VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > ПОЛИТИКА

ПОЛИТИКА За да четеш и пишеш тук трябва да си над 18

Отговори

Контрол над темата Начин на разглеждане
Стар 07-04-2020
register register е на линия
форумец-ветеран

Дата на присъединяване: Jun 2010
Благодари: 2,960
Получил благодарност:
1,330 пъти в 588 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Алтернативи & Анализи: Удължаване на срока на извънредното положение срещу план за изход от кризата
Отговори с цитат
Стар 07-04-2020
yavor1 yavor1 е на линия
хххххх

Дата на присъединяване: Feb 2009
Благодари: 1,101
Получил благодарност:
3,650 пъти в 2,252 поста
Сваляния: 170
Ъплоуди: 18
По подразбиране

Нищо не е забравено,никому не е простено
илиян василев сътрудник на ДС Агент Сашо дружка на Пинокио и Прокопиев ще ни оправя с Дай ми България

Последно редактирано от yavor1 : 07-04-2020 на 22:19
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
b_ignatov (07-04-2020)
Стар 07-04-2020
dolby dolby не е на линия
мега форумец

Дата на присъединяване: Jan 2009
Благодари: 251
Получил благодарност:
180 пъти в 117 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Долбито няма да го коментирам, хвърля това си е чисто ония от люксембург дето ми обяснява какво е тука, а той седи там...
Но на тебе ще ти отговора - Всичко което казваш е точно така, ама аз не го и отричам, нито съм казал че боко е стока, казах , че съм му фен, аз и на мистър бийн съм фен
Нямам причина да гласувам за него, нямам причина да гласувам и за който и да е от другите, написах кои са алтернативата, в това ежедневие кадърните хора нямат време да ходят да се занимават с политика, държавата е толкова оплетена, че няма кой да я изкара от калта, отдавна спиралата е завъртяна и върви само надолу... Както казах, с изключение на курнелия, всеки един от алтернативата е в коалиция с боко, може а е прост, ама е ефективен спрямо популизма към народа, това му е достатъчно... Научиха се, спорните закони ги приемат с отложен старт, днеска приемат, влиза в сила след 6 месеца и народа мълчи, дпс държи 100 процента от прокуратурата и държавата, боко дори не е човека който казва какво да става... така че, няма нужда да ме светкаш кой е боко, явката може би има нужда от такова обяснение.... Но както казах - Алтернативата са Корнелия, Волен, Марешки... В България от много години има само една партия, която изпълнява обещания и ангажименти, следва определена политика и това съвсем не е герб. Фактите са такива, че там където тази партия управлява нещата са доста различни, така че, в бъдеще това ще бъде алтернативата...
Пак не разбрах какво искаш да кажеш. Нямам идея за какъв Люксембург говориш. Опитвам се да пиша опростено, че да ме разбере всеки.
Та на темата. Това ,че ти не виждаш за кой да гласуваш , не означава че няма. То и аз не виждам ама ми е чудно как може да си фен на мутра, освен ако и ти не си. То бива година да си фен втора да си ок ама десета мутрите да ти рипат на главата и ти да викаш, е , че няма кой друг то малко бие на ,,,, Айде остави какво било, дай да видим какво ще се случи . Целия свят се разпада в момента, някои държави имат как да омекотят удара , други ще се приземат с трясък, моето мнение е че колкото и голямо желание да имат герберите да спасят държавата няма как да го направят поради две причини, първата е , че 90% от тах са калинки и втората е че на тях първата им мисъл е да откраднат та от 10 млрд я останат 4-5 я не,
Отговори с цитат
Стар 08-04-2020
b_ignatov b_ignatov е на линия
мега форумец

Дата на присъединяване: May 2016
Благодари: 127
Получил благодарност:
105 пъти в 72 поста
Сваляния: 1
По подразбиране

