The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 16-04-2018
Аватара на mitko013
mitko013 mitko013 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Hamburg
Мнения: 110
Благодари: 27
Получил благодарност:
19 пъти в 16 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hellioob Вижте мненията
Здравейте! Чудя се дали, ако си взема един андройд бокс и си сложа коди с нужните приставки (от сорта на exodus), за да гледам филми, дали ще имам някакви проблеми с властите в Германия ?
Който е пробвал или познава някакви трикове в Германия ще се радвам да сподели мнението си.
Гледай си спокойно. Аз съм на Дойче Телеком и ползвам Коди на лаптопа, на андроидбокс и на распбери повече от 3 години и нямам никакъв проблем.Онлайн гледам също през български сайтове ,но от тази година на Гугъл хром взе да ми изписва ,че съдържанието е корумпирано/ или нещо от този род/ и филма или сериала спира. Чудих се какъв е проблема и си мислех че няма да има спасение ,но смених на Мозила и филмите си тръгнаха наново.Доколкото знам големи проблеми са имали хора ,които са теглили филми/сериали през торент тракери.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16-04-2018
dolby dolby не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,699
Благодари: 799
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hellioob Вижте мненията
Здравейте! Чудя се дали, ако си взема един андройд бокс и си сложа коди с нужните приставки (от сорта на exodus), за да гледам филми, дали ще имам някакви проблеми с властите в Германия ?
Който е пробвал или познава някакви трикове в Германия ще се радвам да сподели мнението си.
не знам как е в германия но в ук почнаха да блокират стрийм сървърите вероятно по ип и става все по сложно да се гледа. бих те посъветвал да си исталнеш кодито на пц и ако искаш да се подсигуриш може да ползваш фрии впн като този
https://protonvpn.com/
ако искаш да сваляш торенти тогава ще трябва да си купиш, фрий впн на протон не поддържа P2P кънекции
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17-04-2018
Hellioob Hellioob не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2017
Мнения: 14
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Доколкото знам приставките на KODI от сорта на exodus например, работят на принципа на p2p
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17-04-2018
dolby dolby не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,699
Благодари: 799
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hellioob Вижте мненията
Доколкото знам приставките на KODI от сорта на exodus например, работят на принципа на p2p
мнее при мен си бачка през впн-а на протон и то съвсем прилично като за фрии впн. а и exodus вече не работи изобщо качестено, опитай covenant за сега се държи що годе добре
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18-04-2018
Аватара на Ники666
Ники666 Ники666 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: София
Мнения: 45
Благодари: 16
Получил благодарност:
21 пъти в 10 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Прегледайте сайта на този пич, и ще ви стане малко по ясно!
https://dimitrology.com/category/kodi/
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
kodi, чужбина


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Билети за футболен мач в чужбина vassilp СПОРТ 25 07-10-2019 07:34
Бтв, Нова и техните канали в чужбина The Joker Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 7 04-04-2018 11:24
Проблем със свързване на сат.ТВ в чужбина адп Монтаж и настройка на антени 4 21-08-2015 15:29
пробллем с канали на булсатком в чужбина кикаха ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 2 19-11-2014 00:25
помощ за настроики на виваком в чужбина красимир калев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 5 05-01-2014 20:10


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.