The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #181  
Стар 26-08-2017
Аватара на Астрал
Астрал Астрал не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Местоположение: Ловеч
Мнения: 725
Благодари: 107
Получил благодарност:
341 пъти в 176 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
Като продавате боклуци по куриери така ще бъде.
Що за ***** трябва да си да изръсиш такава глупост! Да ме прощават модераторите за тона,как разбра какво продавам аз като не си запознат или имаш някъде кристално кълбо! Е заради такива като теб,тоя форум запада все повече! Ай,довиждане! Благодарности на Дрима и Явор за мненията! И,да май не са такива боклуци, след като се чух с въпросния и каза че най-късно понеделник ще ги вземе!Дали ще стане-времето ще покаже.Толкоз

Mod Edit Ooo_Pepi: Без обиди, да не хапнеш банани без да си гладен!
__________________
13-16-19 E 85 cm ITV Partner
Tecatel 120см 36 E ,GS B211,TRICOLOR TV
Отговори с цитат
  #182  
Стар 26-08-2017
Аватара на kraykov
kraykov kraykov не е на линия
ham radio
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 65
Благодари: 23
Получил благодарност:
18 пъти в 8 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да си кажем честно. Такава тема просто не трябва да има в този форум. Още повече нито е по обява във форума за продажба на сателитна или друга техника!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на kraykov за този полезен пост :
digimp (13-09-2017)
  #183  
Стар 26-08-2017
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Астрал Вижте мненията
Що за ***** трябва да си да изръсиш такава глупост! Да ме прощават модераторите за тона,как разбра какво продавам аз като не си запознат или имаш някъде кристално кълбо! Е заради такива като теб,тоя форум запада все повече! Ай,довиждане! Благодарности на Дрима и Явор за мненията! И,да май не са такива боклуци, след като се чух с въпросния и каза че най-късно понеделник ще ги вземе!Дали ще стане-времето ще покаже.Толкоз

Mod Edit Ooo_Pepi: Без обиди, да не хапнеш банани без да си гладен!
Май имам доста опит, и от опит мога да твърдя че в 99.9 процента от случаите на невзети (върнати) стоки са такива които не отговарят на предварителното представяне на клиента. Стока с задоволителен или нагоре вид ( качество) за парите си почти на сто процента се взима от купувача. Просто никой не е луд да изпусне нещо изгодно. Ако човека е бил възпрепятстван и след ден два си вземе стоката и остане доволен, ще се окажеш един припрян мрънчо.
__________________
Когато си умрял, не знаеш, че си мъртъв. Трудно е само за останалите.
Същото е и когато си тъп!
Отговори с цитат
  #184  
Стар 27-08-2017
teolink teolink е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,622
Благодари: 467
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Тук не става въпрос за невзета, а за непотърсена стока - има разлика, това вече си е келешлък или злонамереност.
Аз от 2-3 месеца практикувам предварително заплащане на доставката до офис, по-малко продавам, но съм спокоен че купувачът е наистина заинтересован и поне ще си провери стоката в офиса, ако не я хареса обратния път е за моя сметка. Така е справедливо и няма двупосочно набутване както за продавача, така и за купувача.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на teolink за този полезен пост
digimp (13-09-2017), njor (27-08-2017)
  #185  
Стар 27-08-2017
Аватара на Венци
Венци Венци не е на линия
IP BOX 910
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 123
Благодари: 46
Получил благодарност:
29 пъти в 19 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Астрал Вижте мненията
Добра вечер,приятели,за първи път и аз се опарих от въпросния сайт.Та,бях си пуснал 4 бр зимни гуми и във вторник един цървул от Ямбол ми звъня,че ги иска,уточнихме и в сряда ги пратих,като и тогава сутринта ми звъня да види дали съм ги пуснал и зачаках заветния смс да си взема парите.Уви,обаче като пуснах проследяване се оказа,че са си пристигнали в офиса по план вчера но пича не реагира,звънях му днес не вдига,първите пъти ми вдигна,но мълча...Явно нещо не им е харесал но тук идва к*рвенската история,че не като мъж да си плати и връщането,аз да си прибера гумите и дотам.Имам дълбоки съмнения,че ги е видял,което ще рече,че е ходил до офиса на Еконт,но там са го прикрили...и аз да се оправям.....Какви са ми вариантите освен да си платя 2х 18 лв за доставка и да ида да го спукам от бой, на бележката изрично е упоменато,че обратната доставка е за негова сметка.
Ако си ги пуснал ''от офис до офис'' има камери...тогава ще ядат дървото служителите, ако е идвал видял и отказал пратката, без да бъдете уведомен че е отказва ''на тъмно'' просто ! Щом влезеш в офиса всичко се записва.Можеш да е откажеш пратката и зависи какви са условията за пращане,има ли ''преглед'' при евентуален отказ кой от двете страни поема куриерската услуга в двете посоки и т.н. Но ако е с куриер на домашен адрес-няма как дасе хване ''врътката'' с куриер преди години ме прецакаха с пратка- 56лв в двете посоки за моя сметка. Търси си правата Еконт е лоялна фирма и едва ли да търпи такъв служител-евентуално.
Отговори с цитат
  #186  
Стар 12-09-2017
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Добре де и какво стана в края на краищата, взеха ли ги гумите или ЕКОНТ са ...
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на дрим за този полезен пост
digimp (13-09-2017), кокович (12-09-2017)
  #187  
Стар 12-09-2017
Аватара на Астрал
Астрал Астрал не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Местоположение: Ловеч
Мнения: 725
Благодари: 107
Получил благодарност:
341 пъти в 176 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Дриме ще прощаваш верно забравих да сигнализирам,ама да си кажа честно,нещо загубих желание да пиша тука....Иначе,да историята завърши с хепи енд при мен,не знам под натиск от офиса там ли или че му писна да го тероря по тела,цървула благоволи да отиде до офиса и да ги откаже поне,върнаха ми ги за негова сметка и след това гумите си намериха нов собственик в гр.Стара Загора.
П.С От цялата история останах супер доволен от момчетата в офиса в Ловеч-истински пример как трябва да се работи по европейски,през цялото време си предлагаха услугите АКО могат да помогнат с нещо!
П.С 2 След като ми се обадиха от офиса там,че ги връща за негова сметка,звъннах на нац. телефон и отказах рекламацията дето бях пуснал.....И после се псувах сам самия що го направих,нищо че си ги върнах без пари,пак можеше да стигна докрай и тежко им на ония там ако бе излезнало нещо,ама здраве да е
__________________
13-16-19 E 85 cm ITV Partner
Tecatel 120см 36 E ,GS B211,TRICOLOR TV

