The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ

КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ PC-платки за цифрова телевизия

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 06-07-2018
Атанас Георгиев Атанас Георгиев не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 21
Благодари: 1
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 0
По подразбиране Проект с учебна цел

Здравейте съфорумници!
Искам да изпълня интересен за мен проект. Жена ми е германка и у нас се гледат почти и само немските некодирани канали от 19.2Е. Искам обаче да добавя още 2 канала - National Geographic Channel и Discovery Channel. До тук нищо сложно и ново. Любовта ми към научаване на нови неща обаче прави лесното - трудно. Та на въпроса... Искам да си направя iptv за къщата ми. Каналите ще са реално не повече от 8-10. Искам да ги сваля от сателит през компютъра и да пусна 8-10 стриима + двата канала изброени по-горе. От там всеки тв ще си има iptv приемник на който ще си имам и Hbo Go и Нетфликс акаунтите ми. Знам, за лесния начин за постигане на това с абонамент за стриимове, но ми е интересно да го направя сам, а и всички канали без 2 са безплатни на сателит. Какъв usb сателитен приемник ще ми е необходим и с какъв софтуер или Линукс дистрибуция ще е стабилно стриимването?

Благодаря предварително!
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Проект, учебна, цел


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проект за HTS Brian Домашен майстор 1 05-06-2015 23:49
Проект ААФ Титан за 91/900/9000 :) Veskop IPBOX 8 21-09-2011 23:36
ЕК се отказа от проект за развитие на Symbian ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 26-05-2011 13:05
trock.bg – нов проект на T-Rock Media ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 20-05-2011 15:35
Проект за честотен план на каналите на Булсатком berks ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 71 11-02-2010 07:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:27.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.