The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > БОРСА - Купува / Продава > Приключили продажби

Приключили продажби Приключили продажби или обяви с изтекъл срок

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 01-08-2013
slavi99 slavi99 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: 43.408518,24.617574
Мнения: 162
Благодари: 13
Получил благодарност:
24 пъти в 20 поста
Сваляния: 81
Ъплоуди: 0
По подразбиране грешка

Един от потребителите на форума ми показа грешка в обявата: приемника е обявен като такъв с един тунер - 1xDVB-S2, за което се извинявам. Текста е Copy/Paste от магазина, където също е допусната тази грешка, или под 1xDVB-S2 се разбира twin тунер.

Последно редактирано от slavi99 : 01-08-2013 на 13:25
  #62  
Стар 01-08-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,737
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от д.е.м.т Вижте мненията
А твойта е много пълна а Думата амортизация да ти е позната....
Гео, а ти защо не вземеш да си гледаш дърветата, които ползваш, а гроздето, дето ти е високо да престанеш да пишеш, че е кисело?
Следните потребители (3) благодарят на Цец0 за този полезен пост
jassen (01-08-2013), Veskop (01-08-2013), БОБИ (01-08-2013)
  #63  
Стар 01-08-2013
Аватара на БОБИ
БОБИ БОБИ не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: София
Мнения: 1,920
Благодари: 387
Получил благодарност:
906 пъти в 452 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от д.е.м.т Вижте мненията
И старите вземат да сдават фронта,кондензатори надути....забивания.400 лева за две годишен приемник са много.Амортизацията си казва думата
Явно ти ги поправяш,и затова си толкова вътре в нещата... трябва много приемници, да са ти минали през ръцете.....
  #64  
Стар 01-08-2013
Аватара на stilo72
stilo72 stilo72 не е на линия
Българин
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 554
Благодари: 159
Получил благодарност:
218 пъти в 117 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Гео, а ти защо не вземеш да си гледаш дърветата, които ползваш, а гроздето, дето ти е високо да престанеш да пишеш, че е кисело?
А ти, защо не вземеш да спреш да си мислиш, че твойто грозде е по вкуса на всички, а?
И как определяш, на кой кое грозде му е високо и кисело?
Хора разни, вкусове разни, приоритети разни.
Като почнете да се правите на главни герой в предаването на бате Енчо, кой е по по най сте много смешни!
__________________

DМ500HD; PARABOLIC 1.50; INVERTO 0.3dB; 42e<<>>7w; ZHD200; Fusion TV; TRIAX-TD88; INVERTO BLACK Ultra Twin 0.2dB-39e

Последно редактирано от stilo72 : 01-08-2013 на 14:40
  #65  
Стар 01-08-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,737
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stilo72 Вижте мненията
А ти, защо не вземеш да спреш да си мислиш, че твойто грозде е по вкуса на всички, а?
И как определяш, на кой кое грозде му е високо и кисело?
Хора разни, вкусове разни, приоритети разни.
Като почнете да се правите на главни герой в предаването на бате Енчо, кой е по по най сте много смешни!
Моето грозде е за хората, който имат вкус А ако изобщо си беше направил труда да попрочетеш малко по обявите за продажби щеше да си наясно, че този варненски елемент /използвам думата елемент, защото е най-благозвучна и не обиждаща/ само спами по чуждите обяви, което е адски дразнещо, поне за нормалните потребители... А ако качествените приемници му бяха по джоба нямаше да си купи дървото, което има
Следните потребители (2) благодарят на Цец0 за този полезен пост
jassen (01-08-2013), Veskop (01-08-2013)
  #66  
Стар 01-08-2013
Аватара на stilo72
stilo72 stilo72 не е на линия
Българин
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 554
Благодари: 159
Получил благодарност:
218 пъти в 117 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Моето грозде е за хората, който имат вкус А ако изобщо си беше направил труда да попрочетеш малко по обявите за продажби щеше да си наясно, че този варненски елемент /използвам думата елемент, защото е най-благозвучна и не обиждаща/ само спами по чуждите обяви, което е адски дразнещо, поне за нормалните потребители... А ако качествените приемници му бяха по джоба нямаше да си купи дървото, което има
Сигурно гледната точка ти е вярна в известна степен, но не можеш да пишеш за някой, който не познаваш лично предполагам, че не му е по джоба някаква кутия.
Написах в предишният си поуст, че не на всеки приоритета му е да има под телевизора Екстренд, защото Цветан и група форумци ветерани са решили, че това е супер хай на сателитната техника! Не всеки живее за да гледа сат ТВ!!!
Хора разни приоритети разни, може да има ДМ500S, защото не мисли да си мери приемника с такива величия като вас и в гаража да има 5 лимузини, защото това му е приоритета.
Не по- малко дразнещо е да пишеш надменно във всяка обява или през обява, че на света освен твоето грозде друго няма, и който не е на твоето мнение е по- беден или няма вкус!
Това е, нищо лично към никой!
__________________

DМ500HD; PARABOLIC 1.50; INVERTO 0.3dB; 42e<<>>7w; ZHD200; Fusion TV; TRIAX-TD88; INVERTO BLACK Ultra Twin 0.2dB-39e

