The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > 4K UHD - телевизия с ултра висока резолюция (Ultra High Definition) > 4K UHD приемници > VU+

VU+ Best Imaginable UHD Receivers

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 05-12-2020
Аватара на stenel
stenel stenel не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 90
Благодари: 21
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
На мен на 10 бр. Октагона само едно дистанционно не е хващало, и замръзване чак при смяна на канал ,което по скоро е част от секундата забавяне на кадъра не е болка за умирачка . Ама картината с това на ВУ-то няма как да стане прилика , а и външно T2/C за декодер струващ има няма 249 евро си е бъзик от Производителя , който добре че продава Зеро ревизия 2 и Зеро 4К иначе до сега с тия цени да е хвърлил пешкирЯ!
Приликата с Новия А180 с реното мотор е твърде удачна с прехвалената марка , плащаш ама караш или по скоро гледаш таралясник за 100 евро!
Сменил съм около десет приемника и не съм видял разлики в картината между тях.....гледам основно буля на каката....голяма ли е разликата в картината на тия два приемника на булс....м и още нещо кабелния тунер не ме вълнува
__________________
сега се уча
Отговори с цитат
  #12  
Стар 05-12-2020
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stenel Вижте мненията
Сменил съм около десет приемника и не съм видял разлики в картината между тях.....гледам основно буля на каката....голяма ли е разликата в картината на тия два приемника на булс....м и още нещо кабелния тунер не ме вълнува
На мазалото на Буля , разликата ще ти е само в кинтите платени !
Иначе в картината , на колкото по скъп телевизор гледаш ,толкова по ясно ще виждаш найлона на богопомазания упоменат!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 05-12-2020
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от stenel Вижте мненията
Сменил съм около десет приемника и не съм видял разлики в картината между тях.....гледам основно буля на каката....голяма ли е разликата в картината на тия два приемника на булс....м и още нещо кабелния тунер не ме вълнува
Така е, защото гледаш картината на телевизор. Ако ползваш цепеница вместо него, ще пишеш глупости, като колегата с десетте недоразумения. Някои от имиджите за Vu+ са с калпави настройки на видеокартата, което вбесява част от потребителите. Вероятно заради това се е появила баснята за калпавата картина на Vu+, кой знае?

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
На мазалото на Буля , разликата ще ти е само в кинтите платени !
Иначе в картината , на колкото по скъп телевизор гледаш ,толкова по ясно ще виждаш найлона на богопомазания упоменат!
На крива ракета, космоса и пречи! Като са ти скапани настройките на картината, навсякъде е зле. Къде повече, къде по-малко, няма значение.
__________________
ЕКЗОРСИСТ

Последно редактирано от dodo_pv : 05-12-2020 на 21:23
Отговори с цитат
  #14  
Стар 05-12-2020
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

[QUOTE=dodo_pv;545243]Така е, защото гледаш картината на телевизор. Ако ползваш цепеница вместо него, ще пишеш глупости, като колегата с десетте недоразумения. Някои от имиджите за Vu+ са с калпави настройки на видеокартата, което вбесява част от потребителите. Вероятно заради това се е появила баснята за калпавата картина на Vu+, кой знае?


Пишеш глупости , ама на квадрат ,цепеница ти е каруцата паркирана пред панелката , ти на Сони AG9 по Перущица цепеница ли му викате, аре стой спокойно ,видял си ти как дава Ву,Октагон,Уклан, Кувиар,Гигаблу и прочие 4К, батю ти сите ги е извръткал, картина като Октагона на що де е цепеница НЕМА!
Настройки на видеокартата , разсмиваш жабите , тука говорим за сапа Ву Уно 4К и за найлона на баба ти от парника за гъбите!
Сигурно и имиджа ще има значение за найлона?!
Знаем по Булгаристан как е , може да си захапал голям сап , ама си мислиш че е дръжка на фригона лакирана!

