VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > ПОЛИТИКА

ПОЛИТИКА За да четеш и пишеш тук трябва да си над 18

Отговори

Контрол над темата Начин на разглеждане
Стар Преди 3 часа
register register е на линия
форумец-ветеран

Дата на присъединяване: Jun 2010
Благодари: 2,934
Получил благодарност:
1,295 пъти в 574 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Алтернативи & Анализи: Удължаване на срока на извънредното положение срещу план за изход от кризата
Отговори с цитат
Стар Преди 2 часа
yavor1 yavor1 е на линия
хххххх

Дата на присъединяване: Feb 2009
Благодари: 1,074
Получил благодарност:
3,566 пъти в 2,210 поста
Сваляния: 170
Ъплоуди: 18
По подразбиране

Нищо не е забравено,никому не е простено
илиян василев сътрудник на ДС Агент Сашо дружка на Пинокио и Прокопиев ще ни оправя с Дай ми България

Последно редактирано от yavor1 : Преди 2 часа на 22:19
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
b_ignatov (Преди 2 часа)
Стар Преди 2 часа
dolby dolby е на линия
мега форумец

Дата на присъединяване: Jan 2009
Благодари: 221
Получил благодарност:
169 пъти в 107 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Долбито няма да го коментирам, хвърля това си е чисто ония от люксембург дето ми обяснява какво е тука, а той седи там...
Но на тебе ще ти отговора - Всичко което казваш е точно така, ама аз не го и отричам, нито съм казал че боко е стока, казах , че съм му фен, аз и на мистър бийн съм фен
Нямам причина да гласувам за него, нямам причина да гласувам и за който и да е от другите, написах кои са алтернативата, в това ежедневие кадърните хора нямат време да ходят да се занимават с политика, държавата е толкова оплетена, че няма кой да я изкара от калта, отдавна спиралата е завъртяна и върви само надолу... Както казах, с изключение на курнелия, всеки един от алтернативата е в коалиция с боко, може а е прост, ама е ефективен спрямо популизма към народа, това му е достатъчно... Научиха се, спорните закони ги приемат с отложен старт, днеска приемат, влиза в сила след 6 месеца и народа мълчи, дпс държи 100 процента от прокуратурата и държавата, боко дори не е човека който казва какво да става... така че, няма нужда да ме светкаш кой е боко, явката може би има нужда от такова обяснение.... Но както казах - Алтернативата са Корнелия, Волен, Марешки... В България от много години има само една партия, която изпълнява обещания и ангажименти, следва определена политика и това съвсем не е герб. Фактите са такива, че там където тази партия управлява нещата са доста различни, така че, в бъдеще това ще бъде алтернативата...
Пак не разбрах какво искаш да кажеш. Нямам идея за какъв Люксембург говориш. Опитвам се да пиша опростено, че да ме разбере всеки.
Та на темата. Това ,че ти не виждаш за кой да гласуваш , не означава че няма. То и аз не виждам ама ми е чудно как може да си фен на мутра, освен ако и ти не си. То бива година да си фен втора да си ок ама десета мутрите да ти рипат на главата и ти да викаш, е , че няма кой друг то малко бие на ,,,, Айде остави какво било, дай да видим какво ще се случи . Целия свят се разпада в момента, някои държави имат как да омекотят удара , други ще се приземат с трясък, моето мнение е че колкото и голямо желание да имат герберите да спасят държавата няма как да го направят поради две причини, първата е , че 90% от тах са калинки и втората е че на тях първата им мисъл е да откраднат та от 10 млрд я останат 4-5 я не,
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus  Изработка на уеб сайт, онлайн магазин и реклама
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
bg, coronavirus, изликувани, са

Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 18 (2 членове и 16 гости)
CITRON, register
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:07.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.