Аз подкрепям мнението на TUISTERa, че в момента няма друга алтернатива и правителството на Борисов е най-малкото зло за момента. Престанете да пускате разни пропагандиращи статийки с бивши ченгета на ДС и да критикувате мерките на правителството. Кажете ми една държава, която има ясен план за излизане от икономическата катастрофа за момента. Няколко такива се опитаха да направят план, но сега страдат най-много. Какви са тези глупости, че правителството с действията си само плаши народа. Пуснете си да гледате малко чуждестранните медий и ще видите къде народът е изплашен. Тук трябва да се молим и надяваме този бич да не се разпространи, защото бедната ни държавка и здравната ни система ще рухнат на третия ден, да видите тогава какво е изплашен народ. По отношение на масовото тестуване също се изговориха много глупости. Ние не сме големите икономики, които могат да си позволят да закупят толкова много тестове. Според мен няма и смисъл на този етап, поради това че не са достоверни а и липсват на пазара. Въпреки това, като се види как вървим на брой тестувани на 1 милион от населението, не сме толкова назад.
Искам да изкажа и мнение относно клипа с емигранта ни в Испания. На такива хора мога само да кажа.......стойте си там и никога не се прибирайте. Веднъж вече като сте обърнали гръб на родината, прав Ви път. Така или иначе не спомагате с нищо, поне не си изливайте злобата публично. Нали сте добре там в чужбината. Ама като сте толкова добре, защо започнахте да се прибирате и да се редите по опашките за безработни? Стойте си там, нали е хубаво. Ама даже не се прибирайте и да си правите зъбите или колите. Не ви е виновен Бойко, виновни сте си Вие, че не останахте тук и опитахте да промените нещо.

И запомнете едно: Това че Вие избягахте от България, не означава, че България е избягала от Вас!

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk

Последно редактирано от b_ignatov : 08-04-2020 на 10:30
Отговори с цитат
Следните потребители (6) благодарят на b_ignatov за този полезен пост
gentu (08-04-2020), gogotogo (08-04-2020), spaice (08-04-2020), yavor1 (08-04-2020), бендо (08-04-2020), Цец0 (08-04-2020)
Стар 08-04-2020
CITRON CITRON не е на линия
мега форумец

Дата на присъединяване: Jun 2009
Благодари: 81
Получил благодарност:
167 пъти в 139 поста
Сваляния: 137
По подразбиране

И запомнете едно: Това че Вие избягахте от България, не означава, че България е избягала от Вас!

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk[/QUOTE]

Безработните от чужбина са малко в момента защото са в карантина още около 1500 човека за Март. Повечето от Европа са се регнали там и тук си карантируват. Декларираш в НОИ, в Бюрото те изритват ако нямаш 30 дни. Навалицата е от местни хора. Видимо правителството раздава пари, но на кръговете около него. Другото е гадно , можели да правят спортни зали, на болници, а болници за доболнична помощ да излизат в отпуска!? Сега имаш някаква база за кого я пазиш. Да свършва това чудо ... след Великден!
Стар 08-04-2020
мега форумец

Получил благодарност:
180 пъти в 117 поста
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от b_ignatov Вижте мненията
Аз подкрепям мнението на TUISTERa, че в момента няма друга алтернатива и правителството на Борисов е най-малкото зло за момента. Престанете да пускате разни пропагандиращи статийки с бивши ченгета на ДС и да критикувате мерките на правителството. Кажете ми една държава, която има ясен план за излизане от икономическата катастрофа за момента. Няколко такива се опитаха да направят план, но сега страдат най-много. Какви са тези глупости, че правителството с действията си само плаши народа. Пуснете си да гледате малко чуждестранните медий и ще видите къде народът е изплашен. Тук трябва да се молим и надяваме този бич да не се разпространи, защото бедната ни държавка и здравната ни система ще рухнат на третия ден, да видите тогава какво е изплашен народ. По отношение на масовото тестуване също се изговориха много глупости. Ние не сме големите икономики, които могат да си позволят да закупят толкова много тестове. Според мен няма и смисъл на този етап, поради това че не са достоверни а и липсват на пазара. Въпреки това, като се види как вървим на брой тестувани на 1 милион от населението, не сме толкова назад.
Искам да изкажа и мнение относно клипа с емигранта ни в Испания. На такива хора мога само да кажа.......стойте си там и никога не се прибирайте. Веднъж вече като сте обърнали гръб на родината, прав Ви път. Така или иначе не спомагате с нищо, поне не си изливайте злобата публично. Нали сте добре там в чужбината. Ама като сте толкова добре, защо започнахте да се прибирате и да се редите по опашките за безработни? Стойте си там, нали е хубаво. Ама даже не се прибирайте и да си правите зъбите или колите. Не ви е виновен Бойко, виновни сте си Вие, че не останахте тук и опитахте да промените нещо.