Последно редактирано от Neo64 : 05-12-2020 на 22:00
Отговори с цитат
Стар 05-12-2020
Neo64
Това съобщение е изтрито от Neo64. Причина: дубъл
  #15  
Стар 05-12-2020
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Thumbs down

[QUOTE=Neo64;545247]
Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Пишеш глупости , ама на квадрат ,цепеница ти е каруцата паркирана пред панелката , ти на Сони AG9 по Перущица цепеница ли му викате, аре стой спокойно ,видял си ти как дава Ву,Октагон,Уклан, Кувиар,Гигаблу и прочие 4К, батю ти сите ги е извръткал, картина като Октагона на що де е цепеница НЕМА!
Настройки на видеокартата , разсмиваш жабите , тука говорим за сапа Ву Уно 4К и за найлона на баба ти от парника за гъбите!
Сигурно и имиджа ще има значение за найлона?!
Знаем по Булгаристан как е , може да си захапал голям сап , ама си мислиш че е дръжка на фригона лакирана!
Непонятно ми е, защо крещиш, че си хванал Господ за Шлифера, стискайки Мойсей за Жезъла? Колкото и приемника да смениш, никога няма да се научиш да гледаш хубава картина чрез тях. Causa perduta...
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dodo_pv за този полезен пост :
hajduk (29-12-2020)
  #16  
Стар 05-12-2020
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,749
Благодари: 493
Получил благодарност:
412 пъти в 277 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Stenel отиди в магазина изтествай и двата приемника и си избери ти самия според твоите изисквния. Тук вече почна една безкрайна полемика едно безкрайно мерене от което няма да имаш полза.
Моя съвет е, че евтино и хубаво няма. Дай повечко пари, за да не съжаляваш после.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на moreg за този полезен пост :
hajduk (29-12-2020)
  #17  
Стар 05-12-2020
Аватара на SERHI1970
SERHI1970 SERHI1970 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Търговище
Мнения: 3,148
Благодари: 529
Получил благодарност:
493 пъти в 383 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Както са казали пръдливите англичани евтиното винаги излиза по скъпо от скъпото!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 05-12-2020
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

[QUOTE=dodo_pv;545250]
Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията

Непонятно ми е, защо крещиш, че си хванал Господ за Шлифера, стискайки Мойсей за Жезъла? Колкото и приемника да смениш, никога няма да се научиш да гледаш хубава картина чрез тях. Causa perduta...
Не знам кой съм хванал , но да те светна хубавата картина се гледа с качествени прибори, а ти и без да си хванал жезъла, си далеч и от опцията да имаш качествен материал, далеч от опцията да си го позволиш, далеч от опцията да пробваш, това на испански е causa perdida!
Нали се сещаш като повлечеш крак ,ще ти падне налъма дето ходиш в двора до клозета!
Стой си на оная задна част и не се мешай с разбирачите!
Никой не ти крещи , прекалено си дребен да ми създаваш впечатление!
А и разбираш от сат техника толкова колкото градинаря от електроника!
Никой не те е питал за жезъли, каузи, криви ракети или комети ,Вие от селата покрай Пловдив изведнъж станахте "тесни" специалисти!

Отива в магазина и му пускат декодерите които е набелязъл , ако човека търси картина да постне тука , кой и какво и какво е купил!
Писах горе за захапаното дърво, лошото е ако е скъпо!!

Последно редактирано от Neo64 : 05-12-2020 на 22:43
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
пешето (06-12-2020)
  #19  
Стар 05-12-2020
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ако декодерите му ги пусне някой разбирач като тебе, пази Боже!

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dodo_pv за този полезен пост :
hajduk (29-12-2020)
  #20  
Стар 05-12-2020
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Ако декодерите му ги пусне някой разбирач като тебе, пази Боже!

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
Ако е държач на щепсели продавача като твоя милост , жална му майка на купувача!
Но при всички случаи и продавача и купувача са по наясно от селски лаладжии като теб, за това хич не се съмнявам че с напътствия от продавача купувача ще случи на апарат!
Далеч си от А група мойто мУмче, още си в А окръжна с Цалапица и Съединение, като качиш категорията пак звънни , аре че ще гледам Барцицката, само ми губиш времето!

Последно редактирано от Neo64 : 05-12-2020 на 23:20
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
4k, dvbs2x, e2, octagon, se, sf8008, uhd, uno, vu, ИЛИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
OCTAGON SF8008 4K UHD E2 DVB-S2X & DVB-C/T2 Мартинския Octagon 1143 14-01-2024 19:02
OCTAGON SF8008 Vs. EDISION OS MIO 4K UHD painkillerbg ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия 25 24-09-2020 18:59
Разменям octagon sf8008 BULLET ПРИЕМНИЦИ 3 12-12-2019 10:05
Продавам OCTAGON SF8008 4K UHD гоносат Приключили продажби 7 09-01-2019 10:20
OCTAGON SF8008 4K UHD E2 DVB-S2X & DVB-C/T2 SKY DIGITAL ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 30-10-2018 01:39


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.