The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #311  
Стар 29-11-2016
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,231
Благодари: 394
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Нямат връзка с главния мозък !
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #312  
Стар 30-11-2016
Мастика Мастика не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2013
Мнения: 34
Благодари: 1
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Mного им е зле интернета на ментела, променливи ниски нестабилни скорости и вече прекъсващ с много високи цени.
Отговори с цитат
  #313  
Стар 01-12-2016
Мотун Мотун не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2016
Мнения: 15
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от наскох Вижте мненията
Ако си пуснеш само телевизия и какъвто интернет искаш отделно, интернета пак е на промоция за 24 месеца некви цени и ги сумираш пак ще ти излезне към 50 лева, мързи ме да проверям сега и ще ти се реши проблема. Ти искаш да може да си гледаш всичките телевизии с нормален нет, ама те не печелят от тва. Не ги извинявам, казвам, че не си без опции в този случай.
Има всякакви варианти с основни или промоционални пакети и добавяне на екстри към тях, но не това е решението.

След обединението с Мтел Цялата Маркетингова стратегиия на Близу е БОКЛУК, най-малкото защото не са проучили пазара и конкурентите си или ако са го направили не са си взели правилните Изводи !

Имам покритие на още 3 оператора и всичките те предлагат Пълен Пакет от Програми 160-200 плюс Домашен Интернет с Избор на Скорост от 20 до 1000 MB на Пакетни цени започващи от 26 лева !

Ето ти цените на Виваком, Те не Печелят ли като дават Избор на Скорост ?

200+ Канала и 20 MB за 26 лева
200+ Канала и 30 MB за 28 лева
200+ Канала и 50 MB за 29 лева

Не ми ли предложат и на мен такава оферта за Пълен Пакет Програми 210 и Домашен Интернет 50-75 MB за 30 Лева + 3 лева Домашен Телефон Веднага ги Разкарвам.

Последно редактирано от Мотун : 01-12-2016 на 20:53
Отговори с цитат
  #314  
Стар 01-12-2016
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
http://www.mobilebulgaria.com/news/3...D0%BB%E2%80%9D

Явно тези малоумници които дойдоха в мтел от вивашит , са настъпили здраво газта, въобще не знаят къде се намират с тази цена 100лв за 1Gbit и то 99% няма да се достига най-много към абонати на мтел да е ,докато има по-добра услуга със почти винаги достижими 1Gbit za 34.90лв на месец
Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Хахахахаха, 99,99 с двугодишен договор....
Някои хора наистина са загубили връзка с реалността
Оранжевите са се исцепели още по-здраво
Отговори с цитат
  #315  
Стар 01-12-2016
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Хахахаха наистина , тези не са добре...
Отговори с цитат
  #316  
Стар 01-12-2016
владо636 владо636 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2016
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

[QUOTE=Мотун;434150]Има всякакви варианти с основни или промоционални пакети и добавяне на екстри към тях, но не това е решението.

Ето ти цените на Виваком, Те не Печелят ли като дават Избор на Скорост ?

200+ Канала и 20 MB за 26 лева
200+ Канала и 30 MB за 28 лева
200+ Канала и 50 MB за 29 лева

Не ми ли предложат и на мен такава оферта за Пълен Пакет Програми 210 и Домашен Интернет 50-75 MB за 30 Лева + 3 лева Домашен Телефон Веднага ги Разкарвам.


Днес аз си подадох заявлението за отказ от услуги към
БЛИЗОО...веднага ми звъннаха.Предложиха ми супер стари промо оферти на БЛИЗОО ,без новите канали ,които са в офертите М&Б.След като отказах и поисках като лоялен клиент на Близо индивидуална оферта от МТЕЛ &БЛИЗОО,като предложих и да предплатя за 24 месеца напред ,ми беше отказана най-нагло с претекст ,че МТЕЛ са друга компания... а аз съм абонат на БЛИЗОО !!!!
Отговори с цитат
  #317  
Стар 01-12-2016
Мотун Мотун не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2016
Мнения: 15
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от владо636 Вижте мненията
Днес аз си подадох заявлението за отказ от услуги към
БЛИЗОО...веднага ми звъннаха.Предложиха ми супер стари промо оферти на БЛИЗОО ,без новите канали ,които са в офертите М&Б.След като отказах и поисках като лоялен клиент на Близо индивидуална оферта от МТЕЛ &БЛИЗОО,като предложих и да предплатя за 24 месеца напред ,ми беше отказана най-нагло с претекст ,че МТЕЛ са друга компания... а аз съм абонат на БЛИЗОО !!!!
Аз отдавана усетих че има нещо Гнило !

Въпреки Обединението си те не са една компания или все още не са и между тях има Търкания или Неуредени Въпроси относно Старите абонати на Близу.

Докато не изтече и последния Договор на Абонат към Близу ще е така !

Между другото Всички Нови Договори след Обединението към кой ги Сключвате Близу или Мтел, защото изказването на Владо предполага Договорите на Абонати на Близу да са отново към Близу, а на тези към Мтел отново към Мтел ?

Последно редактирано от Мотун : 01-12-2016 на 22:39
Отговори с цитат
  #318  
Стар 01-12-2016
владо636 владо636 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2016
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Между другото Всички Нови Договори след Обединението към кой ги Сключвате Близу или Мтел, защото изказването на Владо предполага Договорите на Абонати на Близу да са отново към Близу, а на тези към Мтел отново към Мтел ? [/QUOTE]

Поне при мен предложенията с % и бонуси бяха само в мрежата на Близоо /макар и тя сега да е обща....явно кашата е пълна там/и ако се съглася подписвам договор само с БЛИЗОО на пълен пакет /в които не влиза нито един от новите канали.../Ако желая да гледам някой от тях трябвало да подпиша договор с МТЕЛ&БЛИЗОО...където дефакто се явявам нов клиент и цените от сайта не подлежат на коментар и не мога да продължа да се възползвам от отстъпките като лоялен клиен на БЛИЗООО !!!Явно на МТЕЛ не им пука за клиентите на БЛИЗОО,поне аз стигнах до това заключение!!!!
Отговори с цитат
  #319  
Стар 01-12-2016
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
Оранжевите са се исцепели още по-здраво
Жоро, котилото е едно и също.... 150лв... Идиот до идиота, мила моя майно льо... Без значение червен или оранжев
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
sa6o91 (02-12-2016)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Близу, купува, Мтел, на, Продава, продаде, се


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Макс Телеком", "Булсатком" и "4Джи Ком" получиха ефир за мобилни услуги ТИНТИН GSM мобилни комуникации 23 27-04-2015 22:06
"Хюлет-Пакард" България ще продава директно през "Технополис" и "Техномаркет" ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 4 01-01-2014 18:01
КЗК глоби с 30 хил. лева "Близу" за заблуда на клиенти Джак ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 5 17-12-2011 23:49
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 12:44
EQT V купува "Евроком Кабел" и "КейбълТел" и създава най-големия кабелен оператор ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 29-10-2009 17:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:44.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.