Последно редактирано от Астрал : 12-09-2017 на 23:09
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Астрал за този полезен пост :
дрим (12-09-2017)
  #188  
Стар 20-05-2018
Tzviatko Tzviatko не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Мнения: 118
Благодари: 3
Получил благодарност:
28 пъти в 17 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране Фирма за почистване ТТ "Добрев" ЕООД

Здравейте! Намерих няколко фирми за почистване в интернет и след предварителна уговорка и оглед на място беше договорена сума от 700 лв., с една от фирмите за почистване. Това включваше тавана и прилежащите към него стаи. Фирмата е ТТ Добрев ЕООД със сайт http://ttdobrev.eu/index.php/en/ . Още от самото начало се оказва, че не е почистване, а кражба на вършещи все още неща. Освен акумулатори са откраднати стари врати, 6 метра дървена стълба, железа, керемди, а е възможно и още други неща. След като получиха 600 лв. се изнесоха и оставиха една не малка част от боклука, като повече не се появиха. Прилагам запис на 2 от охранителните камери, на това как се крадят акумулатори.
https://www.youtube.com/watch?v=8Tia...ature=youtu.be


Внимавайте все пак коя фирма си избирате!
Отговори с цитат
  #189  
Стар 21-05-2018
gradev gradev не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 168
Благодари: 14
Получил благодарност:
21 пъти в 10 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами за съжаление още от началната им страница става ясно колко са на ти с бизнеса : КЪТИ ЧИСТИ ИЗВОЗАВА ТТ ДОБРЕВ ....

Наистина - некомпетентност струи както от сайта им, така и от админите на сайта, качили тези груби правописни грешки там... Пращайте към Нова ТВ, те се радват като излъчват сутрин подобни материали...


Хубав ден !
Отговори с цитат
  #190  
Стар 21-05-2018
martinski martinski не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 116
Благодари: 48
Получил благодарност:
16 пъти в 14 поста
Сваляния: 84
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От клипа оставам с впечатлението, че всъщност тези двамата дето крадат акумулатора се крият от останалите служители.
Интересно ми е говори ли с управителя на тази фирма да искаш обяснение?

Иначе най-добре ги пращай на господарите и дано им стане интересно за да направят материал.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на martinski за този полезен пост :
register (21-05-2018)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
olx, въобще, За, Изгоряли, каквото, който, Опарили се, от, са, Сайт, сайтове, се, сети, Този, търговия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Сайтове за футбол imported_admin EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа 5 25-03-2018 20:11
Полезни сайтове gandipg Кошче 4 23-11-2013 18:48
БЛОКНАТИ САЙТОВЕ Юлиян Дъра-Бъра 22 27-08-2013 21:15
Черната търговия при ски картите е по-голяма от цигарената ТИНТИН Дъра-Бъра 0 12-01-2011 17:47
Сайтове за Dreambox goiko Полезни сайтове 2 10-07-2008 16:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.