The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Домашен майстор

Домашен майстор Форум в който разбиращите от електроника могат да споделят своя опит

Затворена тема
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #41  
Стар 10-01-2012
bikerider bikerider не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 32
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хайде стига говорили простотии, щото доказвате за пореден път в тоя форум, че за говорене на простотии ви бива, но не и да помогнете реално, когато се иска!
Колко струват кондензаторите?! Стотинки!
И за ваше инфо - нито ми го взеха с бус Мерцедес, нито го оставиха с такъв. С лека кола го направиха, май БМВ 3, 15 годишно. Млади момчета, сигурно са студенти, за разлика от оня алчен лъжец, минаващ 50-те, дето взе 110лв. за да си кара Ауди А3-то, новичко, че и никаква работа не свърши!
Нищо общо нямам с този сервиз, чичко Гугъл ми го намери, избирах произволно между 3 сервиза и този беше най-близо до мен. За сведения всичките серзизи, които гледах даваха цена на ремонт на 14 инчов ТВ за 25 до 33лв. без части. Ама тук понеже говорим за много скъпите части...
Явно много им се иска на някои, дори и в този форум, стари жичкаджии да дерат кожи и да лъжат, че правят качествени ремонти на стари телевизори и да е оправдават, че слага скъпи части, заради което излизало така. И в същото време да лаят насреща - не бе, стой си със стария телевизор, той си е много хубав, че и като се развали, се поправя евтино, за него частите са евтини... Така ли? А колко ми струва ремонтът? -...ми 110лв.!!! Пи*ка ви майчинаааааа, ваш'та мама лъжлива!

Ивчо, понеже си много отворен и говориш на ангро, що не дойдеш да докажеш, че тези от сервиза са ми някакви? Ма ако не успееш, ще ме черпиш или ще се признаеш тук за бърборко!

Последно редактирано от bikerider : 10-01-2012 на 22:27
  #42  
Стар 10-01-2012
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не се опитвам да взимам нечия страна.. реших да споделя мнение Имам се за стар жичкаджия. Вече не ремонтирам даже собствените си устройства. Няма смисъл.Гледам да получа по-голяма гаранция и това е. Просто в момента се правят неща които да изкарат година две три и това е . Добре е да го знаем преди покупка. Това че в момента още се движат москвичи и трабанти не значи че след 30 г. ще се виждат Audi Q7 освен в музеите. Просто сега начина на производство е друг. Още имам в мазето 20МБ HDD и още работи Та така.. А що се отнася до марките... и те не са това което бяха. Имам хубав спомен как в Италия през 1991 ми продадоха в една реномирана аптека електронен термометър Philips за скромната сума от 42 000 лири тогава в прекрасна опаковка. Двадесетина долара бяха. И аз нали съм българче .. излизам разопаковам на улицата, късам едни пластмаси със зъби и веднага си го заврях под мишницата И о чудо .. не работи. Връщам се .. 3 изчервени аптекарки ми обясняват .. ама синьоре .. ама филипс.. ама.. и вадят следващия.. отварям пред тях.. не .. следващия нц.. Четвъртия проработи.. и бачка и до днес.. е сменям батерийки де
Та.. едно време кви балерини имаше... ама хайде да не го разказвам докрая, че гледам четат и малки деца тук.
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.

Последно редактирано от om63 : 10-01-2012 на 22:38
  #43  
Стар 10-01-2012
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bikerider Вижте мненията
Хайде стига говорили простотии, щото доказвате за пореден път в тоя форум, че за говорене на простотии ви бива, но не и да помогнете реално, когато се иска!
Колко струват кондензаторите?! Стотинки!
И за ваше инфо - нито ми го взеха с бус Мерцедес, нито го оставиха с такъв. С лека кола го направиха, май БМВ 3, 15 годишно. Млади момчета, сигурно са студенти, за разлика от оня алчен лъжец, минаващ 50-те, дето взе 110лв. за да си кара Ауди А3-то, новичко, че и никаква работа не свърши!
Нищо общо нямам с този сервиз, чичко Гугъл ми го намери, избирах произволно между 3 сервиза и този беше най-близо до мен. За сведения всичките серзизи, които гледах даваха цена на ремонт на 14 инчов ТВ за 25 до 33лв. без части. Ама тук понеже говорим за много скъпите части...
Явно много им се иска на някои, дори и в този форум, стари жичкаджии да дерат кожи и да лъжат, че правят качествени ремонти на стари телевизори и да е оправдават, че слага скъпи части, заради което излизало така. И в същото време да лаят насреща - не бе, стой си със стария телевизор, той си е много хубав, че и като се развали, се поправя евтино, за него частите са евтини... Така ли? А колко ми струва ремонтът? -...ми 110лв.!!! Пи*ка ви майчинаааааа, ваш'та мама лъжлива!

Ивчо, понеже си много отворен и говориш на ангро, що не дойдеш да докажеш, че тези от сервиза са ми някакви? Ма ако не успееш, ще ме черпиш или ще се признаеш тук за бърборко!
Е чесно да ти кажа прекали с тая псувня. С нея директно обиди всички писали в твоята ревяща тема. Всички се опитахме да ти помогнем и да ти влезем в положението ти. Кой с каквото можа. Това че ти не ни разбра какво искаме да ти кажем си е твоя работа. Моето мнение си го казах, без да те псувам и да си фантазирам разни работи. Казах ти истината, какво мисля и както виждам не само аз.
Освен това ти наистина си герой. За толкова време откак съм член на тоя форум, откак имам права тук, ти си единствения, който с псувнята си ме възмути до толкова, че ще те черпя една "награда". Ще те пратя на почивка за грубо погазване правилата на форума. За обида над всички потребители на форума и за индиректна обида към админ на форума. Хайде приятна ти почивка @bikerider.
Следните потребители (2) благодарят на ivo за този полезен пост
ali_baba (11-01-2012), LyuboZ (11-01-2012)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
philips, малък, наскоро, проблем, ремонтиран


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
проблем с Philips DSR 2101 hameleona200 Въпроси и отговори 10 03-06-2013 07:05
Проблем с Philips LCD графа ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 11 24-02-2012 17:45
Проблем със CCcam и малък сървар moreg CCcam 2 25-12-2010 15:22
Проблем със PHILIPS 32PFL7404H ВАСКО_В ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 12 28-05-2010 10:52
Проблем PHILIPS PFL Series & Digitalvio S1 CX fakirastanly ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 1 09-05-2010 12:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:44.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.