Не съм го гледал този клип, но да слагаш всички емигранти под един знаменател не е коректно. Малко на фашизъм бие- стойте си там нямате право на никакво мнение ама продължавайте да пращате пари . И тези хора които са се прибрали в България и които ще получават пари от АЗ , парите идват от държавата в която са работили, пак свежи пари ще се налеят в България ама кой ли го интересува
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dolby за този полезен пост :
register (08-04-2020)
Стар 08-04-2020
мега форумец

Получил благодарност:
105 пъти в 72 поста
По подразбиране

Аз не казвам, че опашките са основно от завърнали се хора!Хора, които започнаха да се завръщат още в края на февруари и лично съм им попълвал декларацийте за домашна карантина. Домашна карантина която беше 14 дни. Факт е, че базработицата расте, а и опашките ще растат. Факт е и че големите икономики действат по-щедро, спрямо безработните. Ще видим обаче дали тази щедрост няма да ги потопи много по-бързо от колкото всички смятат. За пример давам САЩ! 10 000 000 безработни от които 2/3 са заявили финансова помощ от 1200$.Другата част безработни не знам какво правят, ама не съм чул по NBC или Algazeera някой да обвинява и хока Тръмп за тези му действия (освен Либералистите разбира се)

Последно редактирано от b_ignatov : 08-04-2020 на 12:25
Отговори с цитат
Стар 08-04-2020
spaice spaice не е на линия
мега форумец

Дата на присъединяване: Jan 2010
Благодари: 57
Получил благодарност:
209 пъти в 127 поста
Сваляния: 126
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dolby Вижте мненията
Не съм го гледал този клип, но да слагаш всички емигранти под един знаменател не е коректно. Малко на фашизъм бие- стойте си там нямате право на никакво мнение ама продължавайте да пращате пари . И тези хора които са се прибрали в България и които ще получават пари от АЗ , парите идват от държавата в която са работили, пак свежи пари ще се налеят в България ама кой ли го интересува
Няма никакъв фашизъм. Аз също имам хора в чужбина. Повечето емигранти не са си плащали осигуровки в България.

Да пращали са пари на роднините.

Ама сега парите за безработица излизат от държавния бюджет, в който повечето емигранти не са внесли и цент.

Иначе тука по форумите ревем как Бойко ще вземе 10 милиарда заем и ще си ги раздеде на неговите хора, а ние, че и децата ни, че и внуците ни даже ще го изплащаме тоя заем.

Айде стига, дръжте се малко по-сериозно.
Отговори с цитат
Стар 08-04-2020
мега форумец

Получил благодарност:
105 пъти в 72 поста
По подразбиране

Да, признавам че мнението ми е малко крайно, но има защо. По цял ден срещам хора, завръщащи се от различни точки на света и мрънкащи че само в България било така. В крайна сметка обаче, след 15 минути започват да мигат умно, защото разбират че дадения проблем или препятствие за тях, идва от страната от която си идват.Тогава аз започвам да гледам гордо и пренебрежително.

Отговори с цитат
Стар 08-04-2020
мега форумец

Получил благодарност:
180 пъти в 117 поста
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от spaice Вижте мненията
Няма никакъв фашизъм. Аз също имам хора в чужбина. Повечето емигранти не са си плащали осигуровки в България.

Да пращали са пари на роднините.

Ама сега парите за безработица излизат от държавния бюджет, в който повечето емигранти не са внесли и цент.

Иначе тука по форумите ревем как Бойко ще вземе 10 милиарда заем и ще си ги раздеде на неговите хора, а ние, че и децата ни, че и внуците ни даже ще го изплащаме тоя заем.

Айде стига, дръжте се малко по-сериозно.
Хубаво е човек да се информира преди да пише непроверени данни. Да се осигуряват за какво? Безработица или здравно осигуряване? Да се осигуряваш за здравно в две държави е незаконно, това първо и второ прочети ми поста който си цитирал пак, парите за безработица на хора работели в ЕС идват от държавите където са се осигурявали, пак влизат свежи пари благодарение на тези които нямат право на мнение. Но прав си не е фашизъм чист сталинизъм е

Последно редактирано от dolby : 08-04-2020 на 14:08
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dolby за този полезен пост :
register (08-04-2020)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus  Изработка на уеб сайт, онлайн магазин и реклама
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
bg, coronavirus, изликувани, са

Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 12 (0 членове и 12 гости)

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:19.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.