Последно редактирано от stilo72 : 01-08-2013 на 16:54
  #67  
Стар 01-08-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,737
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stilo72 Вижте мненията
Написах в предишният си поуст, че не на всеки приоритета му е да има под телевизора Екстренд, защото Цветан и група форумци ветерани са решили, че това е супер хай на сателитната техника! Не всеки живее за да гледа сат ТВ!!!
Бъркаш колега. Никога, ама никога не съм парадирал какво имам или желая да имам. Ако имах голям мерак да се направя, то щях да изредя в един подпис какви приемници имам, но както виждаш не съм го направил И със сигурност трендовете не са ми слабост, имам тръпка към една друга, двебуквена марка А отношението ми към Гео винаги ще бъде такова. На елементарни хора с елементарно поведение се отвръща Почти на 100% съм сигурен, че през живота си не е виждал тренд на живо, но виж, много е компетентен с въпросите като амортизация, подути кондензатори, забивания и проблеми на въпросната марка. Това на какво ти прилича? Освен за тъп спам, където не му е мястото. Цената на всяка стока се определя от купувача. Като му е скъпо просто няма място тук.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
stilo72 (02-08-2013)
  #68  
Стар 01-08-2013
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,151
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stilo72 Вижте мненията
Сигурно гледната точка ти е вярна в известна степен, но не можеш да пишеш за някой, който не познаваш лично предполагам, че не му е по джоба някаква кутия.
Написах в предишният си поуст, че не на всеки приоритета му е да има под телевизора Екстренд, защото Цветан и група форумци ветерани са решили, че това е супер хай на сателитната техника! Не всеки живее за да гледа сат ТВ!!!
Хора разни приоритети разни, може да има ДМ500S, защото не мисли да си мери приемника с такива величия като вас и в гаража да има 5 лимузини, защото това му е приоритета.
Не по- малко дразнещо е да пишеш надменно във всяка обява или през обява, че на света освен твоето грозде друго няма, и който не е на твоето мнение е по- беден или няма вкус!
Това е, нищо лично към никой!
Stilo, колега, ама много се обърка!
Точно за Цецо да пишеш това, като се има предвид, че той е доста толерантен и сдържан във всяка обява изключая на моменти мачовете(ама там сме на едно мнение и пак е прав)
Никога не си е натрапвал мнението и не бъркай споделянето на опит с просто писане.
Наздраве
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на дрим за този полезен пост :
stilo72 (02-08-2013)
  #69  
Стар 02-08-2013
Аватара на stilo72
stilo72 stilo72 не е на линия
Българин
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 554
Благодари: 159
Получил благодарност:
218 пъти в 117 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Бъркаш колега. Никога, ама никога не съм парадирал какво имам или желая да имам. Ако имах голям мерак да се направя, то щях да изредя в един подпис какви приемници имам, но както виждаш не съм го направил И със сигурност трендовете не са ми слабост, имам тръпка към една друга, двебуквена марка А отношението ми към Гео винаги ще бъде такова. На елементарни хора с елементарно поведение се отвръща Почти на 100% съм сигурен, че през живота си не е виждал тренд на живо, но виж, много е компетентен с въпросите като амортизация, подути кондензатори, забивания и проблеми на въпросната марка. Това на какво ти прилича? Освен за тъп спам, където не му е мястото. Цената на всяка стока се определя от купувача. Като му е скъпо просто няма място тук.
Ок
За последно ще напиша, че това, че някой не си е купил Тренд не означава, че не може да си го позволи за да пишеш така се едно той е някакво по- нише същество от великите собственици на Трендове!!!
Нито него го познавам лично нито тебе, и аз лично не бих са наел да определям тук, кой колко е елементарен!!! Тук сме се събрали да си коментираме хобито и да се забавляваме а не да се праиме на голямите тарикати, защото имаме 5 от най- киселите карти и приемници и сме супер хай на един форум за сат тв, еми добре ама на мен ми дреме на фара. Има хора, за които това е просто хоби и не си лягат и стават с мисълта утре, каква антена ще монтират и как ще си купят последния на пазара приемник!!!
И приключвам с този тъп спор, беше дразнещо желанието ти да унизиш един от потребителите на форума, защото няма Екстренд!
Живи и здрави!
__________________

DМ500HD; PARABOLIC 1.50; INVERTO 0.3dB; 42e<<>>7w; ZHD200; Fusion TV; TRIAX-TD88; INVERTO BLACK Ultra Twin 0.2dB-39e
  #70  
Стар 02-08-2013
yavor1 yavor1 не е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,806
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stilo72 Вижте мненията
Ок
За последно ще напиша, че това, че някой не си е купил Тренд не означава, че не може да си го позволи за да пишеш така се едно той е някакво по- нише същество от великите собственици на Трендове!!!
Нито него го познавам лично нито тебе, и аз лично не бих са наел да определям тук, кой колко е елементарен!!! Тук сме се събрали да си коментираме хобито и да се забавляваме а не да се праиме на голямите тарикати, защото имаме 5 от най- киселите карти и приемници и сме супер хай на един форум за сат тв, еми добре ама на мен ми дреме на фара. Има хора, за които това е просто хоби и не си лягат и стават с мисълта утре, каква антена ще монтират и как ще си купят последния на пазара приемник!!!
И приключвам с този тъп спор, беше дразнещо желанието ти да унизиш един от потребителите на форума, защото няма Екстренд!
Живи и здрави!
Явно и теб те дразнят трендовете по някакъв начин
Естествено че всеки сам си определя критериите за хобито, но да си толкова самомнителен, мислийки си че твоето дърво ражда златни ябълки, което ти дава право на последна инстанция, си е обикновен профанизъм
Цитирай:
Първоначално написано от д.е.м.т Вижте мненията
А твойта е много пълна а Думата амортизация да ти е позната....
Гео, явно си объркал понятията, не иде реч за трактор а за тренд
Някой ден и на твоята улица ще изгрее слънце
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
et9200, xtrend, продавам


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам xtrend 4000 БОБИ Приключили продажби 3 11-07-2013 20:39
Продавам xtrend 5000 БОБИ Приключили продажби 4 03-06-2013 14:55
Продавам Xtrend ET-6000 HD krasix Приключили продажби 2 07-03-2013 16:18
Продавам Xtrend ET9200 орли Кошче 1 09-02-2012 15:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:20.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.