The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 30-07-2015
Orbital Orbital не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 97
Благодари: 11
Получил благодарност:
68 пъти в 31 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Mtel "фалира"

Спомням си само преди 9 месеца, тук знаещите всичко, обясняваха как МТел едвали не ще фалират с тая сателитна телевизия дето била скъпа, скапана и за нищо не ставала. Мереха мегабити и обясняваха какво е HD и как мен тел са гола вода и до никъде няма да стигнат. Как була е върха с техния филм плюс, за който още тогава ви казах, че ще остане само с мото ГП и малко тенис. Предполагам, че още тръпнете в очакване на спътника, който ще затрие цялата конкуренция, която всъщност не съществува според вас. И точно явно защото бяхте прави и десетките хиляди абоната на сателитната телевизия на МТел ( правилно прочетохте - десетките хиляди) са голям провал и стресирани от задаващата се планета на смъртта - спътника на Булсат, решиха да си купят Близу.

Сега е момента да почнете да ми обяснявате пак кое как се прави и кое е HD, какво е енкодер и какъв е бизнеса по принцип, защото аз, а и Златко разбираме само от фалити.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30-07-2015
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,310
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Усети че никой не пише в темата на простия оператор и викаш да разръчкаш малко торта белким се размирише. Не сте интересни нещо на хората.... или ти се обадиха и казаха момче ти в тоя форум малко активност няма ли да вдигнеш? Добре се беше скрил защо изпълзя?
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ламерът за този полезен пост :
sa6o91 (30-07-2015)
  #3  
Стар 30-07-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Гащите, гащите
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30-07-2015
Orbital Orbital не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 97
Благодари: 11
Получил благодарност:
68 пъти в 31 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
Усети че никой не пише в темата на простия оператор и викаш да разръчкаш малко торта белким се размирише. Не сте интересни нещо на хората.... или ти се обадиха и казаха момче ти в тоя форум малко активност няма ли да вдигнеш? Добре се беше скрил защо изпълзя?
Е нали и аз трябва да ям бе човек. Изловиха ме че не троля и ми набиваха канчето и сега се опитвам да си спася хляба. И си прав, че не сме интересни за аудиторията. Какво да ни е интересно!? Всичко си бачка, пускат се нови канали, хората си гледат, а не търкат клавиатурите с проблемите си като абонатите на другите оператори.

Последно редактирано от Orbital : 30-07-2015 на 01:31
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30-07-2015
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Orbital Вижте мненията
Мереха мегабити и обясняваха какво е HD и как мен тел са гола вода и до никъде няма да стигнат.
Orbital, ще ме прощаваш, но HD каналите на спътника ви наистина са подобие на HD. Да, резолюцията е 1920x1080, но определено картината и дори звука са с лош битрейт. Нали уж сте излъчвали каналите така, както ги получавате. А защо битрейта на картината не е поне 8 mbps и звука да е с 256kbps на всички HD- та? Например звука на bTV HD и bTV Action HD е 128kbps на сателита ви. И среден битрейт под 8Мbps за картината. В другите форуми близък до вас служител обяснява, че битрейта на HD каналите на сателита ви достига ДО стойности 12mbps, но точно това ДО не значи средна стойност на битрейт, а максимално, което са 2 различни неща.
За 30 лв на месец дори ги няма българските музикални BOX TV, BG Music Channel, Viasat и AXN каналите в сателитните ви пакети. Уж днес се видя, че МТЕЛ са велика и богата фирма, а реално са наели 2 или 3 транспондера за DTH услугата си, на които са качили всякакви английски канали като Kerrang и т.н., но не и масово гледаните канали.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30-07-2015
Ангел Сотиров Ангел Сотиров не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2015
Мнения: 129
Благодари: 109
Получил благодарност:
21 пъти в 17 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пародии до безкрай.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30-07-2015
Orbital Orbital не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 97
Благодари: 11
Получил благодарност:
68 пъти в 31 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дато Вижте мненията
Orbital, ще ме прощаваш, но HD каналите на спътника ви наистина са подобие на HD. Да, резолюцията е 1920x1080, но определено картината и дори звука са с лош битрейт. Нали уж сте излъчвали каналите така, както ги получавате. А защо битрейта на картината не е поне 8 mbps и звука да е с 256kbps на всички HD- та? Например звука на bTV HD и bTV Action HD е 128kbps на сателита ви. И среден битрейт под 8Мbps за картината. В другите форуми близък до вас служител обяснява, че битрейта на HD каналите на сателита ви достига ДО стойности 12mbps, но точно това ДО не значи средна стойност на битрейт, а максимално, което са 2 различни неща.
За 30 лв на месец дори ги няма българските музикални BOX TV, BG Music Channel, Viasat и AXN каналите в сателитните ви пакети. Уж днес се видя, че МТЕЛ са велика и богата фирма, а реално са наели 2 или 3 транспондера за DTH услугата си, на които са качили всякакви английски канали като Kerrang и т.н., но не и масово гледаните канали.
Е те за това говорех! Простен си. Битрейта, Битрейта ... Коя кола е по-бърза, тая дето е 230кс или тази, която е 275кс? И HD-тата са ни гола-вода и пакетите и т.н. Е поне имаме скапани HD-та, ако не друго. И почти се убедих, че е по-добре да гледам СД-тата, вместо лошите HD-та с ниския битрейт. А всъщност казах ли ви, че не гледам битрейт, а телевизия?

Последно редактирано от Orbital : 30-07-2015 на 01:39
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Orbital за този полезен пост :
  #8  
Стар 30-07-2015
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Orbital Вижте мненията
Е те за това говорех! Простен си. Битрейта, Битрейта ... Коя кола е по-бърза, тая дето е 230кс или тази, която е 275кс?
Няма нищо против теб, но щом клиентите ви изпращат отзиви за DTH услугата не би ли следвало да направите опит за подобрение на нещата, за които ви питат? За 30 лв такса и същото размазано качество на картината като при другите DTH оператори, които поне по-евтини такси имат на услугата как мислите, че MTEL DTH ще просперира? Щом не можете да предложите поне качествен звук с битрейт 256kbps, поне преминете към HE-AAC компресия на звука с 128kbps звук на абсолютно всички канали в DTH и няма да има проблем с качеството.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30-07-2015
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Orbital Вижте мненията
Сега е момента да почнете да ми обяснявате пак кое как се прави и кое е HD, какво е енкодер и какъв е бизнеса по принцип, защото аз, а и Златко разбираме само от фалити.
Най-накрая ви взеха в достатъчно богата фирма, в която телевизията е между другото и трудно да я фалирате
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
mtel, фалира


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Макс Телеком", "Булсатком" и "4Джи Ком" получиха ефир за мобилни услуги ТИНТИН GSM мобилни комуникации 23 27-04-2015 22:06
"Хюлет-Пакард" България ще продава директно през "Технополис" и "Техномаркет" ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 4 01-01-2014 18:01
"Блокираните часове" отказаха "Нова" от "А" група Джак СПОРТ 6 02-08-2011 22:08
"Мобилтел" и "Майкрософт" стъпват в "облака" ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 29-06-2011 14:24
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 12:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:43.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.