The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 31-05-2019
Tzviatko Tzviatko не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Мнения: 116
Благодари: 3
Получил благодарност:
28 пъти в 17 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране Следят ни в къщи

Всичко започна малко преди да ме уволнят, незаконно и неправомерно от една охранителна фирма. Разпространиха информацията, че съм смърдел, едва ли не не съм се къпел. Преди повече от 3 години, след празнуване на рожденния ден на брат ми в квартирата започна следенето нон стоп. Тогава същата вечер щях да почина. Започна се едно следене непрекъснато и денонощно, с цел упражняване на психически тормоз и дори смърт. Всичко което кажа или направя се говори под прозореца ми в къщи на висок глас, с цел да разбера, че ме следят и да ми упражняват психически тормоз. Кой са тези, които ме следят-първа братовчедка на майка ми и комшията-пенсионери. Братовчедката на майка ми има и наематели 2 семейства, които се редуват да следят непрекъснато. Първо едното семейство следи до към 6-7 часа на разсъмване, после се сменяват - идва другото семейство да следи, което вече се е наспало, а предните отиват да спят. Сложих камери за видеонаблюдение, с цел да видя дали се влиза в къщи, но няма резултат. Следенето си върви, а никой не се вижда да влиза в къщи. Правих жалба да кварталния инспектор, а той ме направи на луд - да съм ходел на психолог. Брат ми е на тяхна страна - на ненормалните преследвачи. Та така и не получих никакъв отговор и нямаше никакъв резултат. Цял живот братовчедката на майка ми и комшията правят всякакъв вид и тип мизерия. Цял живот. Това обаче не е всичко. Следенето не само, че се осъществява и до ден днешен, но се и разпространява от уста на уста и по интернет скрито явно. Още от първия ден на новата ми работата, работодателя ми и колегите се занимават с това какво съм бил направил, казал в къщи и т.н. Какво правя през деня. По същия начин, но на разстояние от мен ми се донася, какво съм бил казал, направил и даже ми се смеят и подиграват. Някаква ненормална работа. Хем и те следят косвено, хем пък и недоволни! Бил съм гледал без пари телевизия и ги е яд. Ами вкарайте си интернет и гледайте и вие без пари - да ви видя тогава дали е без пари.
Следенето се изразява не само в подслушване, но има и някакъв тип образ, картина, поне на тялото. От това което приказват съм с убеждението, че е 100% така. Така до преди месец, след което се взе решение, че нищо няма да се постигне с това следене и се започна да се използва и образа, с цел да не мога да спя, а от там и да напусна работа. В момента в който легна в някоя стая, се започва или кучешки лай или тропане, блъскане, всякакви видове силни звуци - отново кучешки лай, музики и какво ли още не - до прелитане на нереални самолети. В зависимост от това в коя стая съм, се подава информация и започват да минават посред нощ някакви коли и камиони, ту със силно дънеща музика, ту с тракане и тропане. Майка ми е толкова глуха, че нищо не чува и не се и сеща за какво става дума. Като и кажа всичко това и тя не ми вярва. Абсолютно сам съм. Затова реших да пиша тук във форума, защото знам, че го посещават всякакви хора и с различни професии хобита и интереси, тъй като виждам, че полицейското безхаберие и престъпността царува в България. Сега, ако съм бил пишел в интернет за това нещо съм щял да умра-заплахи. Еми ето написах - нека пък да умра.
Има ли техника, с която може да се следи-подслушва от разстояние през стена и да се получава и някакво изображение? Следи се дори и когато няма електричество.
Молбата ми е ако някой иска да помогне с цел откриване на подслушващи устройства и техника да ми пише съобщение, а също така с мен могат да се свържат и полицейски инспектори, следователи и дори детективи и адвокати.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31-05-2019
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,886
Благодари: 1,004
Получил благодарност:
695 пъти в 453 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да се смее ли човек да плаче ли ?


Sent from my iPhone X using Tapatalk
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на AGT за този полезен пост :
111111 (31-05-2019)
  #3  
Стар 31-05-2019
Аватара на 111111
111111 111111 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,384
Благодари: 1,026
Получил благодарност:
1,031 пъти в 675 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вземи си къща на село.
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на 111111 за този полезен пост :
SERHI1970 (31-05-2019)
  #4  
Стар 31-05-2019
Аватара на notwist
notwist notwist не е на линия
a wolf at the door
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 395
Благодари: 486
Получил благодарност:
435 пъти в 171 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега, не искам да ви засегна, но симптомите са класически:
https://lechenie.bg/maniya-za-presle...ini-i-lechenie
__________________
Panasonic OLED TX-55GZ950E||Apple TV 4K HDR 2021+ 2 броя Apple HomePod Gen2||Amazon Firestick 4K MAX HDR|| Smart IPTV Player
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на notwist за този полезен пост :
SERHI1970 (31-05-2019)
  #5  
Стар 31-05-2019
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,025
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Брат ми е на тяхна страна - на ненормалните преследвачи
Майка ми е толкова глуха, че нищо не чува и не се и сеща за какво става дума. Като и кажа всичко това и тя не ми вярва. Абсолютно сам съм.
Еми ето написах - нека пък да умра.

Никой не те преследва или подслушва имаш нужда от помощ!!
Преминаваш във втора фаза, ще си объркаш живота без да се усетиш.
Брат ти и майка ти да не бягат от отговорност а да те заведат на лекар. Задължително трябва да сте заедно. Ако си в София отиди в диспансера на улица "Екзарх Йосиф"
__________________
C:> GOTO NEXT LEVEL
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31-05-2019
Tzviatko Tzviatko не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Мнения: 116
Благодари: 3
Получил благодарност:
28 пъти в 17 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ясно. Изкарахте ме психично болен, без изобщо да сте сигурни.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31-05-2019
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tzviatko Вижте мненията
Ясно. Изкарахте ме психично болен, без изобщо да сте сигурни.
Не им обръщай внимание!Почерпи ги обилно и те ще си признаят защо те следят!
Нищо ти няма,а и да ти има,болна глава не се лекува лесно

Последно редактирано от yavor1 : 31-05-2019 на 16:55
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31-05-2019
Аватара на 111111
111111 111111 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,384
Благодари: 1,026
Получил благодарност:
1,031 пъти в 675 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А ти защо не ги преследваш?
Шпионирай воайорствай, те теб ти тях.
Направи си блог. пусни реклами ще забогатееш.

https://www.psychologytoday.com/us/b...anoid-thinkers
https://sundayscaries.com/blog/paranoia-vs-anxiety/
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
къщи, ни, следят


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
операторите следят ли ни отмарс Дъра-Бъра 36 21-02-2018 00:16
Убийства между приятели и призрачни къщи по Crime & Investigation Network през юни Chello Central Europe ДОКУМЕНТАЛНИ 0 13-05-2015 14:13
Призрачни къщи и медиуми детективи по Crime & Investigation Network през септември Chello Central Europe ДОКУМЕНТАЛНИ 0 19-08-2014 17:10
Къщи на знаменитости и интериорен дизайн по Fine Living през май 2014 г. Chello Central Europe ДРУГИ 0 10-04-2014 14:00
Ловци на къщи и атрактивни басейни по Fine Living през март 2014 г. Chello Central Europe ДРУГИ 0 12-02-2014 15:49


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:27.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.