The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 25-09-2021
демиров демиров не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Местоположение: Варна
Мнения: 417
Благодари: 44
Получил благодарност:
106 пъти в 80 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вече повоче от 6 месеца се предлага мобилен план от 35 лв. с неограничени мб.и при Виваком е най-евтин планът с неограничени мб. и въобще всичко неограничено...какво доплащане за мб.?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25-09-2021
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 489
Благодари: 140
Получил благодарност:
317 пъти в 131 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Договор преподписан миналата година за какви неограничени гигабайти бълнуваш. То за това е всичко я, да те набутат да преподпишеш за 35 лв неограничени и директно скачаш с 10 кинта на месец за тоя дето духа. Ти видя ли на неограничените бързата скорост до кога е.. до 40 дни след подписването на договора, ама това го разбираш след като го отпечатат оригинала и подпишеш, между редовете е.
__________________
TomTomMaps
HereWeGoMaps
Waze
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26-09-2021
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,468
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,157 пъти в 2,925 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мнн Вижте мненията
Говори със 123 и не се занимавай с разни кифли по магазините. Там разговорите се записват и рядко си позволяват неверни неща.
Вчера получих съобщение,звънете на 087123 след това 6,да си оправите акаунта,а аз нямам и им звъня!Посреща ме робота,дето вика има фейк съобщения,Виваком не носи отговорност.Викам си ще изчакам каката,тя се представя,веднага и забравих името и питам,какво е това съобщение,а тя не знае ,че е заредено на автомата и вика -От кой номер се обаждате,казвам го,-ЕГН,казвам го,-Кой ви е любимия цвят?Викам и,каква е тая глупост,-Ако не кажете не мога да разговарам с вас,викам и синьо и тя ми затвори!
Трябвало да ида в офис и да ми зададат таен въпрос и тайно да им отговоря,ЕГН и телефон,име не са важни!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26-09-2021
компира компира е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 47
Благодари: 7
Получил благодарност:
23 пъти в 17 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мен пък А1 ме изработиха нагло! Понеже достигнах лимита от мегабайти мобилен интернет на максимална скорост, те автоматично ми активираха допълнителен пакет на максимална скорост, без да съм го искал! Съответно сметката скочи с 5 лева. Не ми се занимаваше да се разправям за няколкото лева, но... лошото впечатление си остана. Вече си имам едно наум и стоя под "радара" всеки месец. Ае, всичките са маскари!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26-09-2021
timothy timothy не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 36
Благодари: 0
Получил благодарност:
16 пъти в 14 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от компира Вижте мненията
Мен пък А1 ме изработиха нагло! Понеже достигнах лимита от мегабайти мобилен интернет на максимална скорост, те автоматично ми активираха допълнителен пакет на максимална скорост, без да съм го искал! Съответно сметката скочи с 5 лева. Не ми се занимаваше да се разправям за няколкото лева, но... лошото впечатление си остана. Вече си имам едно наум и стоя под "радара" всеки месец. Ае, всичките са маскари!
Не знам дали са маскари, но всички ползват едни и същи маркетингови трикове - с едри букви хубави неща, а подробностите с дребен шрифт и забутани между редовете.. Затова най-добре или предплатена, или неограничен абонамент - аз подписах на промоцията на А1 април месец и всичко е неограничено срещу 32 лв, като включва и deezer, hbo, телевизия, voyo, капитал и т.н.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26-09-2021
компира компира е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 47
Благодари: 7
Получил благодарност:
23 пъти в 17 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И този "неограничен абонамент" е донякъде маркетингов трик. Отново ползваш толкова, колкото си платил. Поне чувам от няколко човека с такъв неограничен мобилен интернет, че като прекалят с потреблението директно спират интернета. Питали оператора защо така - отгорили "ами така, трябва да се ползва умерено" или нещо подобно беше.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27-09-2021
angelvarna angelvarna не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Мнения: 87
Благодари: 17
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При спиране на договор с А1 пресрочно (3 седмици след като е сключен), си поискаха неустойка от:
3 ПЪЛНИ месечни такси, 5 НЕизползвани отстъпки (всеки месец за първите 6 месеца от договора има отстъпка в размер на 50% от месечната такса) и така при сключен договор за предоставяне на интернет услуга + тв за 32лв/месец, който се прекъсва след като се установява проблем с предоставянето на услугата още от първата седмица...платих вече не помня точно, но бе някъде около 170лв неустойка.
Писах тема за това тук.

