The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 20-12-2012
Аватара на Longines
Longines Longines не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2012
Мнения: 936
Благодари: 42
Получил благодарност:
289 пъти в 187 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Верно бе колега,къде го ревизоро?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20-12-2012
ko2000 ko2000 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 275
Благодари: 69
Получил благодарност:
18 пъти в 13 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Кой е ревизоро, Дзумба ли?
__________________
IPbox 900 HD Vu+ Ultimo 4K Triax TD 110 Samsung LCD 40 F86
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21-12-2012
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,805
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Longines Вижте мненията
Верно бе колега,къде го ревизоро?
http://dtv-bg.com/showthread.php?p=207441#post207441



Цитирай:
Първоначално написано от Didko Вижте мненията
ААААаааа, Енигма.... з@еби я тая работа. Сложи си някой CRI базиран имидж (както колегата по-горе ти е написал) и ще прогледнеш
а мисля че някои не успяха да се справят с инсталиране е2 на ааф

Последно редактирано от yavor1 : 21-12-2012 на 00:45
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14-01-2013
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,477
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,159 пъти в 2,927 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

IPBOX 9000HD Hack root

Цитирай:
Първоначално написано от Хиена Вижте мненията
Попадна ми гореспоменатия приемник с инсталиран имидж CubeRevo експериментал от тази година.Младежа си е изгубил паролата за достъп до приемника.
Цитирай:
Първоначално написано от Хиена Вижте мненията
Чета в инфото какво пише, не знам, кой е качвал софта.
Тук искам да напиша нещо ,макар и със закъснение,тъй като по това време в карцера нямах право и на телефонно обаждане!Много говорих за лъжи и лицемерие,но така или иначе, всичко пак изчезна,кой видял,видял, и вече забравил!И всичко по старому!
Та ,нищо лично против Хиената,но самото заглавие на темата говори за целта на занятието!Гадно е да се пише,че не знае,кой го е заключил,след като знае ,че аз съм го флашвал!Ако беше ме питал,със сигурност щях да му кажа паролата!Младежа не я е загубил,просто не съм му я казвал,защото ,когато я знае, проявява любопитство,а любопитството,както се казва,убива котката и отваря работа на моя приятел Пакостника!
И сега какво стана,накрая пак аз ще трябва да оправям приемника!Понеже имам достатъчно време!
Това беше по Hack root !
Та,мойто мнение е, модераторите или да се образоват,все пак са във форум за Сателитна телевизия и трябва за са наясно с материята,за да може да определят кое е фейк и кое не или да си траят и да действат подмолно,каквато е практиката!



Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
ПП: Независимо какво ти е мнението за Момчил,.......... човека е сгрешил и се извини. ...... той е човекът допринесъл най-много за съществуването на този форум и всички ние му дължим поне малко уважение!
Използвам и тая тема,щото навсякъде е заключено и изтрито,да подкрепя единсвения модератор,който има някакъв прогрес в развитието,защото го знам какво пишеше преди 5 години и какво пише сега!И всички трябва да вземат пример от него,относно познанията му!
Та, ето за какво го подкрепям,на мене също ми липсва Джак,но само той,без другите глави!Поне 90% от форумниците,биха постъпили като него,все пак сме Българи и всеки, би се облажил,какво,като е пуснал имейлите само веднаж!Това в пространството е нормално,примери много!И вие го осъдихте!Аз пък, не съм получавал имейл от заргата,сигурно много ме е мразил,та не е искал да бъда щастлив ,като вас!Ето защо, може да се мисли,че не е искал да ви стори зло!И след като Морския театър вече е разпуснат,след почти 3 години гастроли,си мисля,че Джак може отново,да се качи на този кораб и да си заеме подходящото място!Аз лично бих искал да чуя и неговото мнение по въпроса,но той си решава!За да уважаваш някого,трябва да ти прави някакво впечатление непрекъснато,в никакъв случай не и скрит!На всички трябва да е ясно,че когато се трие и се налага цензура,всички ще са недоволни и ще се раждат такива интриги и герои!
А аз обещавам,че никога повече,няма да давам каквато и да е "фейк" информация,докато не стане ясно,има ли полза магазина,който се обслужва от форума!Даже може да се допитвам до Джак,дали мога,да споделя някой тест с колегите,разбира се ,ако си заеме мястото!
Отговори с цитат
Следните потребители (11) благодарят на dzumba за този полезен пост
AGT (15-01-2013), durvoto (14-01-2013), jassen (14-01-2013), miko56 (14-01-2013), STUDITOV (14-01-2013), uniqad (14-01-2013), Veskop (14-01-2013), БАЙ ИВАН (14-01-2013), ВалчоП (15-01-2013), силният (14-01-2013), фолкръм (14-01-2013)
  #15  
Стар 14-01-2013
силният силният не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 265
Благодари: 149
Получил благодарност:
210 пъти в 87 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
...

