The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T]

ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] Ефирна цифрова телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #31  
Стар 27-11-2010
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от живко митев Вижте мненията
благодаря ти.май наистина ще изчакам.така или иначе 2-та тв ги купих преди 1 год.-не си струва да ги сменям.яд ме е само,че когато ги вземах незнаех, че толкова скоро ще ми трябва mpeg4 и най вече dvb-c.на мсат съм и направо полудях,като видях в офиса на кабелната 15-те hd канала- уникална картина.
ИСКАМ САМО ДА ПОПИТАМ - ИМА ЛИ НАЧИН ДА СЕ СЛОЖИ DVB-C В ТЕЛЕВИЗОРА ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО ЗА ДА ГЛЕДАМ HD КАБЕЛНА , ОСВЕН HD ПРИЕМНИК ОТ М САТ- 229 ЛВ.

БЛАГОДАРЯ.
има в офисите втора ръка 150 лева
Отговори с цитат
  #32  
Стар 27-11-2010
живко митев живко митев не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ДА ЗНАМ ЗА 2-ТА РЪКА.МИСЛЯ И ЗА ТОЗИ ВАРИЯНТ,НО ЕДИН ПРИЯТЕЛ ГИ Е ВИДЯЛ И ДУМИТЕ МУ БЯХА-ВСЕ ЕДНО ГИ Е УДРЯЛА ГРАДУШКАТА . ЗВЪНЯХ В М САТ-НЯМАЛИ ГАРАНЦИЯ, АКО СЛЕД 1 МЕС. СЕ РАЗВАЛИ СЕ ОПРАВЯШ. А ВСЕ ПАК СА СИ 150 ЛВ. НО БЛАГОДАРЯ ОЩЕ ВЕДНЪЖ.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 06-01-2011
Еди Еди не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 43
Благодари: 2
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от живко митев Вижте мненията
...яд ме е само,че когато ги вземах незнаех, че толкова скоро ще ми трябва mpeg4 и най вече dvb-c.
Здравейте! Аз на моите познати от край време им казвам да не си купуват от „модерните“ телевизори, които после ще ги ползват само като монитори, ама няма кой да ме чуе! Сега казват ами дадох толкова много пари, а не мога да гледам това, не поддържа онова и т.н. Защо тогава избързахте да ги купувате? А сега купувайте допълнителни приставки и още едно дистанционно на масата.
Аз лично се замислям за Велик ден да се обзаведа с някой LCD LED телевизор с комбиниран задължително цифров тунер за наземна и кабелна телевия MPEG4, пълна разделителна способност и с възможност за програмиране и записване на програми върху твърд диск (било външен или сграден) и едно допълнително записващо устройство с твърд диск и същия тунер като на телевизора. В крайна сметка смятам с две дистанционни управления да си върша работата, която сега на старата ми аналогова апаратура е с 4 броя.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 09-01-2011
Маилс Маилс не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте, имам цифров тунер на лаптопа, обаче нищо не откривам при автоматично сканиране. Къде е проблема? Качил съм снимка с настройките, освен това съм дал за държава германия и честотния диапазон за сканиране по подразбиране е 47400 - 858000 КХц.
Тунерчето е HDTV USB DVB-T:AF9015 BDA Filter
Тези канали 22 и 29 на каква честота са?
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg DVB-T.jpg (43.1 КБ, 55 разглеждания)
Отговори с цитат
  #35  
Стар 09-01-2011
Аватара на dsc
dsc dsc не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 2,062
Благодари: 1,862
Получил благодарност:
3,507 пъти в 1,148 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Маилс Вижте мненията
Здравейте, имам цифров тунер на лаптопа, обаче нищо не откривам при автоматично сканиране. Къде е проблема? Качил съм снимка с настройките, освен това съм дал за държава германия и честотния диапазон за сканиране по подразбиране е 47400 - 858000 КХц.
Тунерчето е HDTV USB DVB-T:AF9015 BDA Filter
Тези канали 22 и 29 на каква честота са?
Имах подобен проблем и след като сложих това: http://www.dtv-bg.com/downloads.php?do=file&id=2940 ,всичко е ОК..
__________________
Triax 110 - GiGaBlue HD Quad
Отговори с цитат
  #36  
Стар 09-01-2011
Маилс Маилс не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря, но пак не става ... някакви допълнителни настройки ... Group, PAT, PMT, SDT ?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 10-01-2011
Аватара на dsc
dsc dsc не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 2,062
Благодари: 1,862
Получил благодарност:
3,507 пъти в 1,148 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Маилс Вижте мненията
Благодаря, но пак не става ... някакви допълнителни настройки ... Group, PAT, PMT, SDT ?
А ти сигурен ли си в антената си,защото,ако си с малка/вътрешна/ антенка,може и нищо да не изкараш..
__________________
Triax 110 - GiGaBlue HD Quad
Отговори с цитат
  #38  
Стар 10-01-2011
Маилс Маилс не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ще черпяяяяяяя - тръгна, въпреки че накъсва ... оказа се че е от антената - преместих я максимално близо до прозореца и тръгна ... изкара 8 канала. Живея до кауфланд и съм с западно изложение - сигурно затова накъсват и картината и звука. Утре ще пробвам на работа какво ще стане, черпнята остава - който е навит да пише каде да се видим .
А между другото от колко до колко часа работят каналите ... някъде четох че не са денонощни?

Последно редактирано от Маилс : 10-01-2011 на 20:51
Отговори с цитат
  #39  
Стар 10-01-2011
Аватара на dsc
dsc dsc не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 2,062
Благодари: 1,862
Получил благодарност:
3,507 пъти в 1,148 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Маилс Вижте мненията
Ще черпяяяяяяя - тръгна, въпреки че накъсва ... оказа се че е от антената - преместих я максимално близо до прозореца и тръгна ... изкара 8 канала. Живея до кауфланд и съм с западно изложение - сигурно затова накъсват и картината и звука. Утре ще пробвам на работа какво ще стане, черпнята остава - който е навит да пише каде да се видим .
Ха,който бил навит ,аз ти подсказах за антената А се сетих за нея,защото и аз имах подобен проблем,макар да съм до лятно тракия и съм на 5 ет..И определено ти сече заради слаб сигнал..
__________________
Triax 110 - GiGaBlue HD Quad
Отговори с цитат
  #40  
Стар 10-01-2011
Маилс Маилс не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

OK значи ще се черпим - кажи само кога и къде - аз мога по всяко време ... а по въпроса за времето на излъчване?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dvbt, варна


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 8 (0 членове и 8 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Из форума на един псевдо оператор от Варна д.е.м.т Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 7 12-02-2011 11:47
Черноморец Балчик - ЖСК Спартак Варна koko_varna СПОРТ 4 07-05-2010 22:14
Конакс Карта на М САТ Cable Варна Max Pack dvt1 Оператори в гр. ВАРНА 4 26-01-2010 14:28
Разлепиха 1000 плаката във Варна в подкрепа на Спартак! koko_varna Дъра-Бъра 0 26-11-2009 15:53
Down Low - култовата група от 90-те пее за празника на Варна ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 06-08-2009 17:01


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:20.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.