555
Благодари: 84
Получил благодарност:
153 пъти в 107 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Сорка към всеки обикновен потребител на форума, но поста ще ми е малко офтопик. След като съм го написал може да го изтриете, може да ме банирате, може да ми забраните достъпа до форума от всякакво IP.
Следя темата от първия пост на Стоян, но си спомних една предишна тема на Berks, в която беше обвинен в реклама.
Стяне, ти я покри лекичко тогава, ако си спомняш.
Към Стоян - нищо лично.
Към форума и МОД екипа мисля че поне може да кажете едно "извинявай" Berks.
Друго нямам засега. Като видя следващи грешки ще ги отразя ако имам достъп.
Отговори с цитат
  #2467  
Стар 19-08-2014
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Кермит Вижте мненията
Следя темата от първия пост на Стоян, но си спомних една предишна тема на Berks, в която беше обвинен в реклама.
Стяне, ти я покри лекичко тогава, ако си спомняш.
Сорка баце, ама нещо си недоразбрал Не защитавам нито Стоян, нито Беркс. Дори Стоян може да ти потвърди, че аз тогава се застъпих за Беркс пред него. Но тогава упрека за реклама беше не заради очакването стартиране на нов сат.оператор, а за линка, който беше пуснат за новината и коствената реклама, която се прави посредством този линк на самия инфо сайт. Разлика между 2-те неща правиш ли? Или просто сме за спорта да си пишем и плюем?
Отговори с цитат
  #2468  
Стар 22-08-2014
haha haha не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 375
Благодари: 330
Получил благодарност:
29 пъти в 26 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Виж бе Господин ОскамМастер,повече мотори съм сложил,отколкото ти осками компилирал!Преди 5 години почнах със Стаб,наистина впечатляваше,всички Триаксови ламарини съм обзавел със Стаб,тогава нямаше друго читаво,някъде около 30 броя.При по сериозните ветрове,когато летяха ламарини се разбиха 3 мотора,подмених ги с пластмаса и вече 3 години няма грижа,от останалите 27 на втората година се разхлопаха половината,направо ги изхвърлих и ги подмених с 3800,та тия 3800, до днес са като нови,камък,луфт 0!Да не говорим за скороста,от Хиспасат до Булсат може да изпушиш една цигара!Стаба е мотор за завет,опънат на вятър,не може да изкара и 1 година!
Разбирачо,пишеш глупости на търкалета,две години и половина върху блока където се ебат ветровете Стаба не е мръднал.
Отговори с цитат
  #2469  
Стар 22-08-2014
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,805
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от haha Вижте мненията
Разбирачо,пишеш глупости на търкалета,две години и половина върху блока където се ебат ветровете Стаба не е мръднал.
Може и да е така, ама надали
Освен ако не е на някоя булсатка или ИТВ , на Текател 120 на третата година даде луфт , а и този вертикален хобот ( италианска изгъзица - Фиат мултипла ) при студ + влажен сняг , обясни колко сателита ловиш ?
Качи се на покрива , пробвай луфта и друга песен ще запееш, естествено ако ти си си монтирал антената и знаеш къде се намира
Отговори с цитат
  #2470  
Стар 22-08-2014
haha haha не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 375
Благодари: 330
Получил благодарност:
29 пъти в 26 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Може и да е така, ама надали
Освен ако не е на някоя булсатка или ИТВ , на Текател 120 на третата година даде луфт , а и този вертикален хобот ( италианска изгъзица - Фиат мултипла ) при студ + влажен сняг , обясни колко сателита ловиш ?
Качи се на покрива , пробвай луфта и друга песен ще запееш, естествено ако ти си си монтирал антената и знаеш къде се намира
Пиши си ей така за спорта,антената е 90ка а мотора е Стаб 90,дъжд, сняг,смерчове и прочие,работи си и зимата,а пък не смятам да се качвам при положение че всичко работи и то с 40 метра кабел.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
айде, напъни, НЕ, не забравяй водата, остана, Родилни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 25 (0 членове и 25 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:48.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.