Използвам и тая тема,щото навсякъде е заключено и изтрито,да подкрепя единсвения модератор,който има някакъв прогрес в развитието,защото го знам какво пишеше преди 5 години и какво пише сега!И всички трябва да вземат пример от него,относно познанията му!
Та, ето за какво го подкрепям,на мене също ми липсва Джак,но само той,без другите глави!Поне 90% от форумниците,биха постъпили като него,все пак сме Българи и всеки, би се облажил,какво,като е пуснал имейлите само веднаж!Това в пространството е нормално,примери много!И вие го осъдихте!Аз пък, не съм получавал имейл от заргата,сигурно много ме е мразил,та не е искал да бъда щастлив ,като вас!Ето защо, може да се мисли,че не е искал да ви стори зло!И след като Морския театър вече е разпуснат,след почти 3 години гастроли,си мисля,че Джак може отново,да се качи на този кораб и да си заеме подходящото място!Аз лично бих искал да чуя и неговото мнение по въпроса,но той си решава!За да уважаваш някого,трябва да ти прави някакво впечатление непрекъснато,в никакъв случай не и скрит!На всички трябва да е ясно,че когато се трие и се налага цензура,всички ще са недоволни и ще се раждат такива интриги и герои!
А аз обещавам,че никога повече,няма да давам каквато и да е "фейк" информация,докато не стане ясно,има ли полза магазина,който се обслужва от форума!Даже може да се допитвам до Джак,дали мога,да споделя някой тест с колегите,разбира се ,ако си заеме мястото!
@ dzumba
Наборе, моите уважения!
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на силният за този полезен пост
bu12tras (14-01-2013), miko56 (14-01-2013), STUDITOV (14-01-2013), Veskop (14-01-2013), фолкръм (14-01-2013)
  #16  
Стар 14-01-2013
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,888
Благодари: 1,725
Получил благодарност:
5,183 пъти в 2,337 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията

