The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 15-07-2015
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,342
Благодари: 2,625
Получил благодарност:
1,742 пъти в 886 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wanderer Вижте мненията
Единственото предимство е, че е изключително качествено направен.
Човече, объркал си се и то здраво.
Качество на материали при сиФоня трудно ще намериш.
Прочети малко форума на айфон и ще се убедиш.
При кой друг производител си купуваш чисто нов телефон и на втория ден ти е в сервиз ?
Купуваш чисто нов телефон и на първата седмица ти го заменят с друг.
Купуваш чисто нов телефон и три пъти ти го заменят с друг чисто нов телефон, който след няколко дни бива заменен с втори чисто нов телефон, и след още няколко дни с трети чисто нов телефон.
Е на това ако му казваш качествено направени телефони... за мен си е чиста ебавка с тия които им пълнят гушите на ония американски пед*раси от Купертино.
И като им го написах това във форума ме баннаха.
Ами като имаш дефектна партида си я изтегли от пазара, а не да разкарваш хората по няколко пъти в сервиз.
Е да, ама за какво да го правят, ще вземе да се охарчат някой друг долар и хората ще си помислят, че телефоните им не струват.
Единственото читаво нещо у сиФоните е операционната система, апаратите като материали и изработка са гола вода.
Телефон за 1,500лв - люпи му се боята, камерата му се размества, скърца, хлопа... за*би, нямам думи.
Как Galaxy Nexus-a ми не се пре*ба за толкова време, а е модел от 2011-та, как Note 3-ката ми не се пре*ба за толкова време (след два месеца ще стане на две години), ето на това аз викам качествени материали.
64GB 6+ фабрично отключен е 1,800лв - според мен, реалната цена в момента не трябва да надвишава 800лв.
Е затова ще имат най-висок дял печалба.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #62  
Стар 15-07-2015
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Пепи ,пепи единствените проблемни материали бяха при 5-цата за въпросната лайсна ,нещо което беше отстранено при 5s ,предните модели 4,4s ,3gs не са имали такива проблеми да не говорим за 6-цата която е направена от много качествени материали и при нея липсват каквито и да са външни забележки. А факта ,че ти сменят телефона без да се церемонят е достатъчен ,за разлика от други производители които те мотат с месеци и с 300 зора ти сменят апарата. За цената и аз съм съгласен ,че е висока но никой не е задължен да купува. А за Note 3-ката лайсната му се бели по същия начин както на 2-ката, не са уцелили качеството на пластмасата....


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
  #63  
Стар 15-07-2015
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Пепи, играл съм я тази игра с две НТС та и едно Сони. Така че зарежи ги тия приказки за материалите.
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
  #64  
Стар 15-07-2015
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Купуваш чисто нов телефон и три пъти ти го заменят с друг чисто нов телефон, който след няколко дни бива заменен с втори чисто нов телефон, и след още няколко дни с трети чисто нов телефон.
И си сигурен, че всеки път ти го сменят с чисто нов. Аз не бих бил толкова сигурен
Отговори с цитат
  #65  
Стар 15-07-2015
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

В 95% от случаите е чисто нов . Имат си норми кога сменят с рециклиран и кога с нов.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
  #66  
Стар 15-07-2015
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,342
Благодари: 2,625
Получил благодарност:
1,742 пъти в 886 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
...да не говорим за 6-цата която е направена от много качествени материали и при нея липсват каквито и да са външни забележки.
Камерата се размества, скърца, хлопа, изгорели пиксели... това са ми го споделили хора собственици на айфон, не съм съгласен, че с тези си проблеми материалите и изработката му са на ниво.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #67  
Стар 15-07-2015
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Това при другите премиум телефони го няма нали ?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
  #68  
Стар 15-07-2015
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,342
Благодари: 2,625
Получил благодарност:
1,742 пъти в 886 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

На Note 3-ката ми нямам такива ядове.
За едно си прав все пак, преди няма и месец забелязах, че страничната лайсна се люпи като я потъркаш с нокът.
Макар, че може да мине за амортизация, все пак близо две години е ползван, всяко нещо си има живот.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #69  
Стар 15-07-2015
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Ще ти дам и друг пример, Note 2 един страхотен телефон , имаше доста бройки с умрял чип който няма съживяване в началото се дърпаха и не искаха да го признаят гаранционно, доста народ изгоря, За 3-ката наистина не знам за някакви фрапантни проблеми , по-скоро няма, аз това което забелязах докато го ползвах беше досадното белене на лайсната ,иначе телефона е трепач може би най-доброто от андроид , другото което бих отличил като работа е М7 ,имах 3 броя първия даде някои дефекти и дисплея нещо имаше грижи но другите 2 бройки бяха убиец.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 15-07-2015
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Не е единственото предимство и далеч не е всичко. Или поне има още нещо, което намирам за важно и полезно: Не за всеки идиот е допустимо да прави приложения за "съкровищата", а когато стартираш някое от тях, знаеш предварително какво ще се случи. Сиреч, всяко нещо работи, както се очаква. Има някакъв стандарт на хардуера, което много улеснява и опростява нещата със софта, което е и причината за липсата на ядове. На някои точно това им харесва. Други, предпочитащи разнообразието, залагат на андроид. Дори Самсунг, от известно време насам (според някои, доста от отдавна), копират iOS и си създават собствен маркет на приложения, опитвайки се да стабилизират енергоемката система и да минимизират сривовете, доколкото е възможно при отворена такава.
Додо, на мен ми е интересно, при положение, че ползвам Андроид още от първите версии как така лично аз никога не съм имал проблем със свалено и инсталирано приложение от Гугълския маркет, ама никога? Толкова ли е трудно да се гледат брой сваляния на приложението, рейтинг, отзиви. А това, че очевидно от Епъл и Самсунг смятат голяма част от потребителите си за неандарталци и правят тези ограничения си е съвсем друга тема на разговор
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
андроид, За, смартфон, съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Съвет за андроид сат приемник vadzari Въпроси и отговори 5 20-05-2014 18:35
Андроид HD стрийм rico82 GSM мобилни комуникации 9 24-03-2014 00:09
Андроид бокс с DVB-S Стенс Уроци и съвети за начинаещи 19 19-09-2013 22:48
Андроид Слави2 GOLDEN MEDIA 5 09-04-2013 09:38
Може ли с Андроид да се ......... chano Въпроси и отговори 37 02-02-2013 12:26


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.