Според КЗП и омбудсмана - всичко е точно. Плащам и това е. Единственото, което си издействах е да не си търсят четвърта месечна такса неустойка поради видиш ли причината - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПРЕДИЗВЕСТИЕ 30 ДНИ че било по договор при всеки случай за прекъсване, което просто не бе вярно. Но докато не се намесиха от КЗП, А1 бяха като магаре на мост - знаят си тяхното и това е.

Сега ако тръгна с Виваком да се разделям да речем само за интернета и телевизията, тъй като там пък търсят използвани отстъпки, и това с произволно начислявани и отписвани отстъпки е лесно човек да се обърка.
Интернет на редовна тарифа: 99,83лв / отстъпка: 76,99лв
Телевизия EON Full редовна тарифа: 12,17лв
Начисляват се и някакви отстъпки за ползване на електронно приложение: 3лв, не съм сигурен дали нямаше и за основния приемник (тъй като фигурира нулев запис във фактурата и за него), имам и за мобилни приложение пак 0лв.
Да кажем, че там са 9 (3х3) лв редовни.
Неустойката става:
3х99.83 + 3х12.17 + 3х111лв (отстъпки) = 669.03лв неустойка до тук
, ама тъй като съм в 5тия месец на договора и влизат в сила други отстъпки - добавяме и тях: от редовна цена на пакета нет и тв 121 ми правят отстъпка 91лв (при новите договори е още по-голяма). Така за всеки месец след първите три от подписването на договора - неустойката скача с по 91лв на месец и лесно може да ударим и подминем 1000лв неустойка.

Нека не забравяме, че винаги може да има още нещо, за което да си потърсят пари.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27-09-2021
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,876
Благодари: 360
Получил благодарност:
563 пъти в 384 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

УжасТ, като ви чета се кефя, че нетът и на двете ми места е от квартални доставчици без договор, но с оптика. Да са живи и здрави малките! Тв се плаща на булсата, отново без договори
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на oldgraf за този полезен пост :
Джордж89 (10-09-2023)
  #19  
Стар 27-09-2021
демиров демиров не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Местоположение: Варна
Мнения: 417
Благодари: 44
Получил благодарност:
106 пъти в 80 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Никаква база за сравнение няма между малки и големи оператори!

Преминах през всички малки оператори и винаги зимата в бурите на малките оператори нямах нет и тв. и то по няколко дни - защото всичко им виси по клоните-стълбовете!

Да не пишем че по малките селища даже и заплашват собствениците и вършат мизерии на абонатие отказали се.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17-10-2021
Aries Aries не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 126
Благодари: 7
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Гледам никой не се е оплакал от Теленор , тогава да го направя аз!
Моят случай е следният:
Бях на виваком дълги години и дойде време да подновявам договори на 3 карти.
Понеже бяха на различни планове а аз исках да ги направя на един и същи с еднакви параметри за всяка карта с идея по лесно да се контролират.
Първо лошо впечатление ми направи думичката " не може" или " няма как"!
Всички сме им яли попарата и всеки много добре знае, че има как. Само трябва да се разправяш половин ден и да трошиш нерви. Както и да е с виваком се разделих защото не ми се разправяше....Отидох на теленор на "тотал +" ....сега идва оплакването:
Оказа се, че плей стора е свързан директно със сметката на телефона. При виваком всяко плащане на приложение или игра се обръщаше директно към картата която е регистрирана и без пин или парола не ставаше нищо.
Тука при Теленор....малкия си играл на разни игрички и си правил разни абонаменти и добре , че хванах навреме нещата само на + 10лв.
Оказа се , че трябвало през оператор да се забранят тея транзакции с така наречения " блек лист". Кой да знае?!?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, виваком, изчисления, магически, непроследими, сметки


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
виваком новихан ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 7 15-04-2017 20:37
Тънките сметки на грубата игра ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 11 09-01-2013 01:00
За BTV HD при виваком сат тв noirdeto ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 6 12-10-2012 10:47
внимание виваком тв набутвация и автогол за виваком uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 57 08-03-2012 22:36
ВиваКом ТВ vivacom bg Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 264 29-08-2010 21:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.