Използвам и тая тема,щото навсякъде е заключено и изтрито,да подкрепя единсвения модератор,който има някакъв прогрес в развитието,защото го знам какво пишеше преди 5 години и какво пише сега!И всички трябва да вземат пример от него,относно познанията му!
Та, ето за какво го подкрепям,на мене също ми липсва Джак,но само той,без другите глави!Поне 90% от форумниците,биха постъпили като него,все пак сме Българи и всеки, би се облажил,какво,като е пуснал имейлите само веднаж!Това в пространството е нормално,примери много!И вие го осъдихте!Аз пък, не съм получавал имейл от заргата,сигурно много ме е мразил,та не е искал да бъда щастлив ,като вас!Ето защо, може да се мисли,че не е искал да ви стори зло!И след като Морския театър вече е разпуснат,след почти 3 години гастроли,си мисля,че Джак може отново,да се качи на този кораб и да си заеме подходящото място!Аз лично бих искал да чуя и неговото мнение по въпроса,но той си решава!За да уважаваш някого,трябва да ти прави някакво впечатление непрекъснато,в никакъв случай не и скрит!На всички трябва да е ясно,че когато се трие и се налага цензура,всички ще са недоволни и ще се раждат такива интриги и герои!
А аз обещавам,че никога повече,няма да давам каквато и да е "фейк" информация,докато не стане ясно,има ли полза магазина,който се обслужва от форума!Даже може да се допитвам до Джак,дали мога,да споделя някой тест с колегите,разбира се ,ако си заеме мястото!
След още някой ден като му мине сръднята ще пропише пак,дори и без да го каниш
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14-01-2013
Аватара на roro91
roro91 roro91 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 859
Благодари: 301
Получил благодарност:
406 пъти в 217 поста
Сваляния: 87
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
След още някой ден като му мине сръднята ще пропише пак,дори и без да го каниш
А той за каво се сърди ?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14-01-2013
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Та ,нищо лично против Хиената,но самото заглавие на темата говори за целта на занятието!Гадно е да се пише,че не знае,кой го е заключил,след като знае ,че аз съм го флашвал!Ако беше ме питал,със сигурност щях да му кажа паролата!Младежа не я е загубил,просто не съм му я казвал,защото ,когато я знае, проявява любопитство,а любопитството,както се казва,убива котката и отваря работа на моя приятел Пакостника!
И сега какво стана,накрая пак аз ще трябва да оправям
Сега да уточня малко.
Момчето дойде при мен, аз не съм ходил при него.
Не ме интересува кой е флашвал приемника, въобще не ме интересува.
Казах му да изнамери паролата за да мине по безболезнено.
След като категорично заяви, че не може да я намери и не можел да се свърже с теб се наложи да префлашвам нещо, което не съм пипал.
И какво му е лошото да попиташ ? Аз не се срамувам и питам.
Само Явор1 се отзова и с негова помощ станаха нещата.
Сега поговорих с него, попитал те е : “Цената същата ли е ?“ а ти си помислил, че ще правиш нещо, не няма, всичко му е наред.
Ти попита ли го защо бяга от теб ?
Питай го ще ти отговори !
Нито ми се влиза в конфронтации, нито ми се занимава с глупости.
Ние също работим и времето ни е ценно, но сам знаеш положението на момчето...
Не искам повече да коментирам.
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Хиена за този полезен пост
tedo (14-01-2013), Бате Кире (14-01-2013)
  #19  
Стар 14-01-2013
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,477
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,159 пъти в 2,927 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хиена Вижте мненията
Не ме грабна с картина, може и плазмата на чилека да си може толкова.
Каза,че не си ходил при него,а му коментираш плазмата!И как разбра,че не те грабва картината,на кой канал го тества,като не можеш да го подкараш?Може и да не те интересува кой го е флашвал,а си знаел уж от кой бяга!
А и заглавието беше Hack root, а в последствие премина в префлашване!
Ако искаш може да обясниш,защо бяга от мене и ако искаш може и да го попиташ,защо иска пак да се върне при мене!А пък,ако искаш,може да кажеш,защо е дошъл при тебе,след като бяга от мене,с каква надежда е дошъл при тебе и дали не си му обещал примерно нещо,а да не се е получило!Едва ли е дошъл да му хакнеш паролата само!
Положението на момчето го знам и е оценено подобаващо!Защото,както беше решил да се отказва,така изведнаж реши да скача на ВУсоло2!За едното има,за другото няма!
И друг път не се опитвайте да трупате точки на чужд гръб,защото не са ви ясни много неща!Поне си дръжте на позицията и не изопачавайте нещата!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14-01-2013
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Явно още доста ще се попише.
Момчето ми счупи телефона, потърси ме и ме намери, свърших му работа.
Теб лично какво те тормози след това ....?
Да, префлашнах го след като той настояваше.
Разбрах в последствие от кой бяга, когато нещата опряха до търсене на паролата с която си заключил чужд приемник.
Твърдението ти ,че щял да рови е несериозно, той освен да си пусне компа и приемника друго не може.
Както виждаш аз си мълчах, не съм написал изречение относно, кой и какво е правил.
Потърсих помощ намерих я и всичко е наред.
Кажи сега какво те пъне, та след дъжд си слагаш качулката.
И какви точки съм трупал от твоя гръб ?
Кажи ми ти лично с какво на мен си ми помогнал ?
Напротив, много съм те толерирал тук !
Мисля, че много хора си отговориха на въпросите, които си задаваха след твоя пост.Сега може би търкат ръчички, но всичко е в грешната посока.
Друг път, без да ме знаеш и познаваш не бързай с коментарите, както аз не съм направил нито един по твой адрес.
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
9000hd, hack, ipbox, password, root


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам IPbox 9000HD,910HD................ dzumba Приключили продажби 1 15-09-2012 15:28
Продавам IPBox 9000HD Пешеф Приключили продажби 5 29-09-2011 09:56
Enigma 2 RSP TEAM 3.4.5 ipbox 9000HD 0.5.0 marto IPBOX 0 23-06-2009 22:38
Софтуер за IPBOX 9000HD Tiesto IPBOX 0 27-09-2008 00:18
AB IPBox 9000HD Крал Артур IPBOX 16 24-09-2008 17:01


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:37.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.